بازدید 9960

حسن یزدانی به آمریکا نمی رود؟

کد خبر: ۱۰۹۹۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲ 15 January 2022

در صورتی که حسن یزدانی به آمادگی لازم نرسد احتمالا دارد او در مبارزه دوستانه مقابل آمریکا روی تشک نرود.

به گزارش تابناک ورزشی، دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد با حضور ورزشکاران مدال‌آور جهانی نروژ از امروز آغاز می‌شود و با بررسی مسابقات قهرمانی کشور توسط کادر فنی در چند روز آینده نفرات جدیدی به اردو اضافه خواهند شد.

تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا در نظر دارند مبارزه دوستانه‌ای را 23 بهمن در تگزاس برگزار کنند اما هنوز مشخص نیست حسن یزدانی در این مبارزه دوستانه کشتی می‌گیرد یا خیر؟

حسن یزدانی دارنده مدال طلای جهانی 2021 به دلیل آسیب‌دیدگی مشغول ریکاوری بود و مدت کوتاهی است که تمرینات خود را آغاز کرده است. در حالی که این کشتی‌گیر در یک ماه آینده به آمادگی لازم نرسد ممکن است در مبارزه دوستانه کشتی نگیرد. البته این قهرمان کشورمان تمرینات خود را همراه با تیم ملی انجام می‌دهد. فدراسیون کشتی آمریکا نیز روز گذشته لیست خود را برای این مبارزه دوستانه اعلام کرد که در وزن 86 کیلو زاهد والنسیا به جای دیوید تیلور روی تشک می‌رود.

علیرضا سرلک، محمد نخودی، حسن یزدانی، مجتبی گلیج، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع 6 کشتی‌گیر دعوت شده به اردوی ملی هستند. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای سفر به آمریکا درخواست ویزا داده و احتمالا تا پایان این هفته تکلیف اعزام مشخص خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم