بازدید 6106

شناسایی ۱۸۵ بیمار جدید کرونایی در مازندران

شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۸۵ بیمار کرونایی جدید تعداد بستری شدگان در مازندران به یک‌هزار و سه نفر رسید.
کد خبر: ۱۰۳۴۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۷ 15 February 2021
به گزارش تابناک به نقل از فارس از مازندران، دوازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا درحالی سپری می‌شود که دردسر‌های کرونایی تمامی ندارد.

ادامه سیر و سفرها، حضور در دورهمی‌ها و کم‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی موجب شده نگرانی‌های کرونایی در استان مازندران تداوم داشته باشد.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۵۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۸۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۸۰۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۶۹ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۹۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید بستری و ۴۱ بیمار هم ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۱۸۵ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و سه نفر رسید.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی