بازدید 6097
در ارتباط تصویری با ستاد‌های مردمی سراسر کشور؛
محسن رضایی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در روز‌های باقی مانده تا انتخابات، نگذارید فضای انتخاباتی سرد و یکسویه شود. ما به دولتی نوین با راهی نو نیاز داریم تا امورات کشور گشایش پیدا کند.
کد خبر: ۱۰۵۷۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳ 14 June 2021

به گزارش تابناک به نقل از rezaee.ir، دکتر محسن رضایی عصر روز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ارتباط تصویری با ستاد‌های استانی و مردمی خود در سراسر کشور گفت: از تلاش‌های همه ستاد‌های استانی و اعضای خستگی ناپذیر و یکدل آنها، خانم‌ها و آقایان علاقمند به سرنوشت انقلاب و کشور تشکر می‌کنم. آمده ایم که با کمک شما مردم فهیم و صبور، کشور را نجات دهیم.

دکتر رضایی گفت: در بیش از یک قرن گذشته، یکبار کشور را از چنگال استعمار نجات داده ایم. یکبار ایران را از دست استبداد نجات داده ایم. یکبار از دست اشغالگران خارج کرده ایم، اما هنوز کشور ما از استثمار اقتصادی رها نشده است. در ۲۲ بهمن ۵۷ کشور را از وابستگی به لندن و واشنگتن نجات دادیم و اقتدار ایران را با کنار زدن استعمار به دست آوردیم. استبداد شاه هم پایان یافت، اما استثمار باقی مانده و ثروت خام ما را بیگانگان ارزان می‌خرند و می‌بلعند. در این گام باید قدرت اقتصادی کشورمان را پیدا کنیم و تولید و تجارت را برای بهبود معیشت مردم و آبادانی شهر‌ها و استان‌ها گسترش دهیم و با تشکیل زنجیره ارزش و صادرات کالا‌های ایرانی، بتوانیم پول ملی را در تجارت بین المللی قدرتمند کنیم.

وی افزود: من در این انتخابات شرکت کردم تا با کمک جوانان ایران، پیشرفت کشور را رقم بزنیم. برای این کار دو جراحی بزرگ نیاز داریم. نیاز اول کشورمان، سامان دادن به حکمروایی و مدیریت در کشور است که اسمش را «اصلاح از درون قدرت» گذاشته ایم. اصلاح باید ما را به حکمروایی صالح برساند تا تبعیض و فساد و فقر را از بین ببریم. نیاز دوم کشورمان «معماری نوین اقتصادی» است که ریل اقتصاد را اصلاح کنیم و اقتصاد زندگی، اقتصاد شهر و اقتصاد ملی را بهبود ببخشیم.

دکتر محسن رضایی با تاکید بر اینکه ما برای قیام بزرگ به صحنه آمده ایم، گفت: با «اصلاح از درون قدرت» و «معماری نوین اقتصادی»، بیانیه گام دوم انقلاب اجرایی می‌شود.

وی افزود: با انقلاب اقتصادی و فرهنگی، دستاورد‌های انقلاب اسلامی تکمیل خواهد شد و در این مسیر هم زندگی و معیشت مردم را ارتقا خواهیم داد و هم شهر‌ها و استان‌های ایران را آباد خواهیم کرد. با توسعه ملی است که عقب ماندگی ما از ترکیه و کشور‌های دیگر، جبران می‌شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: شیوه مدیریت روسای جمهوری که از خود هیچ ایده‌ای نداشته اند، ایران را تبدیل به آزمایشگاه انواع و اقسام مدیریت کرده است. ما نمی‌توانیم این شیوه و اوضاع و زندگی را ادامه بدهیم. تکرار دولت‌های گذشته حتی با چهره‌ها و قیافه‌های جدید، خطرناک است. ما به دولتی نوین با راهی نو نیاز داریم تا امورات کشور گشایش پیدا کند.

دکتر رضایی گفت: از همه مردم و اعضای پرتلاش ستادهایم می‌خواهم در روز‌های باقی مانده تا انتخابات، تمام قد در صحنه باشند و در فضای مجازی فعالیت خود را مضاعف کنند و هر فرد گروه مجازی خود را راه اندازی کند و از مردم بخواهید در پرتال اقدام و تحول به عنوان هوادار ثبت نام کنند تا کارت‌های الکترونیکی برای آن‌ها صادر شود.

وی افزود: در روز‌های باقی مانده تا انتخابات، نگذارید فضای انتخاباتی سرد و یکسویه شود. اجتماعات کوچک با رعایت شیوه نامه‌ها برای آگاهی بخشی به مردم در مورد برنامه‌های این خادم خودتان دنبال کنید و برای همه برنامه‌های تحولی بنده را شرح دهید تا مردم جواب سوالات خود را دریافت کنند.

دکتر محسن رضایی در پایان این وبینار گفت: ان شا الله روز چهارشنبه از طریق ارتباط تصویری با اعضای ستاد‌های انتخاباتی خود و مردم همه شهر‌های ایران که در اطراف ستاد‌های مردمی دولت اقدام و تحول تجمع می‌کنند گفتگو می‌کنم.
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
المپیک 2020 توکیو موج پنجم کرونا جواد فروغی بحران آب خوزستان اعتراضات 1400 خوزستان