بازدید 8858
۲

تکذیب حضور کامیون‌های ایرانی در قره‌باغ

خبرگزاری ترند به نقل از سفارت جمهوری‌اسلامی ایران در آذربایجان ارسال کالا به قره‌باغ توسط کامیون‌های ایرانی را تکذیب کرد.
کد خبر: ۱۰۵۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹ 09 May 2021


به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سفارت جمهوری‌ اسلامی ایران در باکو روز شنبه به خبرگزاری ترند اعلام کرد که کامیون‌های ایران در حال ارسال کالا به قره‌باغ نیستند.

سفارت ایران اعلام کرد که مطابق با تحقیقاتی که مقامات ایرانی انجام داده‌اند عکس‌های متتشر شده در شبکه‌های اجتماعی در این زمینه نادرست می‌باشند.

سفارت ایران همچنین افزود در دوره‌ای که روابط میان دو کشور دوست در حال توسعه است، گروه‌هایی که مخالف توسعه این روابط هستند به پراکنده کردن اطلاعات غلط و بی‌اساس می‌پردازند.

طی روزهای گذشته تصاویری از کامیون‌های ایرانی که در حال انتقال کالا به خان‌کندی از طریق کریدور لاچین بودند در فضای مجازی منتشر شده بود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۲
مگر رفت امد کامیون ها و صادرات به قره باغ منع قانونی یا اخلاقی یا انسانی یا سیاسی دارد که وزارت امورخارجه اطلاعیه میده و اون کسی که عکس کامیون در قره باغ را پخش میکنه و جو درست میکنه شاید جاهلی بیش نیست . صادرات ایران به تفکرات ناسیونالیستی یا قومی و ملیتی ارتباطی ندارد و تاجر با هر کشوری بغیر از اسرائیل مجاز به فعالیت است .
كمك كردن به جنگ زده ها از هرطرف كه باشند هيچ اشكالى نداره
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022