بازدید 6057

افزایش عرضه مرغ از شنبه

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه عرضه مرغ از شنبه افزایش می یابد، گفت: کمبودی در حوزه تولید وجود دارد.
کد خبر: ۱۱۱۸۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷ 13 May 2022

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه عرضه مرغ از شنبه افزایش می یابد، گفت: کمبودی در حوزه تولید وجود دارد.

حبیب اسدالله نژاد، مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره افزایش قیمت مرغ و کمبود عرضه آن در روز گذشته اظهار داشت: صبح روز گذشته، حجم تقاضا برای مرغ بسیار بالا بود.

وی با بیان اینکه مرغ از استان‌هایی که تأمین کننده مرغ تهران هستند، وارد این استان شده است، افزود: استان‌های تأمین کننده، به تعهدات خود در زمینه تأمین مرغ تهران عمل کرده‌اند اما هم تقاضا زیاد بود و بخشی از مرغ‌های عرضه شده به سرعت جذب شد و هم مشخص نیست بخشی از این مرغ‌ها کجا رفته است؟

اسدالله نژاد با بیان اینکه قیمت جدید مرغ اعلام و تصویب شده است، اظهار امیدواری کرد: از روز شنبه عرضه این کالا به اندازه کافی باشد و کمبودی در بازار نداشته باشیم و مرغ مورد نیاز به طور کامل تأمین شود.

وی تصریح کرد: میزان تولید مرغ در کشور به اندازه‌ای است که نیاز را به طور کامل تأمین می‌کند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی