بازدید 6774
۱

راز قتل موتورسوار زیر چرخ های پراید!

کد خبر: ۱۰۶۲۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵ 08 July 2021

پرایدسوار 45 ساله ای که در یک حادثه وحشتناک، جوان موتورسوار را به طرز دلخراشی کشته بود، با انجام عملیات اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، تسلیم قانون شد و راز این جنایت را فاش کرد.

به گزارش خراسان، صبح پانزدهم تیر، وقوع حادثه ای هولناک به نیروهای انتظامی گزارش شد که بررسی ها نشان داد، موتورسوار 32 ساله‌ای به نام «حمید-ش» زیر چرخ های پرایدی به قتل رسیده است که راننده آن از مدتی قبل با موتورسوار مذکور دچار اختلافات شدیدی شده بود.

به همین دلیل بلافاصله ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اعلام شد و ساعتی بعد با حضور قاضی «محمود عارفی راد» در روستای «درآبد» (محل وقوع جنایت) تحقیقات در این باره ادامه یافت.

بررسی های میدانی و نظرات کارشناس حکایت از آن داشت که راننده پراید پس از آن که به طور عمدی موتورسوار را زیر گرفته است، از خودرو پیاده شده و با چماق ضرباتی بر سر و دست جوان مجروح وارد آورده است.

بنابر گزارش خراسان، با توجه به سرنخ های موجود، گروه ورزیده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) ماموریت یافتند تا این پرونده جنایی را پیگیری کنند.

همزمان با شناسایی هویت متهم به قتل که «موسی-ن» نام دارد، خودروی رها شده وی در فاصله ای دور از محل جنایت مشاهده شد و بدین ترتیب عملیات اطلاعاتی برای دستگیری وی ادامه یافت تا این که اواخر دیشب، مرد پرایدسوار که دچار عذاب وجدان شده بود با ابراز پشیمانی از وقوع این حادثه وحشتناک در حالی خود را تسلیم کارآگاهان کرد که حلقه های محاصره برای دستگیری وی هر لحظه تنگ تر می شد. به گزارش خراسان، عامل این جنایت، روز گذشته در اعترافات خود مدعی شد: همه اهالی روستاهای اطراف «حمید» (مقتول) را می شناختند.

او اگر کسی را تهدید می کرد، حتما آن تهدید را جدی می گرفت چون می دانست راه گریزی ندارد. اختلافات بین من و حمید نیز از مدتی قبل و زمانی شروع شد که پسرم در یک مرکز معامله «بنگاه» نزد او کار می کرد. وقتی متوجه موضوع شدم دیگر اجازه ندادم پسرم در آن جا کار کند به همین دلیل «حمید» از من کینه به دل گرفت و قصد انتقام‌جویی وحشتناکی را داشت به طوری که حتی یک بار شیشه پنجره منزل ما را با سنگ شکست و تهدیدم کرد که خودروات را آتش می زنم!

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: من خیلی می ترسیدم چرا که می دانستم او حتما خودروام را به آتش می کشد به همین دلیل خیلی مراقب بودم تا این که آخرین بار چند روز قبل هنگامی که با موتورسیکلت از کوچه عبور می کرد، دستش را زیر گلویش گذاشت و گفت: پسرت را می کشم و دخترت را هم می دزدم! با این جملات دیگر همه وجودم به لرزه افتاده بود، با خودم فکر می کردم اگر او تهدیدش را عملی کند، چه می شود؟ وحشت و نگرانی سراسر وجودم را فراگرفته بود و به راهی می اندیشیدم که بتوانم از چنگ تهدیدهای او بگریزم! ولی هیچ گاه قصد کشتن او را نداشتم! صبح روز حادثه برای خرید میوه از منزلم در روستای مقصودآباد خارج شدم و به طرف جاده کلات رفتم چرا که آن جا میوه ها ارزان تر بود. بعد از خرید چند خربزه، در مسیر بازگشت مجبور شدم از درون روستای «درآبد» عبور کنم. وقتی وارد کوچه شدم، ناگهان از روبه رو موتورسواری آمد و خودروام به ترک موتورسیکلت او برخورد کرد. در همین حال نتوانستم پراید را کنترل کنم و به در فلزی یک منزل روستایی برخورد کرد و حدود 3 متر به درون چهار دیواری رفتم .

در این شرایط متوجه شدم که موتورسوار «حمید» است و چاقویی هم در دست دارد. از شدت ترس در خودروام را باز کردم واز کنار خربزه ها چماقی را برداشتم سپس در حالی که حمید قصد داشت با چاقو به من حمله کند، ضربه ای به سرش زدم و ضربه بعدی را روی دستی که چاقو را در آن می فشرد، فرود آوردم! او قبلا مرا در یک درگیری با شمشیر زخمی کرده بود و من به شدت می ترسیدم به همین دلیل خودرو را رها کردم و از محل گریختم تا این که دچار عذاب وجدان شدم و به آگاهی آمدم! البته چماق را هم در بیابان های اطراف روستا انداختم!

به دنبال اعترافات صریح متهم و با صدور دستوری ویژه از سوی قاضی «عارفی راد» عامل این جنایت هولناک برای بررسی جزئیات و افشای زوایای پنهان این ماجرای تلخ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت و بدین ترتیب بازجویی های فنی و تخصصی توسط ستوان یکم آرمین منفرد (افسر پرونده) ادامه یافت.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
متأسفم برای قانونی که این مقتول به بچه 13ساله تجاوز میکنه وهیچ ازهم حرفش خریدندارد وازترس باید دست به چنین کاری بزنه اگه قانون درست عمل کنه چرابایدبه قانون پناه نیاره
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار
وب گردی