بازدید 1339
داورزني:
وي با اشاره به اينكه زمان كمي از پايان مسابقات آسيايي تا معرفي قهرمان ليگ برتر در اختيار داريم، اظهار داشت: سعي داريم، در فصل جاري از تيم‌هايي استفاده كنيم كه حرفي براي گفتن دارند تا بازيكنان در طول بازي‌ها دچار افت نشوند و بهترين بازي خود را انجام دهند.
کد خبر: ۱۰۵۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۷ 18 June 2010
رييس فدراسيون واليبال با تاكيد بر اين مطلب که تمام تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر بايد سالن استاندارد داشته باشند، گفت: در غير اين صورت از حضور آنها در ليگ برتر جلوگيري مي‌شود.

به گزارش ايسنا، محمدرضا داورزني در حاشيه مراسم تجليل از پيشکسوتان واليبال استان کرمان، با بيان اين مطلب که برنامه بلند مدت پنج ساله واليبال را در فدراسيون تدوين كرديم و برنامه‌هاي سالانه را نيز در تقويم فدراسيون قرار داديم، گفت: با اين برنامه‌ريزي توانستيم در سال‌هاي گذشته به عنوان‌هاي خوبي دست يابيم.

وي افزود: ما به نسل جوان در واليبال اعتماد و روي آن‌ها سرمايه‌گذاري كرديم و به اين دليل است كه پشتوانه خوبي در رده‌هاي مختلف واليبال داريم.

داورزني تصريح كرد: امسال مسابقات جهاني 2010 در ايتاليا را پيش رو داريم و بعد از آن به مسابقات گوانگجوي چين مي‌رويم و بعد از آن ميزبان مسابقات آسيايي در كشور خود هستيم.

وي خاطرنشان كرد: تمام منابع ورزش مالي نيست، بلكه براي موفقيت فاكتورهاي ديگري نيز نياز است.

داورزني گفت: براي موفقيت در ميدان‌هاي بيروني بايد برنامه داشته باشيم و از منابع موجود حداكثر استفاده را ببريم.

رئيس فدراسيون واليبال اظهار كرد: وقتي در ورزش برنامه‌ريزي خوبي را براي رسيدن به اهدافمان انجام دهيم،‌ قطعا به موفقيت‌هايي دست مي‌يابيم، همانطور كه در سال‌هاي گذشته به عنوان‌هاي بسيار خوبي در واليبال دست يافتيم.

وي افزود: هر سال مبلغي را از سازمان تربيت بدني و كميته المپيك كه 50 درصد از نياز ما را تامين مي‌كند، دريافت مي‌كنيم و مابقي با برنامه‌ريزي‌هاي دقيق فدراسيون مديريت مي‌شود.

داورزني تصريح كرد: در بخش مردان سه رده و در بخش بانوان نيز سه رده داريم كه از سال جاري با اضافه كردن تيم B بزرگسالان و دعوت از آن‌ها در مسابقات و اردوها، هفت رده سني در مسابقات و تمرينات داريم.

وي با اشاره به اينكه كمبود منابع مالي مانع پيشرفت فدراسيون واليبال نشد،‌ گفت: كمبود منابع مالي خود را با برنامه‌ريزي‌هاي دقيق حذف و يا سعي كرديم آن را به حداقل برسانيم و از ابتداي سال جاري بيشتر از منابع غير دولتي استفاده كرديم.

داورزني با اشاره به اينكه فدراسيون‌ها نبايد كار عمراني، همگاني و توسعه انجام دهند، اظهار داشت: بايد سعي كنيم كه در هر استان يك خانه واليبال داشته باشيم و داشتن يك سالن تخصصي واليبال از وظايف اداره كل تربيت بدني و هيئت واليبال استان است.

رييس فدراسيون واليبال در مورد ارزيابي خود از ليگ برتر گفت: شنبه (فردا) جلسه آسيب‌شناسي را با حضور تمام مديران باشگاه‌ها برگزار مي‌كنيم و سعي داريم تا با استفاده از نظر آنها ليگ برتر بعد را بهتر برگزار كنيم.

وي با اشاره به اينكه زمان كمي از پايان مسابقات آسيايي تا معرفي قهرمان ليگ برتر در اختيار داريم، اظهار داشت: سعي داريم، در فصل جاري از تيم‌هايي استفاده كنيم كه حرفي براي گفتن دارند تا بازيكنان در طول بازي‌ها دچار افت نشوند و بهترين بازي خود را انجام دهند.

داورزني تصريح كرد: امسال تيم‌هايي در ليگ برتر شركت داده مي‌شوند كه داراي سالن‌هاي باكيفيت باشند و اين يكي از فاكتور‌هاي مهم براي ما است.

رئيس فدراسيون واليبال تصريح كرد: بر اين اساس سعي داريم، بازيكنان را در تيم‌هاي مختلف پخش كنيم و از مربيان خوبي استفاده كنيم و اين عوامل را توسعه دهيم.

وي خاطرنشان كرد: تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر سال جاري بايد حتما به علم تغذيه و بدنسازي در ورزش واليبال توجه جدي داشته باشند و بايد از يك آناليزور در تيم‌هاي خود استفاده كنند.

داورزني گفت: در سال آينده حتي اگر قرار باشد، از تيم‌هاي كم‌تري استفاده كنيم،‌ تمام تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر بايد سالن استاندارد براي خود داشته باشند و در غير اين صورت از حضور آن‌ها در ليگ برتر جلوگيري مي‌شود.

وي با اشاره به حضور چند بازيكن ملي‌پوش كرماني و استفاده ديگر تيم‌ها به ويژه تيم بانوان ذوب‌آهن از بازيكنان كرماني افزود: اين امر نشان دهنده مديريت خوب واليبال در استان كرمان و رشد اين ورزش در استان است.

داورزني تصريح كرد: فدراسيون واليبال سعي دارد كه با برگزاري كلاس‌هاي داوري و مربيگري سطح واليبال كرمان را ارتقا دهد و استان كرمان از نظر سطح داوري بين‌المللي نيز در رده‌هاي بالا قرار دارد، زيرا در مسابقات آسيايي در سال جاري يك داور كرماني به مسابقات آسيايي اعزام شد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس نوروز 99 جهش تولید مناجات شعبانیه روز جمهوری اسلامی