بازدهی امسالِ بورس تا کنون چقدر بود؟

شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته در مدت ۱۸۵روز معاملاتی، با ثبت بیش از ۹۳۵هزار واحد رشد، بازدهی ۱۸۲درصدی را نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده است.
کد خبر: ۱۰۲۴۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱ 27 December 2020

به گزارش بورس تابناک، در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در سال جاری و تا پایان هفته گذشته در مدت ۱۸۵روز معاملاتی، تعداد یک هزار و ۷۹۷ میلیارد و ۷۱۹میلیارد سهم و حق تقدم به ارزش ۲۱۷۰هزار و ۸۰۷میلیارد ریال در ۲۹۸میلیون و ۵۹۸هزار و ۲۸۱دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۹۴۳میلیارد و ۴۶۶میلیون سهم به ارزش ۱۰۶۰۰هزار و ۲۸۶میلیارد ریال در ۱۱۰میلیون و ۷۳هزار و ۶۸۴نوبت در بازار اول، ۷۹۲میلیارد و ۶۹۶میلیون سهم به ارزش ۹۶۲۱هزار و ۵۱۴میلیارد ریال در ۱۷۵میلیون و ۳۵۴هزار نوبت در بازار دوم، ۱۰۹میلیون برگه به ارزش ۱۰۷هزار و ۸۴۸میلیارد ریال در ۱۶هزار و ۳۴۶نوبت در بازار بدهی، ۷۵۸میلیون قرارداد به ارزش ۱۷هزار و ۸۳۷میلیارد ریال در ۴۸۱هزار و ۱۵۷نوبت در بازار مشتقه و ۶۱میلیارد و ۶۸۹میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۳۵۹هزار و ۳۲۲میلیارد ریال در ۱۲میلیون و ۶۷۲هزار و ۵۶۱نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۵۱۲هزار و ۹۰۰واحد آغاز کرده است، تا پایان هفته گذشته با ۹۳۵هزار و ۱۵واحد رشد، معادل ۱۸۲درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۷۰۲هزار و ۸۴۵واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۲ میلیون و ۷۹۷هزار و ۳۲۴واحدی به ترتیب ۱۹۴ و ۲۵۷۱درصد افزایش داشته‌اند.

 

 
منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی