صندوق پالایش یکم، امروز درسومین روز هفته جاری پس از مدت‌ها مثبت به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با ۱.۵۲ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل ۷۶ هزار و ۷۵۰ ریال معامله شد، دارایکم نیز با افزایش ۱.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۸۲۴ تومان معامله شد
کد خبر: ۱۰۷۷۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹ 20 September 2021

به گزارش بورس تابناک، امروز پس از مدت‌ها پالایش مثبت شروع به کار کرد و شپنا بیش‌ترین تأثیر مثبت را بر حرکت شاخص داشت. در معاملات امروز بورس تهران شاخص کل بورس با رشد ۷ هزار و ۲۷۹ واحدی نسبت به روز یکشنبه به رقم یک میلیون و ۴۲۷ هزار واحد صعود کرد و همراه آن دوصندوق دولتی پالایش و دارایکم نیز با رشد قیمت همراه بودند. در معاملات امروز شبندر (پالایش نفت بندرعباس) جزو شرکت‌هایی بود که بیشترین خروج پول حقیقی را داشت و همچنین با ۴۰۱ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس همراه شد.
سهامدارانی که بعد از یک سال از فروش هنوز این صندوق را نگهداری کرده اند، الان زیان ۲۳ درصدی را متحمل شده‌اند.
نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با رشد ۱.۲ درصدی و نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا) افزایش ۱.۲۲ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با افزایش ۲.۹۱ درصدی و شبندر (پالایش نفت بندرعباس) با افزایش ۲.۰۲ درصدی امروز را به پایان رساندند.


امروز در اطلاعیه‌های منتشر شده در سایت کدال، شرکت پالایش نفت تهران با نماد معاملاتی شتران از کسب مجوز افزایش سرمایه ۱۲۷ درصدی خود خبر داد.
این شرکت قصد دارد از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌های خود با هدف اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی افزایش سرمایه بدهد.
سرمایه فعلی شتران ۷۵۰۰ میلیارد تومان است و سرمایه جدید این شرکت ۱۷ هزار میلیارد تومان می‌شود.

ارزش پالایشی یکم ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

امروز دوشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۱.۵۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۶۷۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۸۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۰.۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۶۰۵ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایش یکم و دارایکم ۲۹ شهریور | سرمایه این نماد پالایشی ۱۷ هزار میلیاردی می شود
 

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۸۲۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۳۳ درصدی نسبت به روز معاملات ۱۲ هزار و ۷۳۰ تومان معامله شد.

ارزش پالایش یکم و دارایکم ۲۹ شهریور | سرمایه این نماد پالایشی ۱۷ هزار میلیاردی می شود
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
ربیع الاول طرح صیانت از حقوق کاربران هفته وحدت طرح جهش تولید مسکن