بازدید 5751

کاهش چشمگیر مبتلایان به کرونا در هرمزگان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: آمار مبتلایان و تلفات کرونایی در استان در هفته های اخیر با کاهش چشمگیری همراه بوده است.
کد خبر: ۱۱۱۸۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱ 14 May 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از استانداری هرمزگان، احسان کامرانی عصر شنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: کاهش چشمگیر آمار مبتلایان باعث خروج کامل شهرهای هرمزگان از وضعیت نارنجی و زرد و آبی شدن بیشتر شهرستان های تابعه استان شده است.

وی خاطرنشان کرد: استقبال مناسب از واکسیناسیون سراسری نقش بسزایی در کاهش آمار مبتلایان و مرگ و میرهای کرونایی در هرمزگان داشته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در برخی نقاط جهان به ویژه اروپا، افزود:‌ رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا ضروری است و هشدارها در این زمینه را باید جدی گرفت.

کامرانی تصریح کرد: انجام واکسیناسیون و تکمیل دُزهای سوم و چهارم واکسن نقش بسزایی در ایجاد ایمنی در برابر موج های احتمالی ویروس کرونا دارد.

وی گفت: کادر درمان، افراد میانسال و افراد دارای بیماری زمینه ای باید برای حفاظت در برابر ویروس نسبت به تزریق دوز چهارم واکسن اقدام کنند.

کامرانی افزود: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک تا بازگشت کامل استان به دوران قبل از شیوع بیماری کرونا ضروری است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: کارمندان و اصناف برای ایجاد ایمنی مناسب نسبت به تزریق دوز سوم واکسن اقدام کنند.

وی اظهارداشت: با توجه به شرایط آب و هوایی استان و فرارسیدن فصل گرما رعایت تهویه مناسب در مراکز اداری، آموزشی و مجتمع های تجاری ضروری است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل