بازدید 5356
۱

تغییر پست چند ستاره استقلال توسط ساپینتو

کد خبر: ۱۱۳۲۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵ 29 July 2022

بازیکنان تیم استقلال در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی اردوی تدارکاتی مورد ارزیابی دقیق ساپینتو و دستیارانش قرار گرفتند تا از آنها بر اساس توانایی‌های‌شان در ترکیب تیم استفاده شود.

به گزارش تابناک ورزشی؛ کادر فنی استقلال تمام بازیکنان را در پست‌های اصلی و مورد نیاز تیم استفاده کرده و قرار است برای چند بازیکن استقلال اتفاقات جدیدی در پست‌های مختلف رخ دهد.

گفتنی است در خط دفاعی استقلال بازیکنان مورد نیاز خود را در اختیار دارد و به همین دلیل روزبه چشمی قرار است در میانه میدان و در پست هافبک دفاعی استقلال را همراهی کند و این اتفاق در مورد جعفر سلمانی نیز رخ می‌دهد. این بازیکن به عنوان دفاع چپ استقلال، فرهاد مجیدی را همراهی می‌کرد اما ساپینتو او را در پست‌های هجومی تر مورد بررسی قرار داده و اعلام کرده که وی می تواند در لاین تهاجمی تیم را همراهی کند.

از طرفی در خط حمله نیز استقلال بازیکنان تهاجمی بسیاری را در اختیار دارد که سرمربی تیم قصد دارد از داشته‌هایش در این پست نهایت استفاده را ببرد، به همین دلیل قرار است از پیمان بابایی و ارسلان مطهری پشت مهاجمان بهره برده تا اتفاقات جدیدی برای اعضای تیم استقلال در فصل پیش رو رخ دهد. 

ساپینتو قصد دارد از بازیکنان آماده تیم که در تمرینات پرتلاش ظاهر می‌شوند در ترکیب تیم استفاده کند و در پست‌های مختلف از آنها بهره ببرد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
همچین گفتی ستاره، فکر کردم داری در مورد تیم‌های واقعی حرف میزنی
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی