بازدید 10522
جدال نیمار ، مسی و سوارز بر سر یک جام
چهل و هفتمین دوره از جام ملت‌های آمریکای جنوبی، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان به خاطر انصراف دو میزبان اولیه آن، کلمبیا و آرژانتین و اعلام آمادگی پرحرف و حدیث برزیلی‌ها برای قبول میزبانی، از بامداد فردا، آغاز می‌شود.
کد خبر: ۱۰۵۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸ 13 June 2021

رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای سال 2021، چهل و هفتمین دوره از جام ملت‌های آمریکای جنوبی، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان به خاطر انصراف دو میزبان اولیه آن، کلمبیا و آرژانتین و اعلام آمادگی پرحرف و حدیث برزیلی‌ها برای قبول میزبانی، از بامداد فردا، آغاز می‌شود.

برنامه کامل و ساعت بازی‌های کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۱

برنامه کامل و ساعات برگزار بازی‌های این تورنمنت که در قالب دو گروه 5 تیمی آغاز می‌شود را در زیر مشاهده می‌کنید(ساعات به وقت تهران هستند):

هفته اول مرحله گروهی

گروه A
دوشنبه 24 خرداد
برزیل - ونزوئلا (1:30 بامداد)
کلمبیا - اکوادور (4:30 بامداد)

گروه B
سه‌شنبه 25 خرداد
آرژانتین - شیلی (1:30 بامداد)
پاراگوئه - بولیوی (4:30 بامداد)

هفته دوم مرحله گروهی

گروه A
جمعه 28 خرداد
کلمبیا - ونزوئلا (1:30 بامداد)
برزیل - پرو (4:30 بامداد)

گروه B
شنبه 29 خرداد
شیلی - بولیوی (1:30 بامداد)
آرژانتین - اروگوئه (4:30 بامداد)

هفته سوم مرحله گروهی

گروه A
دوشنبه 31 خرداد
ونزوئلا - اکوادور (1:30 بامداد)
کلمبیا - پرو (4:30 بامداد)

گروه B
سه‌شنبه یک تیر
اروگوئه - شیلی (1:30 بامداد)
آرژانتین - پاراگوئه (4:30 بامداد)

هفته چهارم مرحله گروهی

گروه A
پنجشنبه 3 تیر
اکوادور - پرو (1:30 بامداد)
برزیل - کلمبیا (4:30 بامداد)

گروه B
جمعه 4 تیر
بولیوی - اروگوئه (1:30 بامداد)
شیلی - پاراگوئه (4:30 بامداد)

هفته پنجم مرحله گروهی

گروه A
دوشنبه 7 تیر
برزیل - اکوادور (1:30 بامداد)
ونزوئلا - پرو (1:30 بامداد)

گروه B
سه‌شنبه 8 تیر
اروگوئه - پاراگوئه (4:30 بامداد)
بولیوی - آرژانتین (4:30 بامداد)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه12  تیر
بازی اول: تیم دوم گروه B - تیم سوم گروه A (1:30 بامداد)
بازی دوم: صدرنشین گروه B - تیم چهارم گروه A (4:30 بامداد)

شنبه 13 تیر
بازی سوم: تیم دوم گروه A - تیم سوم گروه B (2:30 بامداد)
بازی چهارم: صدرنشین گروه A - تیم چهارم گروه B (5:30 بامداد)
 

مرحله نیمه نهایی

دو‌شنبه 15 تیر
بازی اول: برنده بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی - برنده بازی اول مرحله یک چهارم نهایی (3:30 بامداد)

سه‌شنبه 16 تیر
بازی دوم: برنده بازی چهارم مرحله یک چهارم نهایی - برنده بازی سوم مرحله یک چهارم نهایی (5:30 بامداد)

بازی رده‌بندی

جمعه 19 تیر
بازنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی - بازنده بازی اول مرحله نیمه نهایی (4:30 بامداد)

فینال
شنبه 20 تیر
برنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی - بازنده بازی اول مرحله نیمه نهایی (4:30 بامداد)

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
المپیک 2020 توکیو علی داوودی محمدرضا گرایی حسن یزدانی مراسم تحلیف ریاست جمهوری ارشا اقدسی