بازدید 6580
استقلال بی‌جهت صدرنشین نیست

الهامی: به هبچ‌وجه پنالتی روی ارسلان نشد

کد خبر: ۱۱۰۷۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰ 28 February 2022

ساکت الهامی، سرمربی نساجی قائمشهر پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی باکیفیتی را از هر ۲ تیم دیدیم. استقلال نشان داد که بی‌جهت صدرنشین نشده، هر ۲ تیم موقعیت‌های زیادی داشتند و هر دو تیم برای برد وارد زمین شدند. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که خوب کار کردند، در نیمه دوم همه چیز دست به دست هم داد که بازی باب میل ما نباشد. تعویض اجباری، ریسک روی مصدومیت مهرداد، کارت زرد کریم‌زاده و شدت باد که به ضرر ما بود، دست به دست هم داد تا استقلال بهتر بازی را مدیریت کند.

او ادامه داد: آن‌ها رو به بازی مستقیم آوردند و یکی ۲ موقعیت هم به این شکل ساختند. هر ۲ تیم می‌شد برنده باشند. فوتبال روان و روی زمینی از ۲ تیم دیدیم. با این بازی زیبا، تیم داوری هم عالی کار کرد و باید به صفایی و ابوالفضلی و سایر داوران تبریک بگویم. صفایی توانمند است و بار دیگر این را ثابت کرد.

وی درباره صحنه مشکوک به پنالتی استقلال گفت: من نزدیک صحنه بودم، صفایی هم در ۵ متری صحنه بود. به نظرم پنالتی نبود و ابتدا مطهری دایو بست. به جز خسرو حیدری و مظفری‌زاده، هر کارشناسی بگوید این صحنه پنالتی بود قبول می‌کنم، چون این افراد به دنبال فالوور جمع کردن هستند. در فوتبال برتر به هاشمی ارادت دارم، اما این برنامه مال مردم ایران است و جایی برای دل به خواه شخص خاص نیست. از او می‌خواهم حواسش به اطرافیانش باشد. امیدوارم این مطالبی که در خصوص فوتبال برتر گفتم از تلویزیون پخش شود ولی بعید می‌دانم.

سرمربی نساجی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره نظرش نسبت به حرکت نمادین بازیکنان نساجی در محکومیت حمله روسیه به اوکراین، خاطرنشان کرد: به نظر من دنیا دارد به سمتی می‌رود که افکار در حال تغییر است. نباید جنگ وجود داشته باشد و باید صلح میان کشورها باشد. همه مردم دنیا در کنار هم یک خانواده هستند و باید کنار هم باید مسالمت‌آمیز زندگی کنند و فرقی نمی‌کند چه کشوری باشد. کار نمادین بازیکنان ما نیز حاکی از این مساله بود. این یک پیام جهانی است و من از بازیکنانم تشکر می‌کنم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو