بازدید 7646
نوزدهمین تجربه مجیدجلالی در قائمشهر

اولین امتحان آقامعلم درنساجی با تقلب بختیاری‌زاده!

کد خبر: ۱۰۲۸۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵ 17 January 2021

مجید جلالی که در فوتبال ایران به "آقا معلم" شهرت دارد، بار دیگر در قامت منجی به تیمی لیگ برتری ملحق شده و قرار است پروسه پردردسر خروج یک تیم ته جدولی از بحران را اجرا کند.

به گزارش تابناک ورزشی، البته فرصت باقیمانده تا پایان فصل بسیار زياد است و در صورت ناکامی جلالی باید ضعف را به پای خود او نوشت.

جلالی که مربیگری را از اوایل دهه سوم زندگی خود و از حدود ۲۰ سالگی آغاز کرده، ساعاتی قبل هدایت نساجی قائمشهر را بر عهده گرفت تا این تیم رده چهاردهمی و باسابقه و همینطور پرطرفدار در شمال ایران را از بحران خارج کند تا این تیم تبدیل به نوزدهمین تیم تحت هدایت او شود.

اولین امتحان آقا معلم در نساجی با تقلب بختیاری‌زاده!

البته نساجی برای مجید جلالی غریبه نیست و او دقیقا دو سال قبل هم همین ماموریت را در نساجی بر عهده داشت و توانست در نخستین فصل حضور قرمزپوشان در لیگ برتر، حکم بقای آن‌ها را در بالاترین سطح فوتبال ایران کسب کند.

حالا جلالی در تکرار ماموریت خود که در این سال‌ها به خوبی توانسته از عهده آن برآید، از فردا به طور رسمی در تمرینات شرکت می‌کند و تیمش را برای دیدار با شهرخودرو در هفته دوازدهم لیگ‌برتر ایران آماده می‌کند تا با مهدی رحمتی، سرمربی جوان شهرخودرو تقابلی دشوار داشته باشد چرا که در حال حاضر هر دو تیم در انتهای جدول به سر می‌برند و کسب سه امتیاز این بازی آن‌ها را از بحران خارج خواهد کرد.

جالب اینجاست که سرمربی سابق شهرخودرو در همین چندماه پیش، دستیار مجید جلالی شده است! سهراب بختیاری زاده هم انگیزه زیادی برای شکست تیم مشهدی با مالک جنجالی‌اش دارد. شاید شناخت او از تیم قبلی‌اش، تقلب خوبی به مجید جلالی برساند!

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه