بازدید 11075
۴
عواقب بازی یامگا بدون شرایط رسمی

نساجی خواهان حکم ۳ بر صفر علیه استقلال شد!

کد خبر: ۱۰۸۹۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۷ 25 November 2021

 به نقل از ‌روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی درخصوص اظهارات فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ مبنی بر به‌کارگیری غیرقانونی بازیکن خارجی توسط تیم استقلال در دیدار با نساجی گفت: همان‌طور که از سوی این فرد مسئول اعلام شده، طبق نامه رسمی و محرمانه سازمان لیگ در تاریخ 22 آبان به باشگاه استقلال، آنها نباید در دیدار با ما که در تاریخ 28 آبان برگزار شد از بازیکن خارجی خود به‌طور غیرقانونی استفاده می‌کردند.

نساجی خواهان حکم ۳ بر صفر علیه استقلال شد!

وی افزود: فردای روز بازی با استقلال به‌طور رسمی و مکتوب نسبت به این موضوع مراتب اعتراض خود را اعلام کردیم. با توجه به رسانه‌ای شدن تخلف آشکار باشگاه استقلال، لذا بنده فردا برای پیگیری حقوق باشگاه نساجی به فدراسیون مراجعه خواهم کرد. طبق قانون این دیدار باید سه بر صفر به سود نساجی اعلام شود.

مدیرعامل باشگاه نساجی عنوان کرد: واقعاً برای ما جای سوال است که چرا باشگاه استقلال به نامه سازمان لیگ اعتنایی نکرد و در دیدار با ما بازیکن خارجی خود را به میدان فرستاد یا اینکه چرا سازمان لیگ به ناظر بازی نساجی و استقلال اعلام نکرد که مانع حضور بازیکن خارجی شود؟

سیف‌الله‌پور مجدداً ضمن اعتراض نسبت به تبعیض قائل شدن درخصوص ورود تماشاگران به استادیوم‌ها گفت: در بازی امروز استقلال و گل‌گهر، سازمان لیگ به ناظر بازی اعلام کرد تا از حضور بازیکن خارجی جلوگیری کند اما در دیدار با نساجی که 6 روز قبل از آن بازی هم با باشگاه استقلال مکاتبه کرده بودند، ممانعتی به عمل نیاورد.

وی ضمن اعتراض به تبعیض قائل شدن سازمان لیگ نسبت به تیم‌های لیگ برتری در قبال استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: منتظر رای فدراسیون و اعلام نتیجه سه بر صفر به سود باشگاه نساجی هستیم. این مسئله به این بزرگی که رسانه‌ای هم شده اصلاً نباید نیاز به پیگیری از سوی ما داشته باشد. فدراسیون می‌بایست در اسرع وقت رای خود را قاطعانه درخصوص این دیدار اعلام کند و با خاطیان این موضوع برخورد کند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
بایدهمه بازیهایی که ازدوبازیکن غیرمجاز استفاده شده سه برصفراعلام شود
اگه به جای استقلال یه تیم شهرستانی این کار رو کرده بود الان نتیجه سه بر صفر اعلام شده بود.
به نظر میرسه استقلال دارد هزینه حق طلبی بابت تبلیغات محیطی که در اختیار و انحصار سازمان لیگ بود را میده. جالبه که همه باشگاهها از این بابت سود خواهند برد ولی هیچکدام نمی خواهند هزینه بدهند. دقیقا مثال امروز جامعه هست که افرادی که دنبال حقی برن و برای همه سود داشته باشه تنهایی باید هزینه بدن و همین منجر به سکوت با ذلت خواهد شد.
نساجی دنبال امتیاز مفته .میخوای اینطور خرفه ای بشی
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی