بازدید 2511
آخرین اخبار و اظهارنظرها پیرامون جام جهانی فوتبال 2010؛
فابيو كاپلو در گفت‌‌وگو با روزنامه ديلي‌ميل اظهار داشت: تيم ملي انگليس براي انجام اولين بازي خود آمادگي بسياري دارد. مسابقه اول هميشه سخت و دشوار است. چون تماشاگران با شرايط تيم آشنايي ندارند و فشار رواني روي بازيكنان زياد است. خود را با شرايط رواني چنين مسابقاتي كاملا وفق داديم. از اين جهت به جرأت مي‌توانم بگويم تيم من مسافر بازي نهايي خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۳۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۰ 12 June 2010
سرمربي پرحاشيه تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت: نيجريه، كامرون دوم نيست و اجازه نمي‌دهيم خاطره جام جهاني 90 تكرار شود.

به گزارش فارس و به نقل از سايت رسمي فيفا، ديه‌گو آرماندو مارادونا در نشست خبري روز گذشته خود تصريح كرد: نيجريه، كامرون دوم نيست و اطمينان داشته باشيد با قدرت كار خود را شروع مي‌كنيم.

وي افزود: آرژانتين قدرت انكار ناپذير فوتبال جهان است و با اقتدار از گروه خود صعود خواهد كرد. در اين حقيقت هيچ شكي ندارم و مي‌دانم كه مردانم با اجراي دقيق دستورات تاكتيكي و با اتكا به قدرت برتر تكنيكي خود براي قهرماني حركت مي‌كنند.

مارادونا در مورد خاطره شكست آرژانتين برابر كامرون در جام جهاني 1990 ايتاليا گفت: هرگز اجازه نمي‌دهيم خاطره 90 بار ديگر تكرار شود و بين نيجريه امروز با كامرون سال 90 هيچ وجه تشابهي وجود ندارد.

آرژانتين امروز و از ساعت 18:30 به وقت تهران برابر نيجريه صف آرايي مي‌كند.


ره‌هاگل: پس از جام‌جهاني به مربيگري ادامه مي‌دهم
اوتو ره‌هاگل سرمربي يونان در گفت‌و‌گويي با روزنامه اكيپ فرانسه عنوان كرد: پس از جام جهاني همچنان مايل به ادامه فعاليت در اين عرصه هستم.

اين مربي 71 ساله آلماني كه همراهي تيمش در جام جهاني حضور دارد، افزود: با توجه به شرايط جسماني مناسب و علاقه تمام‌نشدني به مربيگري دوست دارم كماكان در اين زمينه فعاليت كنم.

ره‌هاگل ادامه داد: در رابطه با اينكه در مقام مربي يونان باقي بمانم يا خير همه چيز بستگي به كسب نتايج و تفاهم با فدراسيون فوتبال اين كشور دارد.

اين مربي 6 سال قبل در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا موفق شده بود يونان را به مقام نخست برساند. تيم يونان در گروه دوم در كنار آرژانتين، كره‌جنوبي و نيجريه به رقابت خواهد پرداخت.


اعزام 25 خبرنگار و عكاس توسط معتبر‌ترين نشريه فوتبال آلمان
معتبرترين نشريه فوتبال آلمان گروهي بالغ بر 25 عكاس و خبرنگاران به پيكارهاي جام‌جهاني اعزام كرده است.

هفته‌ نامه كيكر در ابتداي هفته گذشته گروه فوق به محل برگزاري مسابقات اعزام كرد. اين عده شامل 12 خبرنگار و 13 عكاس هستند و موظفند به دقت تمام اتفاقات تيم‌هاي حاضر در محل مسابقات را پوشش خبري و تصويري دهند.

اين نشريه در رقابت‌هاي جام جهاني 2006 آلمان نيز همين تعداد عكاس و خبرنگاران براي پوشش در اختيار داشت.


اقدام جالب سازمان زندان‌هاي كره جنوبي؛ تغيير ساعت خواب از 9 به 11 شب   
سازمان زندان‌هاي كره جنوبي اعلام كرد، از اين پس به زندانيان كره جنوبي براي تماشاي رقابت‌هاي جام جهاني وقت بيشتري خواهد داد.

به گزارش ايسنا، با توجه به اختلاف زماني ميان كره جنوبي و آفريقاي جنوبي و برگزاري رقابت‌هاي جام جهاني در ساعت‌هاي پاياني نيمه شب، سازمان زندان‌هاي كره جنوبي اعلام كرد كه ساعت خاموشي زندان‌هاي اين كشور از ساعت 9 شب به 11 شب تغيير پيدا مي‌كند تا زندانيان كره‌اي بتوانند بازي‌هاي جام جهاني را تماشا كنند.

در دويست ميدان كره جنوبي تلويزيون‌هاي بزرگ نصب شده تا علاقمندان اين كشور بتوانند بازيها را به صورت دسته جمعي تماشا كنند. همچنين پليس كره جنوبي هشدار داده كه هنگام حضور مردم در اين ميدان‌ها مردم مراقب سرقت منزل‌هايشان باشند.


تساوي بدون گل انگليس و آمريكا
جدال حساس امشب ميان انگليس و آمريكا از ديد بسياري از كارشناسان به تساوي مي‌انجامد.

به گزارش سايت رسمي فيفا، گزارشگران كشورهاي اروپايي اغلب عادت ندارند از جمله ملال آور "فوتبال قابل پيش بيني نيست " استفاده كنند و معمولا اين شجاعت را دارند تا حيثيت كارشناسي خود را با پيش بيني نزيدك به واقعيت به خطر بيندازند.

وقتي اين پيش بيني‌ها درست از آب در نمي‌آيد مشكلاتي برايشان در محل كار پيش آمده و وجهه آنها را نيز منفي مي‌كند اما هرگز از اين رسم قديمي كه يكي از اجزاي كار حرفه‌اي كارشناسان و خبرنگاران به حساب مي‌آيد شانه خالي نمي‌كنند.

نويسنده گاردين در بخش ورزشي، استبان در آس اسپانيا، مك لي در ديلي اكسپرس، مراتين راجرز در مجله فوتبال آمريكا و بسياري از همكاران اين نويسندگان صاحب نام تساوي بدون گل را براي بازي امشب انگليس و آمريكا پيش بيني كرده‌اند و دليل عمده و نسبتا مشترك همه اين نويسندگان انديشه‌هاي تدافعي كاپلو است كه پس از ادغام با فوتبال مستقيم انگليسي قدرت تازه احيا شده فوتبال آمريكا را به اندازه كافي تحت فشار نخواهد گذاشت.


نيمي از مردم غزه از ديدن مسابقات جام جهاني محروم هستند
نيمي از مردم غزه به دليل قطعي برق اين شهر از تماشاي ديدارهاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي محروم هستند.
   
به گزارش ايرنا، رسانه هاي فلسطيني روز شنبه گزارش دادند که برق شهر غزه از نيروگاه شهر آنذاک تامين مي شود که هواپيماهاي رژيم صهيونيستي در سال 2006 با انهدام اين نيروگاه، برق شهر غزه را قطع کردند.

چهار سال است که مردم غزه با قطعي برق روبرو هستند و مردم اين شهر براي تامين برق مورد نياز خود از ژنراتورهاي برق استفاده مي کنند که بسياري از آن ها قادر به خريد اين ژنراتورها نيستند.

برخي از جوانان شهر غزه براي مشاهده ديدارهاي جام جهاني مجبورند با تجمع در منازلي که از اين ژنراتورها برخوردار هستند، ديدارهاي جام جهاني را تماشا کنند.


كاناوارو: هيچ‌كس مثل ما دفاع نمي‌كند
كاپيتان تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: در جام جهاني هيچ‌كس مثل ما دفاع نمي‌كند.

به گزارش گازتا دلو اسپورت ايتاليا، فابيو كاناوارو تصريح كرد: كساني كه فوتبال تدافعي را بد مي‌دانند ضعف خود در دفاع را مي‌پوشانند.

وي افزود: دفاع كردن در فوتبال يك هنر است. تيم‌هايي كه نمي توانند بازي تدافعي را به نمايش بگذارند از انجام آن عاجزند چرا كه اگر توانايي آن را داشتند حتما آن را انجام مي‌دادند.

كاناوارو عنوان كرد: ايتاليا تيم پيري نيست و نيروي جواني يك فوتباليست را نبايد از روي سنش فهميد و ارزيابي كرد.  ايتاليا با اقتدار به مرحله بعدي صعود مي‌كند و در مراحل حذفي شاهد اقتدار فوتبال ما خواهيد بود.


کاپلو: به جرأت مي‌توانم بگويم تيم من مسافر بازي نهايي خواهد شد
سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس گفت: هدف ما از حضور در جام جهاني راهيابي به بازي نهايي است كه به آن دست خواهيم يافت.

فابيو كاپلو در گفت‌‌وگو با روزنامه ديلي‌ميل اظهار داشت: تيم ملي انگليس براي انجام اولين بازي خود آمادگي بسياري دارد. مسابقه اول هميشه سخت و دشوار است. چون تماشاگران با شرايط تيم آشنايي ندارند و فشار رواني روي بازيكنان زياد است. خود را با شرايط رواني چنين مسابقاتي كاملا وفق داديم. از اين جهت به جرأت مي‌توانم بگويم تيم من مسافر بازي نهايي خواهد شد.

مربي ايتاليايي دو سال اخير بريتانيايي‌ها كه اين اظهارات را ساعاتي قبل از بازي‌ روز شنبه(امروز) با آمريكا بيان كرد، ادامه داد: دوست ندارم با بزرگ‌نمايي قبل از ديدار با حريف نخست جنجال خبري راه بيندازم. آنچه مي‌گويم عين واقعيت است. تيم من با مجموعه‌اي از بهترين بازيكنان جهان، مجموعه‌اي هماهنگ است كه هدفش راهيابي به بازي نهايي جام جهاني است.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه روز طبیعت تفاوت متانول با اتانول