بازدید 13959

تداوم افزایش آلودگی هوا در تهران +تصویر

با بررسی سامانه پایش آنلاین شرکت کنترل کیفیت هوای تهران پی می‌بریم که شاخص کیفیت هوای پایتخت ابتدا کمی بهبود یافته و در نیمه شب روی عدد ۲۳۸ قرار گرفت، بعد در ساعت ۱ بامداد رشد چشمگیری را تجربه کرد و به عدد ۳۲۷ رسید که شرایط «خطرناک» معنا دارد، در ساعت ۲ بامداد بار دیگر افزایش یافت و به عدد ۳۸۵ رسید و در ساعت ۳ بامداد به عدد ۴۴۲ افزایش یافت.
کد خبر: ۱۱۱۹۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۲ 17 May 2022
تابناک :زهرا روحبخش ـ بر اساس نتایج ثبت شده در مراکز سنجش آلودگی هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت با سرعتی چشمگیر در حال سقوط است!

به گزارش «تابناک»، در واپسین ساعت روز گذشته و زمانی که کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه داد، آلودگی هوای پایتخت در محدوده‌ای قرار داشت که اتخاذ تصمیم را برای مسئولان دشوار می‌کرد تا جایی که اعلام کردند تصمیم گیری به سحرگاه سه شنبه موکول خواهد شد.
 
البته این بلاتکلیفی زمان زیادی دوام نیاورد و دقایقی از شروع امروز نگذشته بود که خبر رسید شاخص آلودگی هوا به عدد 263 رسیده و دولت مردان را مجاب به اتخاذ تصمیمات عاجل کرده است؛ تعطیلی همه مدارس، دانشگاه ها و ادارات استان در روز جاری. خبری که هنوز دقایقی از انتشارش نگذشته، کیفیت هوای تهران افت شدیدتری را تجربه کرد.
 
با بررسی سامانه پایش آنلاین شرکت کنترل کیفیت هوای تهران پی می بریم که شاخص کیفیت هوای پایتخت ابتدا کمی بهبود یافته و در نیمه شب روی عدد 238 قرار گرفت، بعد در ساعت 1 بامداد رشد چشمگیری را تجربه کرد و به عدد 327 رسید که شرایط «خطرناک» معنا دارد، در ساعت 2 بامداد بار دیگر افزایش یافت و به عدد 385 رسید و در ساعت 3 بامداد به عدد 442 افزایش یافت.
 
تغییراتی که معنایشان کاهش چشمگیر کیفیت هوا در تهران و تداوم روند افت کیفیت در ساعات اخیر است. وضعیتی که در بسیاری از استان های نیمه غربی کشورمان دیده می‌شود، مختص تهران نیست و بایستی دید که آیا تغییر خواهد کرد یا به تمدید تعطیلی ها و حتی گسترش آن در مناطق وسیع تری از نقشه منجر خواهد شد.
 
تداوم افزایش آلودگی هوا در تهران +تصویر
سلام پرواز
بلیط اتوبوس
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# فطریه # جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # کفاره روزه # جهش تولید با مشارکت مردم