بازدید 30968

جمع‌آوری سازه غیرمجاز مجتمع تجاری «پالادیوم»

شهردار منطقه یک تهران اعلام کرد: سازه ۱۰۰ تنی مجتمع تجاری پالادیوم در شمال تهران با کار شبانه روزی ۹۰۰ متخصص، کارشناس و عوامل فنی با گذشت نزدیک به دو ماه با مهندسی معکوس جمع آوری کامل شد.
کد خبر: ۱۱۱۷۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵ 06 May 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، حمید رضا حاجوی شهردار با بیان مطلب اظهار کرد: مجتمع تجاری پالادیوم در سنوات قبل بدون ملاحظات ترافیکی و محلی با تغییر کاربری از حوزه مسکونی به حوزه تجاری در خیابان الف ساخته شد که به دلیل تخلفات، کمیسیون ماده ۱۰۰ در چند موضع نکاتی را در قالب رای قطعی به مالکین اعلام کرد.

وی افزود: با اعلام رای قطعی، منطقه یک وارد عمل شد و نسبت به انسداد دو تونل نفر رو و خودرو که در زیرزمین بدون مجوز احداث شده بود پس از تشریفات قضایی و اداری لازم، در ۱۸ اسفند ماه اقدام کرد.

شهردار منطقه یک تهران این اقدام را یکی از فاخرترین اقدامات فنی شهرداری دانست و گفت: برچیدن سازه ای که به لحاظ فنی ابعادی در حدود ۴۱ متر طول و عرض معادل ۶ تا ۸ متر و همچنین ارتفاع حدود هشت متر و به لحاظ وزنی حدود ۱۰۰ تن بود در حدود دو ماه تلاش شبانه‌روزی همکاران در منطقه به اتمام رسید.

وی خاطرنشان کرد: این نوع تخلفات ساختمانی به جهت اینکه به لحاظ اصول شهرسازی و معماری تداخلات زیادی را در شهر به همراه دارد زیبنده شهر نیست و شهرداری منطقه یک همه تلاش خود را بکار می بندد تا شاهد اینگونه تخلفات گسترده در شهر که متعلق به همگان هست نباشیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل