بازدید 12495

توصیه آیت‌الله جنتی درباره اندیشه‌های آیت‌الله یزدی

دبیر شورای نگهبان گفت: توصیه امروز من این است که نباید گذاشت آثار و اندیشه‌های آیت الله یزدی به فراموشی سپرده شود.
کد خبر: ۱۰۲۱۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶ 16 December 2020

به گزارش تابناک به نقل از مهر،  آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز (چهارشنبه) در نطق پیش از دستور خود در جلسه این شورا با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله شیخ محمد یزدی، گفت: جای آیت الله یزدی همیشه برای ما خالی خواهد بود؛ وجود ذی قیمت او همواره برای حوزه علمیه، جامعه مدرسین و شورای نگهبان بسیار مغتنم بود.

وی با تاکید بر اینکه آیت الله یزدی عنصری ارزشمند در نظام اسلامی بود، افزود: تا مادامی که او در قید حیات بود قدرشان آن طور که بایسته و شایسته است، دانسته نشد با این حال توصیه امروز من این است که نباید گذاشت آثار و اندیشه‌های آیت الله یزدی به فراموشی سپرده شود.

دبیر شورای نگهبان در ادامه با تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت زینب و روز پرستار، خاطرنشان کرد: این بانوی مکرمه با آن همه ویژگی، مجاهدت و صبر بر مصیبت، از افتخارات اسلام و آل پیغمبر است؛ به عبارتی، ایشان افتخار زنان، در کل تاریخ است.

آیت الله جنتی تاکید کرد: حضرت زینب با متانت، صبر و ایستادگی خود دشمنان را تحقیر کرد که این روح بلند و شکست ناپذیر ایشان را نشان می‌دهد؛ ان‌شاءالله همه ما قدردان آل پیغمبر باشیم و بتوانیم مسیر آنان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی