بازدید 7474
فرانسوی‌ها ۴میلیون یورو به زنیت پیشنهاد دادند

افزایش ۳۰میلیاردی پیشنهاد لیون برای جذب آزمون

کد خبر: ۱۰۹۸۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰ 10 January 2022

پایگاه خبری «فوت مرکاتو» فرانسه عصر امروز (دوشنبه) خبر داد؛ باشگاه لیون فرانسه که برای به خدمت گرفتن سردار آزمون از زنیت سن‌پترزبورگ مصمم است، پیشنهاد خود به این باشگاه روسی بابت جذب این مهاجم ایرانی را به 4 میلیون یورو معادل ۱۳۰میلیاردتومان افزایش داد، این در حالی است که زنیت برای فروش ستاره گلزن خود در ماه ژانویه 5 میلیون یورو می‌خواهد. لیون پیش از این پیشنهادی سه میلیون یورویی به زنیت داده بود.

آزمون 27 ساله که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه زنیت در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، به شدت مورد توجه لیون قرار دارد. او اخیراً خبر توافق شخصی‌اش با این باشگاه فرانسوی را تکذیب کرده بود.

 

افزایش ۳۰میلیاردی پیشنهاد لیون برای خرید آزمون

پیتر بُس سرمربی هلندی لیون شب گذشته در اظهارنظری رسمی ضمن تأیید علاقه‌مندی این باشگاه به جذب مهاجم 27 ساله زنیت سن‌پترزبورگ به رسانه‌ «آمازون پرایم» گفته بود: آیا لیون، آزمون را جذب خواهد کرد؟ امیدوارم این اتفاق بیفتد اما نمی‌دانیم چه خواهد شد. این موضوع به من بستگی ندارد.

آزمون که این فصل رکورد 10 گل‌زده و 4 پاس‌گل را از خود در 21 بازی برای زنیت به ثبت رسانده، از سال 2019 در عضویت این باشگاه است و تاکنون در 104 بازی که با پیراهن این تیم روسی به میدان رفته موفق به ثمر رساندن 62 گل و ثبت 23 پاس‌گل شده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو