بازدید 8997

بررسی برنامه‌های وزیر علوم در کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جلسه این کمیسیون با وزیر پیشنهادی علوم را خوب و همدلانه توصیف کرد.
کد خبر: ۱۰۶۹۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷ 14 August 2021
به گزارش تابناک، رضا حاجی پور در گفتگو با ایسنا در توضیح جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: این جلسه با حضور آقای زلفی گل وزیر پیشنهادی علوم برگزار شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های وزیر پیشنهادی علوم براساس سیاست‌های کلی نظام و اسناد بالادستی تدوین شده است گفت: آقای زلفی گل از دانشمندان شیمیدان و بنیان گذاران بنیاد ملی نخبگان و همچنین از صاحبنظران و سیاست گذاران حوزه علم و پژوهش است که برنامه‌هایی همچون اصلاح آئین نامه‌های ترفیع و تکمیل اکوسیستم‌های پژوهش و فناوری کشور و استفاده از تمام پتانسیل موجود در دانشگاه‌ها را در برنامه خود دارد.

به گفته حاجی پور، در این جلسه اعضای کمیسیون بر موضوعاتی همچون ایجاد عدالت آموزشی، استفاده از شرکت‌های دانش بنیان و استقلال دانشگاه‌ها از یکدیگر در طرح آمایش آموزش عالی و تأمین مالی دانشگاه‌ها به ویژه در رشته‌های علوم پایه و علوم انسانی تأکید داشته و جلسه بسیار خوب و همدلانه‌ای دانستند؛ در نهایت وزیر پیشنهادی به ارتباط خوب و تعامل مفید با نمایندگان و کمیسیون آموزش تاکید داشت تا بتوان با همکاری و هماهنگی برای مشکلات راهکار‌های مناسب پیدا شود.
تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری