بازدید 9936
مشاور عالی رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛

مهدوی‌کیا سرمربی تیم ملی امید باقی ماند

کد خبر: ۱۰۹۷۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸ 07 January 2022

مسائلی که پیرامون مهدوی‌کیا رخ داد ناشی از حساسیت  رسانه‌ای به موضوع رژیم اشغالگر قدس بود و البته در ادامه مشخص شد که بازیکن ایرانی تیم منتخب ستارگان عرب در این باره تلاش لازم را انجام داده و پرچم رژیم اشغالگر را مخدوش کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، در این شرایط علی عالی مشاور عالی عزیزی خادم با بر شمردن سیاست فدراسیون در قبال حفظ نیروهای کیفی مثل مهدوی کیا تاکید می‌کند هدف فدراسیون حفظ این سرمایه بزرگ ملی و صعود بی دردسر به پاریس 2024 است.

مهدوی‌کیا سرمربی تیم ملی امید باقی ماند
 بخشی از صحبت‌های او را بخوانید: پشتیبانی فدراسیون از سرمایه‌هایش، نشانه‌ای مهم برای هر فردی است که در حال حاضر و یا آینده قرار است با فدراسیون عزیزی‌خادم همکاری کند.


عادتِ اظهارنظرِ عجولانه را باید از فوتبال ایران دور کنیم. عادتِ واکنش‌های هیجانی را باید از فوتبال ایران دور کنیم. از روز اول موضع رییس فدراسیون فوتبال حمایت بود و تجلی این موضوع را در مصاحبه آقای کامرانی‌فر، دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال دیدید. وقتی جزییات روشن شد، دیدید سکوت فدراسیون و تحمل فشارها درست بود.

تیم‌امید با مهدوی‌کیا ادامه می‌دهد و هدفِ ما صعود بی‌دردسر به المپیک پاریس است تا این افتخار بزرگ هم در همین فدراسیون به‌دست آید. فدراسیون کارِ خودش را می‌کند و آینده نشان می‌دهد چقدر موفق بودیم.


 حضور افرادی همانند مهدی مهدوی‌کیا که تجربه‌ی عملیاتی در فوتبال پایه دارند و به تخصص در این زمینه رسیده و اتفاقا در یکی از بهترین‌ کشورها در حوزه توسعه فوتبال زندگی کرده و کار می‌کند، نشان می‌دهد فدراسیون فوتبال به توسعه همه‌جانبه فکر می‌کند و اعتقاد دارد. نیروی انسانی رشد یافته و مسئولیت‌پذیر است که عامل توسعه می‌شود. این‌ها منطبق با شعارهای انتخاباتی رییس فدراسیون فوتبال است.


 ما باید نیروی انسانی مناسب بیابیم و یا تربیت کنیم و با قرار دادن فرصت‌ها و اعتماد به آن‌ها، به شرایط مطلوب برسیم.

مهدوی‌کیا سرمربی تیم ملی امید باقی ماند

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم