بازدید 23823
ترکیب تیم ملی با کامنت‌ها تغییر می‌کرد
بازیکنانی که ماه‌ها و سال‌ها سکوت کردند و مدام گفتند از قول ما چیزی ننویسید. حالا با صدای بلند می‌خواهند حرف شان را بزنند، چون خسته شده‌اند، چون راه دیگری ندارند، هر چه دندان روی جگر گذاشتند، فقط خودشان ضربه خوردند
کد خبر: ۱۰۶۷۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵ 02 August 2021

سعیده فتحی: این داستان امروز نیست، سال هاست می‌شنویم و می‌نویسیم، گوش شنوا و سنگ صبور بودن از وظایف ما خبرنگاران است. باید حقایق را بشنویم، ببینیم و آن‌ها را انعکاس دهیم. بار‌ها و بار‌ها پای درد و دل بازیکن، مربی یا حتی مدیران نشسته ایم، خیلی وقت‌ها گفته اند بین خودمان بماند، خیلی وقت‌ها هم کاسه صبرشان لبریز شده و خواستند آن‌ها را بازتاب دهیم. امروز هم از آن روزهاست که کاسه صبر برخی از ملی پوشان بسکتبال لبریز شده است، دیگر فقط برای درد و دل صحبت نمی‌کنند و می‌خواهند همه مردم بدانند که در این مدت چه بر آن‌ها گذشته است.

بازیکنانی که ماه‌ها و سال‌ها سکوت کردند و مدام گفتند از قول ما چیزی ننویسید. حالا با صدای بلند می‌خواهند حرف شان را بزنند، چون خسته شده‌اند، چون راه دیگری ندارند، هر چه سکوت کردند و روی ضعف‌ها را پوشاندند، هرچه دندان روی جگر گذاشتند، فقط خودشان ضربه خوردند و بس!

حمله شدید جمشیدی به شاهین‌طبع: باعث دعوا بین بازیکنان شمایی


ما همه این‌ها را از قبل می‌دانستیم و بار‌ها به آن‌ها اشاره کردیم. حالا بازیکنان تیم ملی با گفتن واقعیت‌ها مهر تائیدی برآنچه که وجود دارد زدند. بار‌ها از اینکه سرمربی تیم ملی مسائل شخصی و باشگاهی را وارد تیم ملی می‌کند نوشتیم، بار‌ها از نوع برخورد‌ها و رفتار‌ها که باعث تضعیف روحیه بازیکنان می‌شود گفتیم، از نتایجی که با چاشنی شانس به دست آمده و با بزرگ کردن آن‌ها سعی در فریب افکار عمومی داشتند نوشتیم و در آخر انگ دشمن بسکتبال به ما منتقدان زده شد!.

حالا از زبان یکی از ستارگان تیم ملی بسکتبال کشورمان این گفتگو را بخوانید. از بازیکنی که یکی از بال‌های اصلی درخشش ما در میدان‌های مهم بوده و حالا به نقطه جوش رسیده و لبریز شده است. محمد جمشیدی یکی از بهترین‌های ایران و آسیاست و شنیدن واقعیت‌ها از زبان او ما را دوباره به فکر فرو برد که واقعا چرا اجازه می‌دهیم این چنین با سرمایه‌های کشورمان بازی شود؟ جمشیدی تنها بازیکنی نیست که به نقطه جوش رسیده، اما حرف‌های او شرح مجملی از حقایقی بیشمار است، مشتی نمونه خروار و به یقین حرف‌های جمشیدی اولین و آخرین افشاگری‌ها علیه اتفاقات و حواشی تیم ملی نیست.


سرمربی جای آماده‌سازی تیم‌ملی، مشغول بستن تیم باشگاهی بود

محمد جمشیدی ملی پوش خوب بسکتبال کشورمان پس از پایان رقابت‌های تیم ملی در المپیک توکیو پرده از بسیاری واقعیت‌ها برداشت و گفت: سرمربی تیم از روز نخستی که وارد اردوی تیم ملی شدیم، دغدغه تیم باشگاهی‌اش را داشت و جای تمرکز روی آماده سازی تیم ملی، مشغول بستن تیم باشگاهی‌اش بود! برای نمونه با خود من دو جلسه یک ساعته گذاشته شد. با بقیه بازیکنان هم به همین ترتیب در حال مذاکره بود و وقت اردوی تیم ملی را صرف مذاکرات باشگاهی می‌شد. در آن مدت نتوانستیم درست تمرین کنیم و نتیجه آن هم در بازی‌های دوستانه که مقابل عربستان، قطر و ژاپن انجام دادیم مشاهده شد. مگر می‌شود سرمربی تیم ملی یک ماه اول فقط به فکر بستن تیم باشگاهی اش باشد؟!

شاهین طبع مسائل شخصی را وارد تیم می‌کند

کاپیتان شهرداری گرگان درباره اختلافاتی که با شاهین طبع به واسطه عدم حضورش در تیم شیمیدر برای او به وجود آمده می‌گوید: از روزی که قبول نکردم به تیم ایشان در لیگ برتر بپیوندم، یک کلمه با من حرف نزده است و هر کاری هم از دستش برمی‌آمد کرد که من را خراب کند! این موضوع در مسائل فنی داخل زمین هم تاثیر گذاشت و آنطور که باید در زمین از من استفاده نکرد و مسائل شخصی را وارد تیم کرد. آنطور که باید از من بازی گرفته نشد و فقط اجازه دادند ۲۰ درصد از توانایی‌های خودم را نشان بدهم. به نظرم او باید جوابگوی همه مردم باشد. باید به بسکتبال دوستان پاسخ دهد که چگونه می‌تواند تا این حد غرض ورزی کند و مسائل شخصی را به تیم ملی تعمیم دهد؟! به نظرم با این کارش هواداران و جامعه بسکتبال را هم به سخره گرفت!

حمله شدید جمشیدی به شاهین‌طبع: باعث دعوا بین بازیکنان شمایی


جمشیدی ادامه داد: شک نکنید اگر من با شیمیدر قرارداد بسته بودم همه جوره هوای من را داشت، چون منفعتش در این بود که بازی کنم تا نمایش بهتری داشته باشم، ولی چون در گرگان ماندم و منفعتی برایش نداشتم از من درست بازی نگرفت.

سرمربی بازیکنان را به جان هم می‌اندازد

جمشیدی درباره جوی که قبل از المپیک بر تیم حاکم بوده نیز می‌گوید: سرمربی تیم ملی همواره به فکر این است که بهانه‌ها و توجیهات را برای بعد از شکست‌ها آماده کند. طی ۳ ماهی که ما در تیم ملی بودیم یا می‌گفت بازیکنان گروه و باند برای خودشان درست کردند یا می‌گفت جمشیدی و صمد با هم مشکل دارند! همه در تیم شاهدند که من و صمد بهترین رابطه را با هم داشتیم. اگر یک درصد هم اصلا چنین چیزی باشد وظیفه مربی آماده نگه داشتن بازیکنان است و نباید اجازه دهد حاشیه وارد تیم شود. دلیل مطرح کردن چنین چیزی از سوی سرمربی اگر خراب کردن جو و رفاقت بین بازیکنانش نیست پس چه می‌تواند باشد؟ من تا حالا چنین جو خوبی بین بازیکنان در اردوی تیم ملی ندیده بودم. هم تک تک بچه‌ها و هم سرپرست تیم را می‌توانید شاهد بگیرید، اما سرمربی تیم به دنبال این بود جو خوب بین ما را خراب کند.

 

یک بار در اسپانیا در تمرین دو تا از بازیکن‌ها با هم درگیری لفظی پیدا کردند و سرمربی تیم به آن‌ها گفت شما فقط لب و دهن هستید همدیگر نمی‌زنید، باید با مشت همدیگر را بزنید! بعد از آن اتفاق دو بار دیگر در تمرین دعوا شد که بچه همدیگر را زدند و شاهین طبع به بچه‌ها گفت الان درست شد، این شد دعوا، حالا مرد شدید! ایشان مدام پشت سر فدراسیون به ما بد می‌گفت بعد می‌رفت فدراسیون می‌گفت بازیکن‌ها مقصرند! می‌رفت پیش یک بازیکن پشت سر یک بازیکن دیگر حرف میزد، بعد ما بازیکن‌ها که با هم صحبت می‌کردیم متوجه می‌شدیم چه خبر است! یک بار در همین غذاخوری المپیک به من و صمد گفت شما پشت سر هم حرف زدید بعد که ما رودررو کردیم معلوم شد که هیچ کدام حرفی نزدیم! او فقط می‌خواست ما را به جان هم بیاندازد تا برای شکست تیم بهانه داشته باشد. باز جای شکرش باقی است که آقای قاسمی و طباطبایی کنار تیم بودند و اجازه ندادند این حواشی بزرگ شود و دامن تیم را بگیرد.

 

 همه تصمیمات را براساس منافع شان می گیرند

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران با انتقاد از عملکرد فنی شاهین طبع ادامه داد: اگر او یک ذره تفکراتش را روی مسائل فنی تیم ملی می‌گذاشت این اتفاقات نمی‌افتاد! ولی فقط به فکر سیاسی کاری و منفت طلبی است، تمام تصمیماتی که در تیم ملی می‌گیرند تصمیمات سیاسی هستند، اگر کسی را انتخاب می‌کند یا خط می‌زند، بازی می‌دهد یا نمی‌دهد... مثلا یک بازیکن را به بهانه بازی نکردن در باشگاهش به تیم ملی دعوت نکرد! بعد یک بازیکن دیگر که ۲ سال است در هیچ لیگی بازی نکرده را به تیم دعوت می‌کند! یک نفر که ۱۰ سال برای تیم ملی زحمت کشیده و حقش است در تیم ملی باشد، ولی چون منفعتی برایش ندارد را خط می‌زند و بازیکن دیگری در همان لول یا حتی کمتر را که برایش منفعت دارد دعوت می‌کند. حتی تعویض کردن هایش هم سیاسی است و فقط منفعت خودش را در نظر می‌گیرد.

 

تیم نایب قهرمان آسیا را تحویل گرفتند اما...

جمشیدی درباره حضور ۴ ساله شاهین طبع در تیم ملی هم می‌گوید: حدود ۴ سال است که ایشان سرمربی تیم ملی است و ما با یک شیب خیلی تند به سمت پایین و بدتر شدن در حرکت هستیم دلیلش هم این است که وقتی ایشان تیم ملی را تحویل گرفت ما در کاپ آسیا با وجود استرالیا دوم شدیم و اگر بخواهیم همان قدیم را در نظر بگیریم در واقع ما با وجود چین، نیوزلند و لبنان که فوق العاده قوی بود قهرمان شدیم و آن تیم را تحویل گرفتند حالا اگر به خودشان باشد حتما می‌خواهند بگویند تیمی را که به عراق باخته بود تحویل گرفتند، اما این درست نیست، چون تیمی که به عراق باخت شرایط خوبی نداشت. بهنام مچ پایش مصدوم بود، حامد حدادی و صمد نبودند. من و سجاد مشایخی بیمار بودیم و با سرم توانستیم بازی کنیم. ما با ۱۰ بازیکن پست ۴ با عراق بازی کردیم! همه می‌دانند تیم نایب قهرمان آسیا را تحویل گرفته است. حالا الان چه اتفاقاتی افتاده است؟ از نتایج می‌توان راحت فهمید از باخت به سوریه، از بازی نزدیک با عربستان، از باخت‌های فاجعه آمیز به ژاپن که ۲ بازی آن را با حدود ۳۰ اختلاف امتیاز باختیم آنهم تازه تیم اصلی ژاپن نبود. به این‌ها اگر فیلیپین، چین و نیوزلند را هم اضافه کنید، می‌بینید اگر کاپ آسیا برگزار می‌شد تیم ما مطمئنا به سختی در بین هشت تیم بالا جای می‌گرفت. آن تیم را تحویل گرفتند و این تیمی که می‌بنید را تحویل دادند. با یک مقایسه ساده می‌توان فهمید که تا چه اندازه بسکتبال ما در این ۴ سال افت کرده است.بسکتبالی‌ها فریب نمی‌خورند، خودمان می‌دانیم چگونه به المپیک صعود کردیم

جمشیدی درباره واقعیت‌های بسکتبال و نتایجی که در این مدت گرفته شده می‌گوید: ما نباید خودمان را گول بزنیم، ما در جاکارتا سوریه و تیم سوم ژاپن را بردیم و به تیم سوم چین باختیم، حالا دوم شدیم، چون هیچ تیمی نیامده بود. شاید ایشان بتواند آدم هایی‌را که از بسکتبال چیزی نمی‌دانند با حرف هایش گول بزند، ولی ما بسکتبالی‌ها را که نمی‌تواند فریب دهد. من می‌خواهم فنی صحبت کنم متاسفانه یکسری از خبرنگاران از لحاظ فنی قوی نیستند و شاهین طبع خیلی راحت آن‌ها را گول میزند، اما واقعیت این نیست. شما خوب می‌دانید در جام جهانی چه اتفاقاتی افتاد، ما آنجا همه جور بازی را باختیم یعنی بازی‌ای که ۲۰ امتیاز از پورتوریکو جلو بودیم را باختیم، بازی پایاپای با اسپانیا را باختیم، بازی که از اول از تونس عقب بودیم را هم باختیم یعنی هر سه مدل بازی را باختیم پس نقش مربی در یک تیم چیست؟ در مرحله بعد هم دو تیم آنگولا و فیلیپین را که همه می‌دانند در چه سطحی هستند بردیم، شانس آوردیم نیجریه توانست چین را شکست دهد و ما خوشبختانه به المپیک صعود کردیم. باید بدانیم واقعا شرایط به چه شکلی بود. به نظر من ایشان در این ۴ سال فقط یک مصرف کننده بود و کسی را به بسکتبال معرفی نکرد اگر هم جوانی را دعوت کرده بخاطر این بوده که در تیم باشگاهی‌اش بازی کرده اند.


مدام می‌گفت می‌خواهیم در توکیو ۳بازی را خوب ببازیم!

بازیکن پست سه تیم ملی بسکتبال کشورمان درباره تفکر حاکم بر کادرفنی این تیم هم توضیح داد: در این دو سه ماهی که برای المپیک تمرین کردیم سرمربی تیم مدام می‌گفت که ما می‌خواهیم در توکیو سه بازی را خوب ببازیم! وقتی تفکر سرمربی از پیش باخته در تمام بازی‌هاست، همین می‌شود که بازی با جمهوری چک نزدیک می‌شویم، ولی باور نداریم که می‌توانیم پیروز شویم! این تفکری بود بود که طی سه ماه مدام به ما القا می‌شد!


کامنت‌ها روی تاکتیک تیم ملی تاثیرگذار است

بازیکن تیم شهرداری گرگان با انتقاد از تاکتیک‌های تیم ملی هم می‌گوید: کل تاکتیک‌های تیم ملی بر اساس کامنت‌هایی که مردم در پیج اینستاگرام فدراسیون می‌گذارند تغییر می‌کند یعنی اگر امروز یک نفر سر کوچه شان داشت تخمه می‌خورد و یک پیغام هم در اینستاگرام فدراسیون گذاشت ما نسبت به آن تاکتیک‌های مان تغییر می‌کند! شاید باورتان نشود، اما سرمربی تیم می‌آید وسط زمین و می‌گوید امروز کامنت‌های پیج فدراسیون این‌ها بود، راست هم می‌گویند ما باید این کار را بکنیم! خنده دار است واقعا، مگر می‌شود یک مربی هم ل خودش را دست یک سری که به هرحال تماشاگر هستند و متخصص نیستند بدهند؟ نظر مردم محترم است، اما نمی‌توان نگاه کارشناسی و حرفه‌ای به آن داشت و واقعا این باعث خجالت ماست.


۲۰ درصد از توان بازیکنان استفاده شد

جمشیدی درباره مشکلات روحی که در این مدت برای بازیکنان به وجود آمده هم می‌گوید: متاسفانه ایشان با نوع رفتار و برخوردی که داشتند مشکلات اعصاب و روان برای تمام بازیکنان به وجود آورده اند، ما ۳ سال است که یک تشویق از این آدم ندیده ایم، مدام دنبال تحقیر، تخریب، مسخره کردن و تو سر بچه‌ها زدن است، کنار زمین نه یک ماشاالله، نه یک آفرین گفته است. فقط و فقط این ۳ سال ما را تخریب کرد و انرژی بچه‌ها را پائین آورد. یعنی اگر یک بازیکن ۷۰ است به اندازه ۲۰ از آن بازی گرفته است. متاسفانه در این سال‌ها هیچ کسی نتوانسته در حد و اندازه‌های خودش بازی کند.


همیشه سرباز تیم ملی هستم

او در پایان می‌گوید: من البته جا دارد از فدراسیون تشکر می‌کنم، درست است که ما در تیم ملی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنیم، اما از آنطرف به نظرم لیگ مان پویا بوده و اسپانسر‌های خوبی به بسکتبال آمده اند. این صحبت‌هایی هم که مطرح کردم برای کمک به تیم ملی است و امیدوارم مسئولان دنبال راه حل اساسی برای آن باشند. من همیشه سرباز تیم ملی هستم، هرچیزی دارم از تیم ملی است و هر موقع من را بخواهند چه این آقا سرمربی اش باشد چه نباشد در خدمت تیم ملی هستم. بحث ملی است و ربطی به هیچ چیز دیگری ندارد، اما باید مشکلات را مطرح کنیم وگرنه شرایط تیم هر روز بدتر از این می‌شود. آقای طباطبایی و مسعود قاسمی همیشه کنار بازیکنان بودند و راه‌ها را برای ما هموار کردند.

حمله شدید جمشیدی به شاهین‌طبع: باعث دعوا بین بازیکنان شمایی

منبع:شهرآرا

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
خاک بر سر فدارسون. آبروی کشور شده بچه بازی برای مسئولین. در همه حوزه ها همین است. هیچ درکی از آبروی جهانی کشور ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
چه خبره تو مملکت؟ مگر می شود سرمربی تیم ملی همزمان مربی تیم باشگاهی هم باشد؟ این دیگه نوبره! سرمربی تیم ملی، همزمان با انتخاب باید از تمام سمت ها و مسئولیت های باشگاهی عزل شود.
پاسخ ها
رحیمی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
می بینی که شده!
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
به شاهین طبع بگویند: عاقبت از توبره و آخور خوردن ، همینه
پاسخ ها
رحیمی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
حالا بهش بگن مگه اون برا ورزش کشور ارزشی قایل هست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
کل مملکت همینه. توو همه چی یه مشت ادم بیسواد رانتخور رو میذارن تا به همه چی گند بزنن. فقط جدیدا یاد گرفتن میگن معذرت میخوام. انگار همه چی با این کلمه درست میشه. مملکت اباد ایران رو حتی بدترین دشمناش نمیتونستن به این حال و روز فلاکت بار بندازن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
گرفتن مسئوليت به هر ترتيبي و بدون ذره اي توجه به نظرات مردم نتيجه اش همينه. واقعا نميدونند بردن يا باختن تيم چه تاثيري روي مردم ميزاره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
من که میگم خانه از پای بست ویران است...شما باور نمی کنید..!
ارتیکاس-معتمدوزیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
با احترام به جناب جمشیدی بازیکن ارزنده تیم ملی و جناب مهران شاهین طبع بنده فقط دنبال کننده اخبار ورزشی هستم وقصد دفاع یا ایراد از شخص خاصی را ندارم ولی از سالهای دور هنگامی که در دبیرستان در شهر کرمانشاه تحصیل میکردم شاهد زحمات اقای شاهین طبع و دوستانش در تیمهای دبیرستانی و استانی بودم و انزمان ایشان الگوی بسیاری از جوانان هم سن وسال خود بودند وشخصا در مورد مسایلی که اقای جمشیدی اعلام کردند ایکاش ایشان همان زمان کتبا به فدارسیون اعلام میکردند واگر نتیجه نداشت همان زمان رسانه ای میشد ولی بعد ازچند سال سکوت پیش کشیدن این موارد به نظرم خود اقای جمشدی هم مقصر بوجود امدن این مسایل هستند ولی در مورد فدراسیون و چگونگی انتخاب مربیان در برهه های مختلف همیشه شاهد عملکرد نادرست بوده ایم امیدوارم حق و حقیقت بزودی برای همه اشکار گردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
این تیم الان سی ساله با همین بازیکنان پیر و فرتوت بازی میکند بابا بسه دیگه چهارتا بازیکن جوان بیارید
ناشناس
|
-
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
همه تیم هامون همین طوره مربی و سر مربی و .. برای بخور و بچاپ انتخاب میشن هر چی بیشتر با فدارسیون و مفت خورهای بالاتر همکاری کنند مدت بیشتری در تیم می مانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
احسنت
اینکه مربی تیم سوپر لیگ مربی تیم ملی بشه از این بهتر نمیشه
من نمی خواهم به آقای شاهین طبع اعتراض کنم ولی ایشان در جایگاه مربی تیم ملی نیستند
واقعا نه جذبه مربی تیم را دارند نه دانش اون را

در خیلی از درگیری های بوجود آمده بین بچه های تیم ملی هم جرات ورود به انها را ندارند
امیدوارم مشکلات مرتفع شود و تیم ملی جایگاه اصلی خودش را پیدا کنه

واقعا در کشور بگردید ببینید چقدر جوان با استعداد هست که بعلت نبود امکانات اولیه حتی نمی توانند تمرین خیابانی کنند
چقدر این دسته گل و جوانان با استعدامان هستند که یعلت نبود محل تمرین مناسب-مربی-باشگاه و ..... استعداد هاشون گم می شود

واقعا در کشور مثل آقایان-حدادی-نیک خواه بهرامی-کاظمی-یخچالی-واحدی و ....... زیاد داریم البته این نسل واقعا عالی هستند که متاسفانه فدراسیون خوب عمل نکرد

بایست کار کنیم-باید زحمت کشید شود چه در حوزه مدیریت و چه در بازیکن سازی

ارادتمند همه ورزشکاران علی الخصوص بسکتبالیست هااااا
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
آقای سلطانی فر کل ورزش مملکت رو نابود کرد بعد پرسپولیسی ها فکر می کنن خودشون 5 بار قهرمان شدن!!! چطور ممکنه همه چی خراب باشه فقط قهرمان لیگ برتر خوب باشه؟
سیدمرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
آقای شاهین طبع باید تحت بازجویی پلیس قرار بگیرن چون این کارها جرم های بزرگی هستن و در ضمن باید مشخص بشه از پویان جلال پور چقدر پول گرفتن
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
اربعین 1400 اعمال ماه صفر محمدباقر ذوالقدر سازمان همکاری شانگهای ابومحمد عسگرخانی هفته دفاع مقدس