بازدید 4592

حمله مجدد وزیر ورزش به مقصران قرارداد ویلموتس

کد خبر: ۱۱۳۲۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵ 01 August 2022

سجادی: پرونده عاملان قرارداد ویلموتس در مرحله رسیدگی قرار دارد / انصراف تیم ملی امید از بازی های اسلامی مسئله ای فنی است

حمید سجادی ،وزیر ورزش و جوانان در گفت‌‌وگو با خبرگزاری خانه ملت در مورد دستمزد نجومی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال (ویلموتس) که در تاریخ فوتبال بی‌سابقه بود، گفت: حکم و نامه عاملان این پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته است. این قرارداد در دوران وزارت بنده منعقد نشده و مربوط به سال‌های گذشته است. از مدتی قبل رسیدگی به این موضوع آغاز شده و در حال طی کردن مراحل رسیدگی است.

عضو کابینه دولت سیزدهم در مورد مقصران و عوامل اصلی پرونده ویلموتس که سودای بازگشت به فوتبال را دارند، گفت: در این راستا اطلاعاتی به بنده نرسیده است.

وزیر ورزش و جوانان درباره خبرهایی درباره ورودش به انتخابات کمیته ملی المپیک و در اختیار گرفتن کرسی ریاست این کمیته گفت: این صحبت‌ها شایعه است. در حال حاضر به عنوان وزیر ورزش به مردم خدمت می‌کنم.

سجادی در مورد انصراف تیم ملی امید از بازی‌های اسلامی، تأکید کرد: به واسطه خبرهای منتشر شده، شب گذشته از این ماجرا مطلع شدیم و براساس اخبار نمی‌توان در این مورد اعلام نظر کرد. از طرف فدارسیون فوتبال این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده است.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه یادآور شد: انصراف تیم ملی امید از بازی‌های اسلامی مسئله‌ای کاملا فنی است. باید فدراسیون پاسخگو آن باشد و بنده به عنوان وزیر نمی‌توانم روی اخبار منتشر شده اظهار نظری داشته باشم. باید این موضوع به صورت رسمی به وزارتخانه اعلام شود، در این صورت اگر نیاز به همفکری وزارتخانه باشد با همفکری می‌توانیم به مسئله ورود جدی داشته باشیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم