بازدید 4438
۱
تاج افتخار فوتبال ایران در مجامع بین‌المللی است!

دفاع رئیس فراکسیون ورزش از مهدی تاج

انصاف نیست اینگونه مورد تهاجم قرار گیرد. ایشان امروز نماینده فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می شود و افتخار فوتبال کشور در مجامع بین المللی است
کد خبر: ۱۱۳۱۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱ 25 July 2022

مهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس در اوج حملات به تاج،  از همکارانش خواست وارد بحث های تخصصی فوتبال نشوند!

به گزارش تابناک ورزشی؛ رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: با استقرار رئیس فدراسیون در روز هشتم شهریور کل مردم و خانواده فوتبال از تیم ملی کشورشان پشتیبانی می کنند.

 دکتر محمدمهدی فروردین، درباره انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد: هشتم شهریور سال جاری یکی از مهم ترین روزهای تاریخ فوتبال است. من به عنوان یک عضو از خانواده بزرگ فوتبال بسیار امیدوارم در این روز با نگاه ویژه مجمع فدراسیون، انتخابی مناسب برای آینده فوتبال کشور انجام شود.

وی ادامه داد: نگاه همه دنیا تا چند ماه دیگر به جام جهانی معطوف خواهد بود. باید همه دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم تیم ملی را با بهترین برنامه ریزی و امکانات راهی دوحه کنیم. بدون شک،با استقرار رئیس فدراسیون در روز 8 شهریور کل مردم و خانواده فوتبال از تیم ملی کشورشان پشتیبانی می کنند.

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس درباره اظهارات پژمانفر گفت: من درباره شخص خاصی صحبت نمی کنم اما از همه همکارانم درخواست دارم اجازه بدهند مباحث در حوزه های تخصصی پیش برود. موضوعات مربوط به قرارداد سرمربی سابق تیم ملی به صورت کامل یک بحث ورزشی است و به دلیل عدم پرداخت پول های ما در فیفا شکل گرفته است.

دکتر فروردین افزود: مهدی تاج یکی از مدیران باتجربه و متخصص در حوزه فوتبال در این کشور است، ایشان از جانبازان جنگ تحمیلی و از دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و سال ها در این مملکت زحمت کشیده و انصاف نیست اینگونه مورد تهاجم قرار گیرد. ایشان امروز نماینده فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می شود و افتخار فوتبال کشور در مجامع بین المللی است و قطعا باید مورد حمایت قرار بگیرد. بار دیگر از همه همکارانم درخواست می‌کنم با دوری از اظهارات شتابزده و غیر کارشناسی باعث بروز مشکل در سطح بین المللی برای فوتبال کشورمان نشوند و اجازه بدهند مباحث در حوزه های تخصصی پیش برود و مجمع فدراسیون برای آینده فوتبال کشور تصمیم بگیرد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
آخه دست خودشون هم گیره
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی