بازدید 4813

تایید حکم شهادت آتش‌نشانان حادثه پلاسکو

از اولین لحظات این حادثه در کنار خانواده معزز این شهدا بودیم سوال این است چرا این آتش نشان ها به طور رسمی شهید خدمت شناخته نشدند و به رغم آنکه در همان مقطع دکتر قالیباف پیگیری داشتند چرا این موضوع محقق نشد.
کد خبر: ۱۰۹۹۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ 18 January 2022

به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل از تایید حکم شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو با موافقت رهبر معظم انقلاب خبر داد.

 سید جعفر تشکری هاشمی در تذکر خود که به عدم تعهدات در قبال شهدای حادثه پلاسکو اختصاص داشت، گفت: این روزها روزهای سخت حادثه پلاسکو و شهادت ۱۶ نفر از فرزندان این کشور است و یاد و نام این عزیزان را گرامی می داریم.

او ادامه داد: از اولین لحظات این حادثه در کنار خانواده معزز این شهدا بودیم سوال این است چرا این آتش نشان ها به طور رسمی شهید خدمت شناخته نشدند و به رغم آنکه در همان مقطع دکتر قالیباف پیگیری داشتند چرا این موضوع محقق نشد.

تشکری هاشمی با اشاره به پیگیری های انجام شده که منجر به نتیجه نشد گفت: در چند ماه اخیر خدمت آقای قالیباف رسیدم و طرح مسأله کردم که خانواده ها از این موضوع گلایه مند هستند و قول دادند که آن را پیگیری می کنند. با ریاست بنیاد شهید جلساتی داشتند و جمع بندی این شد که مجددا خدمت مقام معظم رهبری بروند و برای این شهدا این اجازه را بگیرند که شهید خدمت شناخته شوند.

او گفت: دقایقی پیش مطلع شدم که مقام معظم رهبری با این موضوع اعلام موافقت کردند و طی این روزها فرمان ایشان از طریق بنیاد شهید به خانواده شهدای آتش نشان ابلاغ خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم