بازدید 11530
۳

واکنش ایران به اتهامات اسرائیل در نشست شورای حکام

غائبی افزود: موعظه اسرائیل در مورد اهمیت عدم اشاعه و سیستم پادمان مانند موعظه رئیس یک گروه مافیا در مورد اهمیت قوانین مبارزه علیه جرائم سازمان یافته است.
کد خبر: ۱۰۸۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱ 25 November 2021

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، در جریان برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد اجرای برجام توسط ایران، نماینده رژیم غاصب صهیونیستی اتهامات و ادعاهای بی اساسی را علیه کشورمان مطرح کرد.

محمدرضا غائبی، سرپرست نمایندگی دائم کشورمان در وین در پاسخ با اشاره به اینکه این اولین بار نیست که نماینده رژیم صهیونیستی با ارائه یک داستان ساختگی طولانی و کسل کننده در مورد فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران، وقت ارزشمند شورای حکام را می گیرد، افزود: نماینده این رژیم این بار سعی کرد به خیال خودش با نامگذاری جدید برای داستان تکراری خود به عنوان "صدای سکوت" آن را کمتر خسته کننده کند، که مجددا موفق نشد.

وی افزود: بهتر و جالب‌تر این بود که وی داستان واقعی صدای سکوت خود را در قبال جنایات وحشیانه این رژیم در منطقه، برنامه هسته‌ای مخفی و بمب‌های هسته‌ای رژیم اسرائیل یا ماجرای هدف‌گیری و حملات تروریستی علیه تأسیسات هسته ای صلح آمیز یا ترور دانشمندان هسته ای سایر کشورها برای ما تعریف می‌کرد.

این دیپلمات کشورمان در ادامه با مضحکانه خواندن این موضوع که رژیم صهیونیستی که طرف هیچ معاهده خلع سلاحی و کنترل تسلیحاتی نبوده و حاضر نیست تمامی تاسیسات و فعالیت های هسته ای خود را تحت موافقتنامه های پادمان های آژانس قرار دهد، افزود: این رژیم چنان گستاخ شده است که واقعیت‌ها را دستکاری کرده و برای سایر اعضای ان.پی.تی آن را موعظه کند.

غائبی افزود: موعظه اسرائیل در مورد اهمیت عدم اشاعه و سیستم پادمان مانند موعظه رئیس یک گروه مافیا در مورد اهمیت قوانین مبارزه علیه جرائم سازمان یافته است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
من متوجه نمیشم چرا جایی که نماینده رژیم غاصب و جعلی حضور پیدا میکنه ما هم حاضر میشیم؟ مگه نه اینکه به رسمیت نمیشناسیمش. بهتر نیست مثل مسابقات ورزشی در اعتراض به حضور رژیم جعلی در شورای حکام و سایر نهادها و سازمانهای بین المللی حاضر نشیم و قهر کنیم؟
وقتی ایران غنی‌سازی ۶۰٪ انجام می‌ده و می‌گه غیرنظامیه، هر کسی حق اعتراض داره، مگه این که کاربرد دقیقش رو به شکل مستند نشون بده.
چرا به اسرائیل نمی‌گین خودت هم باید به معاهده خلع سلاح و عدم اشاعه سلاحهای اتمی باید پایبند باشی چرا برای بقیه کشورها بده ولی برای خودشون خوبه!!!؟
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی