بازدید 13830
هراز مقابل آذرباتری برنده اعلام شد

اعلام رای ۳ بر صفر از سوی کمیته انضباطی فدراسیون

کد خبر: ۱۱۰۱۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳ 26 January 2022

به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نوزدهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» روز چهارشنبه 29 دی ماه با هفت دیدار پیگیری شد.

در این هفته تیم‌های آذرباتری ارومیه و لبنیات هراز آمل در سالن غدیر ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که تیم میزبان در کنترل تماشاگران موفق عمل نکرد و ناظر این بازی بعد از پایان ست دوم، براساس آیین‌نامه اجرایی و انضباطی مسابقات، از ادامه مسابقه جلوگیری کرد و بازی متوقف شد.

در همین راستا جلسه کمیته انضباطی درباره دیدار نا تمام آذرباتری و لبنیات هراز آمل با حضور اعضا تشکیل شد و پس از قرائت گزارش ناظر و شنیدن صحبت‌های نمایندگان طرفین، رأی به شرح ذیل اعلام شد:

به دلیل به کار بردن الفاظ ناشایست و رفتار دور از انتظار تماشاگران منتسب به باشگاه آذرباتری ارومیه و همچنین انجام ندادن وظایف قانونی از سوی تیم میزبان، با استناد به بند 3 ماده 7 آیین‌نامه انضباطی، نتیجه بازی 3 بر صفر (باخت فنی) به سود لبنیات هراز آمل اعلام می‌شود.

همچنین کمیته انضباطی درباره علیرضا شاه‌علی به دلیل اعتراض به داور، برای نامبرده با توجه به فقدان سابقه، تذکر کتبی در نظر گرفت.

دیگر پرونده بررسی شده در کمیته انضباطی از سری رقابت‌های هفته ششم دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های ایران بود، درباره حواشی دیدار سایپا - راه‌یاب ملل مریوان و رفتار به دور از انتظار بابک امیری در هفته نوزدهم لیگ برتر که کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به دلیل فقدان سابقه این بازیکن در کمیته انضباطی، برای امیری تذکر کتبی در نظر گرفت.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو