بازدید 6710

خدمات جدید «صاپ» و «سامانه جامع بازاریابی» بانک صادرات ایران در نمایشگاه تراکنش

هفتمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران با عنوان نمایشگاه «تراکنش ایران» با حمایت بانک صادرات ایران آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه دو محصول فناورانه «صاپ» و «سامانه جامع بازاریابی» بانک صادرات ایران با تغییرات و رویکردهای جدید معرفی شدند.
کد خبر: ۱۰۹۸۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰ 11 January 2022
خدمات جدید «صاپ» و «سامانه جامع بازاریابی» بانک صادرات ایران در نمایشگاه تراکنش
 
به گزارش «تابناک» به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور سیدحمید پورمحمدی، معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه و بنیانگذار مرکز فابا، مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، مدیران ارشد حوزه‌های فناوری‌ و خدمات نوین بانک صادرات ایران و دیگر بانکها و مدیران و کارکنان عامل فین‌تک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
 
در این دوره از این نمایشگاه که همه ساله با هدف معرفی محصولات جدید در عرصه فناوری‌های نوین خدمات پرداخت و بسترسازی برای توسعه و مشارکت بیشتر شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات این حوزه و فین‌تک‌ها برگزار می‌شود، بیش از ۸۰ سخنرانی توسط فعالان این صنعت در قالب نشست‌های تخصصی صورت می‌گیرد. همچنین امکانات و رویکردهای جدید اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران (صاپ) و سامانه جامع بازاریابی این بانک در قالب کارگاهی تخصصی معرفی خواهد شد.
 
در افتتاحیه این نمایشگاه بر مواردی همچون لزوم برخورد هوشمندانه با فناوری‌های روز دنیا از جمله استفاده بهینه از هوش مصنوعی، هم‌اندیشی ملی برای تقویت نظام پرداخت‌های بانکی و مالی و استفاده دقیق از داده‌ها تاکید شد.
 
همچنین ادامه مسیر بانکداری الکترونیک به سمت بانکداری دیجیتال، افزایش شفافیت و نظارت، چالش‌های فناورانه صنعت بانکداری، اعتبارسنجی، پول دیجیتال، بانکداری باز، نیوبانک‌ها و سایر فناوری‌های نوین این صنعت مورد توجه سخنرانان و شرکت‌کنندگان در افتتاحیه این نمایشگاه قرار گرفت.
 
این نمایشگاه ۲۱و۲۲ دی ماه سال جاری در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خیابان حجاب در حال برگزاری است.
 
شرکت پرداخت الکترونیک سپهر بانک صادرات ایران نیز در این نمایشگاه با دستگاه‌های اندررویدی، سامانه مدیریت پذیرندگان، درگاه‌های پرداخت اینترنتی، اپلیکیشن موبایلی، دستگاه‌های کارت‌خوان ثابت و سیار ابزارها و نرم‌افزارهای جدید در کنار بانک صادرات ایران حضور فعال داشته و آماده ارائه انواع خدمات پرداخت است.
 
خدمات جدید «صاپ» و «سامانه جامع بازاریابی» بانک صادرات ایران در نمایشگاه تراکنش
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم