بازدید 3981

ادامه رگبار باران در بیشتر نقاط کشور

کد خبر: ۱۰۵۱۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲ 15 May 2021

یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

به گزارش میزان، کبری رفیعی درباره آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز در استان‌های تهران، البرز، قم، مرکزی، همدان، شمال شرق فارس، غرب استان یزد، ارتفاعات استان‌های سمنان، گلستان و مازندران به ویژه در ساعت‌های بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در برخی از مناطق هم گرد و خاک رخ خواهد داد. ضمن اینکه امروز در شرق کشور به خصوص در منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: فردا یکشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و استان‌هایی که در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی واقع شده اند و همینطور روز دوشنبه در غرب اصفهان در ساعت‌های بعدازظهر بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه روز‌های یکشنبه و دوشنبه در نیمه شمالی کشور روند افزایش دما را خواهیم داشت افزود: روز سه شنبه نیز در مناطقی از غرب و شمال غرب کشور، غرب سواحل دریای خزر و نیز استان‌هایی که در دامنه‌های البرز مرکزی واقع شده اند رگبار و رعد و برق و وزش باد و همینطور کاهش موقتی دما را پیش بینی می‌کنیم.

رفیعی درباره آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: تهران هم امروز نیمه ابری تا ابری خواهد بود و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید را خواهد داشت. حداکثر دما در تهران را بیست و نه درجه سانتیگراد پیش بینی می‌کنیم. حداقل دما هم صبح فردا به هجده درجه بالای صفر خواهد رسید.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه