بازدید 19521
۲
آخرین اخبار و اظهارنظرها پیرامون جام جهانی فوتبال 2010؛
گلزن عضو تيم چلسي در جريان بازي پنجشنبه‌شب با مكزيك در واكنش به تصميمات تاكتيكي ريمون دومنش، سرمربي آبي پوشان حرف‌هاي بسيار ركيكي زد و قصد برخورد فيزيكي با مربي‌اش را داشت كه اعضاي تيم مانع اين كار شدند. در پي اين اتفاق او از اردوي تيم ملي فرانسه اخراج شد.
کد خبر: ۱۰۵۲۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۰ 20 June 2010
 شبكه مخصوص پخش اخبار و بازي‌هاي جام جهاني در قاره آفريقا با قطع برنامه‌هاي خود در چند نوبت خبر اعدام شرور ايراني را اعلام كرد.

به گزارش فارس، شبكه Enews channel كه به صورت اختصاصي و مستقيم اخبار و بازي‌هاي مربوط به جام جهاني 2010 را پخش مي‌كند، پس از انتشار خبر اعدام عبدالمالك ريگي ضمن قطع برنامه‌هاي خود به پوشش اين خبر مهم پرداخت.

اين در حالي است كه اين شبكه 24 ساعته با شعار "اگر زلزله هم بيايد، فوتبال قطع نمي‌شود" مدعي بود هرگز از پخش همزمان و زنده رقابت‌هاي جام جهاني فاصله نخواهد گرفت. انتشار خبر اعدام ريگي با تيتر "ياغي سيستان و بلوچستان به سزاي اعمال خود رسيد" در چند نوبت از شبكه مذكور پخش شد.

بسياري از شبكه‌هاي بين‌المللي نيز كه فركانس آنها در كشور آفريقاي جنوبي به راحتي براي مردم قابل رديابي است، اين خبر را در رأس اخبار خود منتشر كردند. عبدالمالك ريگي صبح امروز به دار مجازات آويخته شد.


تهدید به مرگ بازیکن جام جهانی
بازيكن تيم ملي فوتبال نيجريه گفت: تهديد به مرگ شده است.

ساني كيتا با اخراج خود در ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال يونان و نيجريه از گروه دوم رقابت‌هاي جام جهاني 2010 تاثيري عمده در ناكامي آفريقايي‌ها داشت.

اين بازيكن 24 ساله كه به عقيده برخي مقصر اصلي شكست 2 بر يك نيجريه برابر يونان به شمار مي‌آيد، گفت به مرگ تهديد شده است. كيتا در هتل محل اقامت "عقاب‌ها" در نزديكي شهر دوربان عنوان كرد: چند ايميل تهديدآميز دريافت كردم كه در آنها قصد جانم شده است. با اين حال به اين خاطر خودم را ناراحت نمي‌كنم چرا كه از نظر مسلمانان اين تنها خداوند است كه تصميم مي‌گيرد، چه كسي زندگي كند و چه كسي جان بدهد.

كيتا كه در باشگاه روسيه‌اي آلانيا ولاديكاواز توپ مي‌زند، در دقيقه 33 نيمه نخست ديدار نيجريه و يونان با كارت قرمز داور مسابقه روبه رو و اخراج شد. اوسكار رويز، داور كلمبيايي او را به خاطر خطاي شديد روي "واسيليوس توروسديس"، زننده گل پيروزي يوناني‌ها از زمين مسابقه اخراج كرد.


يوونتوس علاقمند به جذب پودولسكي
بازيكن تيم اف.ث.كلن و عضو تيم ملي آلمان مورد توجه يوونتوس قرار گرفت.

به گزارش فارس، يك روز پس از باخت يك بر صفر آلمان مقابل صربستان برخي رسانه‌ها نوشتند لوكاس پودولسكي از جمله گزينه‌هاي مورد توجه تيم يوونتوس است.

روزنامه توتواسپورت ايتاليا نوشت: يوونتوس از مدت‌ها قبل به دنبال هافبكي هجومي و چپ پا بود كه به نظر مي رسد هم اكنون بازيكن مورد نظرش را نزد ژرمن‌ها يافته است.

بر اساس آخرين اخباري كه به گوش مي‌رسد، توريني‌ها قصد دارند با بودجه 15 ميليون يورويي اين بازيكن را در اختيار بگيرند.

پودولوسكي در بازي نخست ژرمن‌ها در جام‌جهاني اولين گل تيمش را در برد 4 بر صفر برابر استراليا به ثمر رساند؛ اما در ديدار با صربستان كه منتهي به باخت يك بر صفر منجر شد، قادر به زدن ضربه پنالتي نشد تا يارانش مغلوب شوند.


تغيير موضع مطبوعات يونان در قبال ره‌هاگل
در پي كسب پيروزي تيم ملي يونان برابر نيجريه رسانه‌هاي يوناني در مورد انتقاد از سرمربي تيم ملي اين كشور تغيير موضع دادند.

روزنامه‌هاي يونان كه بخاطر باخت روز نخست تيم اين كشور برابر كره‌جنوبي اوتوره‌هاگل، سرمربي‌ آلماني‌شان را مورد حمله شديد قرار دادند، پس از كسب پيروزي مقابل نيجريه، تغيير موضع داده و از مربي 71 ساله حمايت كردند.

روزنامه تانيا نوشت: با استفاده از زيركي ره‌هاگل پيروزي تاريخي اينچنين به دست آمد.
روزنامه پليتيكا كه بيشتر به مطالب سياسي مي‌پردازد، تيتر زد: ره‌هاگل تيم را از زمين بلند كرد و به پيروزي رساند.

روزنامه آتنيازورديه نيز نوشت: با درايت ره‌هاگل و درخشش سايتادريس و جاريستاس اكنون به ادامه جام اميدوار هستيم.


برد برابر اسلووني به خاطر رويارويي انگليس با آلمان
براساس نوشته يك روزنامه استراليايي عامل و انگيزه كسب برد تيم انگليس در ديدار آخر با اسلووني، تقابل با آلمان‌ها در يك هشتم نهايي است.

به گزارش نوشته روزنامه هرالد نوشت: مردان فابيو كاپلو پيش از شروع جام‌جهاني اظهارات زيادي براي بازي احتمالي با تيم ملي آلمان در مرحله يك هشتم نهايي اين پيكارها داشتند. آنها آرزو مي‌كردند تا با اين حريف ديرينه در مرحله حذفي رقابت كرده و تلافي باخت سال 1990 را بكنند.

اين نشريه ادامه داد: در روزهاي سپري شده اين بازي‌ها نيز انگليسي ها مرتب از اين آرزو سخن مي‌گويند. بدين خاطر مي‌توان حس كرد انگيزه اصلي براي كسب نتيجه آنان در بازي آخر مقابل اسلووني، كسب برد بخاطر ملاقات با ژرمن‌ها است. البته اين امر منوط به اين نكته است كه تيم تحت رهبري يواخيم لو، روز چهارشنبه بتواند از پس غنا برآمده و بخت صعود بيابد.همچنين تيم فابيو كاپلو هم از بحران كنوني عبور كند و به مرحله بعدي برسد.


تورس: بايد به تاكتيك خود وفادار بمانيم
مهاجم تيم ملي فوتبال اسپانيا گفت: به رغم شكست در بازي اول بايد به تاكتيك خود وفادار بمانيم.

به گزارش ماركا اسپانيا، فرناندو تورس تصريح كرد: اسپانيا بازي خودش را دارد و بايد تا انتها آن را به درستي در زمين اجرا كند. ماجراي بازي با سوئيس ديگر تكرار نمي‌شود و اسپانياي واقعي را در بازي هاي آينده تماشا خواهيد كرد.

وي افزود: پيروزي در دو بازي باقيمانده از گروه هشتم بسيار مهم است و حياتي. ما بايد قاطعانه به پيروزي برسيم تا مردم بار ديگر به سوي ما حركت كنند و فضاي موجود از بين برود.


دل‌بوسكه: بازي با هندوراس دوئل با روزنامه‌هاي اسپانيا است
سرمربي اسپانيا گفت: بازي با هندوراس يك دوئل است اما نه با اين تيم بلكه با روزنامه‌هاي اسپانيا.

به گزارش ساكرنت، ويسنته دل‌بوسكه تصريح كرد: در ديدار فردا شب بايد هندوراس را شكست دهيم. اين بازي در حكم يك دوئل برزگ با روزنامه‌ها است و بايد برابر موج عظيم رسانه هاي داخل اسپانيا مبارزه كنيم.

وي كه تلاش مي كرد در تمام پاسخ‌هايش با كنايه گريزي به حملات روزنامه‌ها داشته باشد افزود: شكست برابر سوئيس خيلي تلخ بود و من به روزنامه‌ها حق مي‌دهم نكران وضعيت موجود باشند اما به آنها اجازه نمي‌دهم در كار من دخالت كنند و يا اينكه بخواهند باب ميل دشمنان قديمي من در فوتبال اسپانيا مطلب بنويسند.


هشدار وزارت بهداشت اسپانيا در مورد عينك‌هاي پلاستيكي چيني
وزارت بهداشت كشور اسپانيا با صدور بيانيه‌اي در مورد عينك‌ها و محصولات بهداشتي آلوده و غير استاندارد در آفريقاي جنوبي هشدار داد.

به گزارش ماركا اسپانيا، كالاهاي چيني از طريق دستفروشان به سنگفرش خيابان‌ها تبديل شده و با قيمت نازل به فروش مي‌رسد اما در اين ميان برخي محصولات پلاستيكي چيني با موادي كاملا غير بهداشتي و بعضا بازيافتي عرضه شده كه براي پوست دست و صورت به شدت مضر و در طولاني مدت سرطان‌زا است.

عينك‌هاي پلاستيكي جديدي طي چند روز گذشته در كنار ورزشگاه‌هاي آفريقاي جنوبي به فروش مي‌رسد كه به شدت براي پوست صورت مضر بوده و گردشگران آنها را به خاطر قيمت پايينشان خريداري كنند تا در همرنگ بودن با ساير هواداران سهيم باشند.

وزارت بهداشت اسپانيا در بيانيه خود ضمن هشدار به فيفا آورده است: بعيد مي دانيم اين فرضيه اشتباه باشد كه فيفا تنها كنترل كننده داخل ورزشگاه نيست و بايد به حواشي فوتبال نيز توجه داشته باشد. برخي كالاهاي مضر چيني با كيفيتي غيراستاندارد به فروش مي‌رسند كه باعث آسيب ديدگي پوست مي‌شوند.

به تازگي ووووزلاهايي با آرم‌هاي جعلي ساخت چين نيز پيدا شده كه با نوع اصلي و البته چيني خود تفاوت داشته و با قيمت كمتري به فروش مي‌رسد كه آنها نيز بسيار مضر توصيف شده‌اند.


جيمز: خيال اسلووني راحت باشد، برنده انگليس است
درواز‌ه‌بان تيم ملي فوتبال انگليس براي حريف روز چهارشنبه كري خواند.

ديويد جيمز در گفت‌وگويي با ايندپنديت اظهار داشت:‌ اسلووني خيالش براي بازي با ما كاملا راحت و آسوده باشد و تلاشي براي برد نكند زيرا برنده بازي انگليس خواهد بود.

اين بازيكن 40 ساله كه پس از اشتباه روبرت گرين در بازي با آمريكا، در سايه فشار رسانه‌ها و مطبوعات در بازي با الجزاير از دروازه تيم بريتانيايي محافظت كرد، افزود: تك تك نفرات تيم ملي بر اين باور هستند كه برنده بازي با اسلووني مي‌شوند. البته حريف آتي ما تيمي راحت نيست ولي ما آنقدر پتانسيل داريم كه از سدشان عبور كنيم.


كيگان: روني از نظر روحي و جسماني آماده نيست
بازيكن ارزشمند اسبق تيم ملي فوتبال انگليس گفت: وين روني از لحاظ روحي و جسماني آماده نيست.

به نوشته روزنامه ساندي‌تايمز، كوين كيگان اظهار داشت: بازي با الجزاير نشان داد كه وين روني نه به لحاظ روحي و نه جسماني براي مسابقات جام جهاني آماده نيست.
وي افزود: متاسفانه قدرت و توان جسماني و روحي او در بازي‌هاي طاقت‌فرسا پيكارهاي باشگاهي يك فصل اخير گرفته شده و اكنون چيزي خاص از او نمي توانيم در جام جهاني مشاهده كنيم.

اين چهره شاخص كه در دهه هفتاد و هشتاد تيم كشورش را همراهي كرد، افزود: فشار روحي بر او اينك زياد است كه اميدوارم مردم و رسانه‌ها اين نكته را درنظر بگيرند.از طرفي اميدوارم او بتواند به شرايط مطلوب خود نزديك شود.


دفو: موضع مطبوعات عليه انگليس خصمانه است
بازيكن تيم تاتنهام گفت: مطبوعات انگليس عليه تيم ملي موضع كاملا خصمانه‌اي دارند.

به نوشته روزنامه نويه‌زورخرسايتونگ، جرمين دفو اظهار داشت: از روزي كه وارد آفريقا‌ي‌جنوبي شديم‌، تاكنون مطبوعات كشورم عليه تيم ملي موضع شديدي گرفته و رفتاري خصمانه اي داشته‌اند. از اين همه جو تشنج تعجب مي‌كنم و از خود سئوال مي‌كنم چرا بايد چنين وضعيتي وجود داشته باشد.

اين بازيكن كه تيمش در دو بازي ابتدايي جام جهاني يك بر يك مقابل انگليس و بدون گل برابر الجزاير متوقف شد، افزود: شما نگاه كنيد مدعياني همچون فرانسه و آلمان نيز در اين جام، خوب نتيجه نگرفته‌اند؛ ولي رسانه‌هايشان تا اين حد با آنها برخورد شديد نداشتند. حتي شنيدم پس از باخت آلمان‌ها از اسلووني، رسانه‌ها به ياري تيم كشورشان آمدند اما چنين وضعيتي در مورد تيم ما به چشم نمي خورد. من از اين وضعيت واقعا متاسف هستم.


ماسكرانو: با يك اشاره بنيتس به اينتر مي‌آيم
كاپيتان تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت: با يك اشاره بنيتس به اينترميلان ملحق مي‌شوم.

به گزارش فارس؛ خاوير ماسكرانو روز گذشته در محل اردوي تيم كشورش در جام‌جهاني، به يكي از خبرنگاران روزنامه ديلي‌استار لندن گفت: براي رافائل بنيتس همه كار مي‌كنم. فقط كافي است او در ميلان يك اشاره كند تا بعد راهي آنجا شوم.

اين بازيكن كه اينك زمزمه حضورش در تيم قهرمان اروپا و ايتاليا به گوش مي‌رسد، افزود: بنيتس مربي و معلم من است.من خيلي چيزها از او ياد گرفتم و به او مديون هستم.

وي ادامه داد: ‌اين كه الان در حال يادگيري زبان ايتاليايي هستم، بدين خاطر است كه اگر پيشنهاد تيم كالچويي را دريافت كردم،‌ براي حضور در اينتر، راه بيفتم.

بنيتس يك هفته قبل از شروع جام جهاني پس از كناره‌گيري از مربيگري ليورپول زمام امور اينترميلان را پذيرفت.وي جانشين خوزه مورينيو پرتغالي شد كه هدايت رئال مادريد را قبول كرد.


اريكسون شايد در فولام
منابع رسانه‌اي انگليس از حضور احتمالي سرمربي تيم ملي ساحل‌عاج در كادر فني فولام خبر دادند.

به نوشته روزنامه ساندي‌ميرر؛ روز يكشنبه‌ (امروز) در گزارشي كوتاه اعلام كرد مقامات فولام در حال بررسي وضعيت و شرايط كاري اسوون گوران اريكسون براي استخدام در اين تيم هستند.

اين روزنامه افزود: شايعات در مورد حضور روي هاجسون، سرمربي موفق تيم لندني در كادر فني آتي ليورپول بسيار قوت گرفته است. از اين رو مديران تيم شرايط اريكسون را كه از يك ماه قبل بطور موقت زمام امور ساحل عاج را برعهده گرفت، در حال تجزيه،‌تحليل و بررسي هستند.

اريكسون با توجه به اينكه در گذشته زمام امور تيم ملي انگليس را داشته و ازتجربه همكاري با منچسترسيتي برخوردار است، اكنون علاوه بر فولام گزينه چند تيم ديگر ليگ برتري نيز است.


ونگر: رفتار آنلكا غير قابل بخشش است
آرسن ونگر سرمربي فرانسوي تيم آرسنال انگليس در وبلاگ شخصي خود در مورد نتايج تيم ملي فرانسه نوشت: فرانسه محبوب من خسته و مريض است و كنترلش را از دست داده است.ريمون دومنش سرمربي تيم ملي فرانسه پيش از اين هم كنترل رختكن تيم را در گذشته از دست داده بود اما اگر آنلكا واقعا چنين حركتي كرده است رفتارش غير قابل بخشش است.

وي از تيم ملي هلند به عنوان يكي از شانس‌هاي قهرماني اين دوره جام جهاني نام برده و مي‌نويسد دفاع و حمله ماشيني هلند باعث مي‌شود كه اين تيم يكي از شانس‌هاي اين جام باشد.

گفتني است آنلكا در بين دو نيمه ديدار مكزيك و فرانسه به سرمربي تيم ملي فرانسه اهانت كرد و به او ناسزا گفت. به همين دليل اين مهاجم از تيم ملي فرانسه اخراج و به كشورش بازگردانده شد.فرانسه از دو ديدار اولش در جام جهاني فقط يك امتياز كسب كرده است.


دومنش: آنلكا حاضر نشد از من عذرخواهي كند
سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه گفت: پس از سرزنش آنلكا به او فرصت عذرخواهي دادم اما او اين كار را انجام نداد.

به گزارش خبرگزاری رويترز، ريمون دومنش در مورد علت بازگرداندن نيكولاس آنلكا به فرانسه و اخراجش از تيم گفت: من روز بعد از مسابقه فقط آنلكا را سرزنش كردم و به او فرصت دادم كه به دليل رفتارش عذرخواهي كند اما او از انجام اين كار امتناع كرد.

وي ادامه داد: بر خلاف تصور برخي ما تحت فشار نيستيم و گاهي اوقات پيش مي‌آيد كه بازيكني كنترلش را از دست مي‌دهد.اين مسئله مي‌توانست درون تيم حل شود حتي بدون در نظر گرفتن تنبيهي براي اين مهاجم به شرطي كه او ناسزا گويي نمي‌كرد اما به دليل مطرح شدن اين خبر در رسانه‌ها مجبور شدم واكنش شديدي نشان بدهم. من اين مشكل را حل كرده‌ام و آنلكا را از تيم اخراجم كردم.

برخي از رسانه‌ها مدعي هستند به غير از درگيري آنلكا با دومنش اتفاق ديگري هم در رختكن فرانسه پس از ديدار با مكزيك رخ داد و فرانك ريبري با يوان گوركوف درگيري فيزيكي داشت اما دومنش اين مسئله را فقط يك شايعه و ياوه‌گويي مي‌داند.
سرمربي فرانسه در مورد احتمال صعود اين تيم از گروهش گفت: شانس كمي داريم اما بايد ديدار آخر را ببريم.


قطع همكاري تبليغاتي به خاطر بي‌اخلاقي آنلكا
انتشار يك خبر جنجالي از رفتار زننده مهاجم تيم ملي فرانسه سبب شد يك شركت، همكاري تبليغاتي خود را با وي قطع كند.

به نوشته روزنامه مورگن‌پست، در پي انتشار گزارشي بحث‌انگيز در مورد نيكولاس آنلكا،‌ شركت رستوران‌هاي زنجيره‌اي "فست‌فود نورد " مستقر در آلمان، اعلام كرد قرارداد همكاري خود را با اين بازيكن خاطي قطع مي‌كند.

سخنگوي اين شركت عنوان كرد: به سرعت تابلو‌هاي تبليغاتي كه در آن گلزن تيم چلسي در حال خوردن ساندويچ براي اين كمپاني تبليغ كرده،‌ از سطح شهرها جمع‌آوري خواهد شد.

اين حركت در پي انتشار گزارشي جنجالي صورت گرفت. روز گذشته روزنامه اكيپ فرانسه در گزارشي بحث‌انگيز براي اولين بار نوشت مهاجم چلسي در فاصله ميان دو نيمه بازي با مكزيك هنگام دريافت دستورات تاكتيكي به ريمون دومنش فحش داده و حتي قصد برخورد فيزيكي نيز با وي داشته است كه با پادرمياني اعضاي تيم جلوي اين امر گرفته شده است.

در پي انتشار اين اخبار موج نارضايتي از حركت غيرورزشی و زننده اين عضو تيم لندني در ميان فوتبال دوستان فرانسوي بالا گرفت و موجي از درخواست براي اخراج اين بازيكن به وجود آمد كه عاقبت با اخراج وی از كادر تيم و عزيمت به كشور همراه شد.


فيفا آنلكا را جريمه نكرد
بازيكن اخراجي كاروان فوتبال فرانسه توسط فدراسيون جهاني فوتبال جريمه نشد.

به گزارش فارس و به نقل از آس اسپانيا، نيكولاس آنلكا بازيكن پرحاشيه فرانسه پس از درگيري شديد با سرمربي خود در رختكن به دستور سرپرست كاروان فرانسه از جام جهاني اخراج و به سوي كشورش سفر كرد.

نيكولاس منگات سخنگوي ارشد فيفا در اين خصوص به خبرنگاران گفته است: از ديد فيفا مشكل آنلكا و به طور كلي مشكل تيم فرانسه يك مسئله درون‌گروهي است و فيفا حق دخالت در امور داخلي كاروان‌هاي فوتبال را ندارد.

وي در ادامه افزوده است: يك بازيكن به مربي خود فحاشي كرده و مشخص است كه فيفا از چنين اتفاقي ناراحت مي‌شود اما اين اتفاق در حوزه فعاليت فيفا اعم از ورزشگاه‌ها، محيط خبري و يا در حين حمل و نقل در فاصله هتل تا ورزشگاه يا بالعكس رخ نداده است. بنابراين آنچه كه اتفاق افتاده يك مسئله كاملا داخلي است. به اين ترتيب مشكل آنلكا بايد در داخل فدراسيون فوتبال فرانسه حل شود نه در داخل ساختمان فيفا اما از آنها خواسته‌ايم گزارش كار را براي ما ارسال كنند.


لينه‌كر: انگليس مثل آماتورها بازي مي‌كند
بازيكن اسبق تيم ملي انگليس از بازي ملي‌پوشان كشورش در جام جهاني انتقاد كرد.

به گزارش فارس و به نقل از تلويزيون اين كشور، گري لينه‌كر اظهار داشت: وقتي بازي با الجزاير را ديدم، از كيفيت نازل بازي تيم ملي متاسف شدم. هيچ نكته قابل توجهي اين بازي نداشت. ملي‌پوشان به نحوي در زمين بازي مي‌كردند كه گويي بازيكن حرفه‌اي نبوده و آماتور هستند.

اين چهره 49 ساله كه در دوران ورزشي خود در دو جام جهاني براي براي كشورش بازي كرد و در دوران ورزشي 48 گل براي انگليسي‌ها به ثمر رساند، افزود: براي من خيلي سخت است از بازي تيم در مقابل الجزاير نكته مثبتي پيدا كنم. در اين بازي همه نكات منفي به نظر آمدند. بازيكنان طوري بودند كه گويي استعداد فوتبال ندارند. اين مسئله مايه تاسف است. ما در جام جهاني حضور داريم و مدعي هستيم؛ اما كيفيت لازم را ارائه نمي‌دهيم.

