بازدید 6968
با کسب چهارمین پیروزی پیاپی در بحرین؛

تیم تنیس ایران به دسته سوم دیویس کاپ صعود کرد

ملی تنیس کشورمان با کسب 4 پیروزی با اقتدار به عنوان تیم راه یافته به گروه 3 آسیا و‌ اقیانوسیه‌ معرفی شد.
کد خبر: ۱۰۸۳۷۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۹ 23 October 2021

نمایندگان ایران با کسب ۴ پیروزی پیاپی به عنوان یکی از تیم‌های راه یافته به گروه ۳ آسیا ‌‌اقیانوسیه معرفی شدند.

به گزارش تابناک ورزشی، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس تیم ملی کشورمان در آخرین دیدار خود در مرحله پلی آف دیویس کاپ برابر عراق به میدان رفت.

پس از پیروزی نمایندگان‌ کشورمان مقابل قرقیزستان، یمن و کامبوج، تیم ایران به عنوان سرگروه راهی مرحله پلی آف شد و امروز برای رسیدن به گروه 3 آسیا و اقیانوسیه با عراق روبه‌رو شد.

در نخستین دیدار بخش انفرادی سینا مقیمی با نتیجه (0-6 و 6-4 و 1-6 ) مقابل عادل مصطفی السعیدی به پیروزی رسید و در دومین مسابقه بخش انفرادی حمیدرضا نداف نیز با نتیجه ( 1-6 و 1-6) از سد محمد ابوزید عبور کرد.

تیم تنیس ایران به دسته سوم دیویس کاپ صعود کرد

به این ترتیب تیم ملی تنیس کشورمان با کسب 4 پیروزی با اقتدار به عنوان تیم راه یافته به گروه 3 آسیا و‌ اقیانوسیه‌ معرفی شد.

مسابقات گروه 4  آسیا و‌ اقیانوسیه از 26 مهر ماه با حضور تیم های ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار شد و در نهایت تیم ایران، مجوز حضور در گروه 3 آسیا و‌ اقانوسیه را به دست آورد.

اکبر طاهری  به عنوان سرمربی فرشاد طلاور مربی، امیر اکبری بدنساز و فرزین ضیا آذری به عنوان سرپرست تیم ملی کشورمان را با ترکیب حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، سینا مقیمی، علی یزدانی و سامیار الیاسی در این دوره از مسابقات همراهی کردند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی