بازدید 1803
اتفاقات 20 روز گذشته 5 سال استقلال را عقب انداخت؛
وي درباره اظهار تمايل علي فتح‌الله زاده براي حضورش در استقلال و پاسخ منفي سپاهان به اين پيشنهاد گفت: ابتدا بايد به فتح الله زاده و اميدوار رضايي تبريك بگويم. يكي به خاطر اينكه مسووليت را برعهده گرفتند و دوم اينكه در اين شرايط دشوار كه به نظرم شرايط اضطراري است و بدترين شرايط استقلال در تمامي اين سال‌ها بوده است احساس دين كردند و مسووليت را برعهده گرفتند. من به عنوان يك استقلالي بايد از او تشكر كنم.
کد خبر: ۱۰۳۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۲ 11 June 2010
سرمربي تيم فوتبال سپاهان با تبريك به پرويز مظلومي گفت: مظلومي كار حساسي را در دست گرفته و بايد همه استقلالي‌ها جمع شوند و به او كمك كنند.

امير قلعه نويي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره انتخاب پرويز مظلومي به عنوان سرمربي جديد استقلال گفت: به هر حال به مظلومي تبريك مي‌گويم. او كار و مسووليت حساسي را پذيرفته و بايد همه استقلالي‌ها جمع شوند و به او كمك كنند. مظلومي به عنوان سرباز به استقلال آمده و اميدوارم كه او در استقلال موفق باشد و وظيفه همه است كه به او در اين راه كمك كنند.

وي درباره اظهار تمايل علي فتح‌الله زاده براي حضورش در استقلال و پاسخ منفي سپاهان به اين پيشنهاد گفت: ابتدا بايد به فتح الله زاده و اميدوار رضايي تبريك بگويم. يكي به خاطر اينكه مسووليت را برعهده گرفتند و دوم اينكه در اين شرايط دشوار كه به نظرم شرايط اضطراري است و بدترين شرايط استقلال در تمامي اين سال‌ها بوده است احساس دين كردند و مسووليت را برعهده گرفتند. من به عنوان يك استقلالي بايد از او تشكر كنم.

وي افزود: درباره خودم هم بايد بگويم كه من در سه نوبت بسيار سخت در استقلال مسووليت گرفتم. يك بار زماني كه استقلال در دسته سوم بود، يك بار تيم سيزدهم بود و بارديگر تيم در رده نهم جدول قرار داشت. من در آن زمان با افتخار به عنوان يك سرباز قبول مسووليت كردم. منتي نيست و افتخار مي‌كنم كه شكر خدا توانستيم خروجي خوبي هم برجاي بگذاريم، اما در حال حاضر من به سپاهان تعهد دارم و مسوولان باشگاه سپاهان براساس نظرات من بعضي بازيكنان را رد كردند، بعضي ديگر را جذب كردند و قرارداد بعضي ديگر را تمديد كردند. بنابراين نه اخلاقي است و نه حرفه‌اي كه بخواهم سپاهان را در اين شرايط ترك كنم.

قلعه نويي با بيان اينكه اگر مسووليت نداشتم حضور در استقلال برايم يك افتخار بود گفت: خدمت به هواداران آبي يك افتخار است، اما بايد بگويم اين مساله تنها به من مربوط نيست. بحث يك استان در ميان است. حتي زماني كه با پيشنهاد استيل آذين كه حتي مبلغ پيشنهادي‌شان شايد بيشتر از سپاهان بود روبرو شدم از هدايتي و آجرلو تشكر كردم و گفتم به دليل اين تعهد نمي‌توانم به استيل آذين بيايم كه آجرلو هم در پاسخ به من گفت كه اي كاش همه مثل تو بودند. براي من خيلي مهم بود كه بخواهم سر حرفم بايستم. اگر اين شرايط 10-15 روز قبل اتفاق مي‌افتاد ممكن بود به خاطر اينكه من تعهدي نداده بودم به استقلال مي‌آمدم، اما حالا چنين شرايطي فراهم نيست.

وي درباره صحبت خود با علي فتح الله زاده گفت: من به فتح الله زاده گفتم اگر توانستيد رضايت باشگاه را بگيريد به استقلال مي‌آيم، اما حالا اين اتفاق نيافتاده است. استاندار اصفهان، يكي از نماينده‌هاي مجلس، پورسينا و ساكت موافق نبودند كه اين اتفاق بيافتد و من هم به خاطر تعهدي كه دارم در سپاهان مي‌مانم.

قلعه نويي درباره وضعيت فعلي استقلال گفت: نمي‌خواهم راجع به استقلال صحبت كنم اما وظيفه همه ماست كه به استقلال كمك كنيم. بايد از هر گزينه‌اي كه براي سرمربيگري تيم انتخاب مي‌شود حمايت كنيم. مردم هم بايد بدانند كه شرايط حساس است و نبايد زياد توقع داشته باشند. در 20 روز گذشته كه اين تغيير و تحولات انجام شد بازيكنان بسيار خوبي از استقلال جدا شدند. اگر آن بازيكنان از استقلال نمي‌رفتند هيچ نيازي به جذب بازيكن جديد نبود اما اين 20 روز به اندازه 4-5 سال استقلال را عقب انداخت. واقعا استقلال شرايط خوبي ندارد تا سرمربي بعدي بيايد و بخواهد تيم سابق را بسازد 2-3 سالي طول مي‌كشد و همه بايد به او زمان بدهيم.

وي ادامه داد: استقلال شرايط بحراني دارد. پيشكسوتان هم بايد بدانند كه استقلال دست استقلالي‌ها افتاده است و هر كسي به هر نحوي بايد به استقلال كمك كند.

سرمربي سپاهان درباره وضعيت اين تيم گفت: مطمئن باشيد سپاهان جديد از سپاهان سال گذشته كيفيت به مراتب بهتري دارد، من خودم يكسال در اصفهان تجربه كسب كردم. سال گذشته 12-13 بازيكن خوب داشتيم اما مي‌خواهيم امسال اين تعداد را به 16-15 نفر افزايش دهيم كه برروي نيمكت هم بازيكنان هم سطحي داشته باشيم. پالايش‌ها انجام شده و اميدوارم بتوانيم اين فصل سپاهان ايده‌آلي داشته باشيم.

قلعه نويي درباره غيبت تيم ملي ايران در رقابت‌هاي جام جهاني گفت: صددرصد جاي تيم ملي خالي است اگر تصميمات غلط انجام نمي‌شد صددرصد تيم ملي با اقتدار به جام جهاني مي‌رفت. اگر مي‌گذاشتند ما كارمان را مي‌كرديم يا علي دايي را عوض نمي‌كردند ايران به جام جهاني رفته بود. با اين حال اين مسئله به تاريخ پيوسته و بايد همه به قطبي براي موفقيت در جام ملت‌هاي آسيا كمك كنند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس نوروز 99 جهش تولید مناجات شعبانیه روز جمهوری اسلامی