وی ادامه داد: در كار كاپلو دخالت نمي‌كنم؛ اما يك سري چيزها بايد تغيير دهد. اگر اين كار انجام نشود؛ مقابل اسلووني مشكل خواهيم داشت.


آنلكا در انتظار جريمه باشد
بر اساس اعلام عالي‌ترين مقام فوتبال فرانسه، بازيكن خاطي و اخراجي اين كشور جريمه خواهد شد.

به گزارش فارس و به نقل از فرانسوار، ژان پير اسكلت گفت: رفتار نيكلاس آنلكا در جام جهاني قابل پذيرش نيست. ما هيچ بخششي را براي او در نظر نخواهيم گرفت. متاسفيم بازيكن حرفه‌اي چون آنلكا فضاي تيم را در آفريقاي‌جنوبي متشنج كرد و باعث ايجاد جو نامساعد براي تيم ملي شد.

رئيس فدراسيون اين كشور كه همراه تيم در محل انجام مسابقات حضور دارد، افزود: براي اين بازيكن خاطي به زودي جريمه در نظر گرفته خواهد شد.

گلزن عضو تيم چلسي در جريان بازي پنجشنبه‌شب با مكزيك در واكنش به تصميمات تاكتيكي ريمون دومنش، سرمربي آبي پوشان حرف‌هاي بسيار ركيكي زد و قصد برخورد فيزيكي با مربي‌اش را داشت كه اعضاي تيم مانع اين كار شدند. در پي اين اتفاق او از اردوي تيم ملي فرانسه اخراج شد.


آرسنال همچنان خواهان دروازه‌بان استراليا
باشگاه آرسنال انگليس بار ديگر به مذاكره با دروازه‌بان تيم ملي استراليا پرداخت.

به گزارش فارس در شرايطي كه پيش از شروع جام جهاني مدير برنامه‌هاي مارك‌ شوارتسر گفته بود شرايط انتقال اين دروازه‌بان به تيم آرسنال به علت عدم توافق مهيا نشده است؛ اما منابع خبري از مذاكرات مجدد ميان تيم لندني و اين بازيكن خبر مي‌دهند.

روزنامه ديلي استار در اين‌باره نوشت: در حاشيه جام جهاني گفت‌وگوهايي ميان يكي از نمايندگان تيم انگليسي با اين سنگربان مجرب انجام شده و نتايجي هم در برداشته است.

دروازه‌بان 37 ساله تيم سرزمين كانگورها كه روز گذشته بازي خوبي مقابل غنا انجام داد و عاملي براي كسب تساوي يك بر يك بود، در فصل گذشته درخشش خيره‌كننده‌اي داشت و نظر آرسن ونگر سرمربي لندني‌ها را به خود جلب كرد. آرسنالي‌ها تلاش مي‌كنند در صورتي كه امكان جذب شوارتسر را نيابند، به سراغ فدريكو مارچتي از تيم كالياري ايتاليا بروند.


آلمان‌ها پنالتي تمرين كردند
در پي باخت يك بر صفر از تيم صربستان در تمرينات صبح امروز، يواخيم لو از بازيكنانش خواست به دفعات پنالتي تمرين كنند.

براساس اعلام روزنامه دي‌ولت، در ميان اعضا اين تيم، بيش از همه باستين شواين اشتايگر و لوكاس پودولسكي در اين زمينه كار و فعاليت كردند.

لو در اين مورد گفت: در صورت وقوع ضربه پنالتي اين بار اشتايگر آن را خواهد زد. پودولسكي در بازي با صربستان قادر به گل كردن ضربه پنالتي نشد و تيم آلمان يك بر صفر مغلوب حريف خود شد.


اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۸۹/۰۳/۳۰
چرا خودمان ندیدیم
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۸۹/۰۳/۳۰
لطفا از فارس نقل قول نکنید ، صحت اخبارشان معلوم نیست ، به درد خودشان میخورد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول وام کرونا