بازدید 2593
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی:

ائمه جمعه دولت را در اصلاح یارانه‌های معیشتی یاری کنند

نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: ائمه جمعه لازم است با ارائه توضیحات لازم به مردم دولت را در اجرای طرح اصلاح یارانه‌های معیشتی یاری کنند.
کد خبر: ۱۱۱۹۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰ 17 May 2022


به گزارش تابناک به نقل از شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی، در نشست با ائمه جمعه استان قم، ضمن تسلیت درگذشت آیت الله فاطمی نیا اظهار کرد: توضیح و توجیه مطالب باید از طرف افرادی صورت بگیرد که اطلاعات کافی از این طرح ملی دارند و از اظهار نظرهای بی پشتوانه پرهیز شود.

او با اشاره به سخنان رهبری گفت: همان گونه که ایشان فرمودند دولت برنامه اقتصادی دارد و دیگران هم باید کمک کنند، با توجه به برگزاری جلسات مختلف مسئولان امر با ائمه جمعه برای توجیه نسبت به این طرح اقتصادی دولت، بر ائمه جمعه لازم است با ارائه توضیحات و توجیهات لازم به مردم، دولت را در این امر مهم یاری کنند.

امام جمعه قم از دیگر راه‌های اجرای صحیح طرح اصلاح یارانه های معیشتی را حضور مسئولان در بین اقشار مختلف مردم دانست و گفت: شنیدن حرف ها و درددل مردم وظیفه مسئولان است و باید برای بهتر اجرا شدن کارها، جامعه را همراهی کرد.

او با بیان اینکه یکی دیگر از مسائل مهم در اجرای طرح اصلاح یارانه های معیشتی حمایت از تولید کننده است، افزود: کارگاه‌های تولیدی کوچک و بزرگ چرخه‌های اقتصادی کشور را رقم می‌زنند که حمایت از این کارگاه ها به معنی حمایت از تولید، اشتغال و تحقق اقتصاد قوی است و اگر تولیدکننده خسارت ببیند جبران آن بسیار مشکل خواهد بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# توماج صالحی # نمایشگاه کتاب # موسسه مصاف # صادق زیباکلام # سیل
وب گردی