بازدید 63013
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا
اگر سطح هشدار ۳ و منطقه قرمز وجود داشته باشد، حدود یک سوم کارکنان در ادارات حضور پیدا می‌کنند و در سطح هشدار ۲ یا نارنجی یک دوم کارکنان حضور پیدا می‌کنند و در سطح یک یا زرد حدود دو سوم کارکنان حضور پیدا خواهند کرد. البته مسئولین ادارات بر اساس ضرورتی که ایجاد می‌شود، تعیین خواهند کرد که چه گروهی سر کار حاضر شوند.
کد خبر: ۱۰۱۵۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱ 14 November 2020
تابناک اجتماعیسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح جامع اعمال محدودیت‌ها برای کنترل کرونا با سطح بندی شهر‌ها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از شنبه اول آذر در سراسر کشور اجرا می‌شود.

به گزارش «تابناک»؛ دکتر علیرضا رییسی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: امروز بحث‌های مختلفی در جلسه مطرح شد. با شروع فصل سرما در اروپا و آمریکا و آسیا، میزان شیوع کرونا و ابتلا به آن به صورت شتابنده بالا می‌رود و الان میزان مرگ و میر‌های روزانه در بسیاری از کشور‌ها به مرز هزار نفر و بیش از آن رسیده و برای اولین بار در آمریکا نیز ابتلای روزانه بیش از ۱۸۰هزار مبتلا وجود داشت.

رئیس جمهور در نشست امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا که با ریاست وی برگزار شد، تشدید محدودیت ها و به حداقل رساندن تجمعات و ترددها را ضروری دانست و تاکید کرد که در همین راستا طرحی آماده شده که طی این هفته نهایی خواهد شد و از روز شنبه اول آذرماه در سراسر کشور اجرا می شود. روحانی با بیان اینکه اساس این طرح تا پایان کرونا ادامه می یابد، گفت: افزایش محدودیت ها با این هدف است که مردم کاملا لمس کنند شرایط یک شرایط فوق العاده است و برای عبور از این شرایط با کمترین ضرر، همه باید یاری کنند.
وی افزود: در کشور ما هم میزان موارد ابتلا بسیار بالا رفته و مرگ و میر هم افزایش یافته است. البته ظرفیت تست‌های تشخیص کرونا از روزانه ۲۳ هزار تست را به بیش از ۴۰هزار تست در روز رساندیم. به همین دلیل، میزان شناسایی بیماران بالاتر رفته است.

رییسی با اشاره به تاکید اعضای ستاد بر رعایت پروتکل‌ها افزود: رییس جمهور تاکید کردند که به سرعت باید خدمات دولت الکترونیک را توسعه دهیم و از تجمعات و تردد‌ها جلوگیری شود، چون این موضوع، یکی از راهکار‌های مهم در کنترل شیوع بیماری در سطح کشور است. همانطور که این تجربه را فروردین و اردیبهشت ماه در کشور داشتیم و همه دستگاه‌ها و مردم و نیرو‌ها پای کار بودند و توانستیم این بیماری را کنترل کنیم. مجددا تاکید شد که همه دستگاه‌ها پای کار آیند و همه نیز در این زمینه اعلام آمادگی کردند.

وی با اشاره به مصوبات امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت: هر تصمیمی که در ستاد ملی می‌گیرند، بر این اصول استوار است که مردم می‌توانند با رعایت پروتکل‌ها و کاهش تردد و تجمعات قطعا باعث شوند که میزان شیوع بیماری پایین آید. اما هر گاه رعایت پروتکل‌ها دچار اختلال شود و تجمعات و مهمانی‌های خانگی و سفر‌ها شکل می‌گیرد، میزان ورودی به بیمارستان‌ها به قدری می‌شود که شاید قابل تحمل نباشد. به همین دلیل کشور‌ها مجبور می‌شوند در چنین شرایطی، ایجاد محدودیت‌هایی را انجام دهند. در این محدودیت‌ها ما حدود سه هفته پیش در ۴۳ شهرستان محدودیت شدید ایجاد کردیم و بعد از آن هم ۴۶ شهرستان اعمال محدودیت شدند. نتیجه ارزیابی‌ها نشان می‌دهد محدودیت‌های ایجاد شده کارساز بوده و به همین دلیل طرح جامعی آماده و امروز بررسی شد.
 
معاون «بهداشت» وزارت بهداشت افزود: این طرح طرحی هوشمند و پویاست و بر اساس بررسی‌های وزارت بهداشت از بار بیماری و میزان بستری روزانه بیماران در شهرستان‌ها صورت گرفته است. این طرح شهرستان‌ها را به سطح هشدار‌های مختلفی درمی‌آورد. در این زمینه سه سطح هشدار تعریف شد. سطح هشدار سه شامل شهر‌ها و شهرستان‌های قرمز، سطح هشدار دو شامل شهر‌ها و شهرستان‌های نارنجی و سطح هشدار یک شامل شهر‌ها و شهرستان‌های زرد هستند.

اجرای طرح جامع محدودیت‌های کرونایی از اول آذر/ تعیین سه سطح هشدار در کشور/ تعطیلی ها و ترددها چگونه خواهد بود

رییسی گفت: بر اساس این رنگ بندی‌ها و متناسب با هر وضعیت، محدودیت‌هایی اعمال می‌شود که باید قطعا اعمال شود. حدود دو هفته زمان لازم است که ارزیابی کنیم و ببینیم این اعمال محدودیت‌ها تا چه اندازه موثر بوده و بر اساس آن نیاز به تمدید و تشدید و یا بالعکس نیاز به تسهیل دارد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد: واقعیت این است که هدف در این محدودیت ها، تعطیلی کسب و کار مردم نیست، ولی جا‌هایی مجبوریم به خاطر عدم رعایت پروتکل‌ها و بار زیاد بیمارستان‌ها اعمال محدودیت کنیم. به طور مثال، اگر شهرستانی در وضعیت سطح هشدار سه قرار گیرد، در این وضعیت به جز مشاغل خیلی ضروری که مربوط به تهیه مایحتاج ضروری مردم، امنیت و سلامت می‌شوند، بقیه مشاغل همه تعطیل هستند. همچنین بر اساس ارزیابی‌های وزارت بهداشت، این تعطیلی ممکن است دو هفته یا کمتر و بیشتر طول بکشد.

وی گفت: در ارزیابی اولیه شاید بیش از ۱۰۰ شهرستان مشمول محدودیت‌های سطح قرمز می‌شوند که اکثر مراکز استان‌ها و از جمله تهران جزو این وضعیت قرمز هستند.

رییسی گفت: در وضعیت نارنجی یا سطح هشدار ۲ حدود ۱۵۰ شهر یا شهرستان جزو این محدوده قرار می‌گیرند که محدودیت‌های مشاغل سطح ۳ و ۴ در آن‌ها اجرا می‌شود که جزئیات دقیق‌تر به اطلاع خواهد رسید. حدود ۱۵۵ شهرستان نیز در وضعیت زرد قرار دارند که سطح شغلی ۴ در آن‌ها محدود خواهد شد.

رییسی تاکید کرد: این تصمیمات فقط مربوط به مشاغل نیست، در حوزه مدارس، آموزش، دانشگاه‌ها و مراسم‌های فرهنگی و مذهبی هم شامل محدودیت خواهند شد. در سطح هشدار‌های ذکر شده قرمز، نارنجی و زرد آموزش‌ها به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد و مدارس و دانشگاه‌ها به صورت غیر حضوری خواهند بود و مراسم مذهبی و فرهنگی به مدت حدود ۲ هفته فعلا محدودیت خواهند داشت و پس از آن دوباره فعالیت خواهند کرد.

وی درباره نحوه فعالیت کارکنان، اظهار کرد: اگر سطح هشدار ۳ و منطقه قرمز وجود داشته باشد، حدود یک سوم کارکنان در ادارات حضور پیدا می‌کنند و در سطح هشدار ۲ یا نارنجی یک دوم کارکنان حضور پیدا می‌کنند و در سطح یک یا زرد حدود دو سوم کارکنان حضور پیدا خواهند کرد. البته مسئولین ادارات بر اساس ضرورتی که ایجاد می‌شود، تعیین خواهند کرد که چه گروهی سرکار حاضر شوند.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: محدودیت بعدی که ایجاد خواهد شد، در تردد‌هاست. محدودیت تردد‌ها نیز شامل سطح هشدار ۲ و ۳ است؛ یعنی منطقه قرمز و نارنجی که خودرو‌های بومی با پلاک بومی این شهرستان‌ها نمی‌توانند از شهر خود خارج شوند و به شهر دیگر هم نمی‌توانند وارد شوند و برعکس پلاک‌های غیر بومی هم نمی‌توانند وارد شهر‌های قرمز و نارنجی یا با سطح هشدار ۳ و ۲ شوند. به دلیل ضمانت اجرایی، طرح جزییات دیگری هم دارد که اعلام خواهیم کرد.

وی درباره زمان اجرای این محدودیت‌ها، تصریح کرد: زمان اجرا از اول آذرماه در سطح کشور خواهد بود و این یک هفته باقی‌مانده تا زمان اجرا به بحث آموزش و پرداختن به جزییات، اطلاع‌رسانی دقیق به مردم اختصاص خواهد یافت و سپس این طرح اجرا خواهد شد.

وی در خاتمه تاکید کرد: محدودیت‌ها و جرایم راه حل نهایی نیستند و بسیار موقت خواهند بود. کار اصلی تا زمان دستیابی به واکسن و داروی موثر برای مقابله با کرونا رعایت پروتکل‌ها، خود مراقبتی، مراقبت از خانواده و اطرافیان، مراقبت از مشتریان و... است که انشاءالله بتوانیم با مراقبت صحیح از شر هرگونه محدودیت خلاص شویم، چون هرگونه محدودیت آثار و تبعاتی دارد که هرچند کوتاه باشد، بسیار مهم است و اگر محدودیتی ایجاد می‌شود از روی ناچاری است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۲۶
انتشار یافته: ۹۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
یباره بگید کمر به قتل عام مردم گرفتید دیگه!!! این حرفا که قبلا" هم بود دیگه امروز جلسه نمی خواست!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تعطیلی و قرنطینه کامل در کار نیست فقط قسمت هایی که جریمه و درآمد دارند فعال می شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تازه از اول آذر
نمیگن هر روزش 12000 مبتلا داره
همین الانش هم دیره چه برسه به یه هفته دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ممنون
یعنی تا آخر آبان ویروس کرونا رفته مرخصی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مشکل اول آذر است که افتاده شنبه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شما لطفا از اعضای ستاد مقابله یا مسامحه با کرونا بپرسید تعریف قررنطینه چیه و با جداسازی چه فرقی داره؟
بعدش از دکتر حریرچی بپرسید چطوری وبا با قرنطینه
مهار می شه و ربط فرنطینه با جنگ جهانی دوم چیه؟ اگه تونستند جواب درست بدن آنوقت به کنترل این همه گیری با طرح های من درآوردی این ستاد امیدوار بشید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اروپا و کشورهای پیشرفته فقط با قرنطیه کامل یا تعدیل شده، موفق به مهار بسیار عالی همه گیری شده اند
مردم هم همکاری می کنند
ولی در ایران ملاحظات بی مورد مدیران ناخبره، و بی اعتمادی مردم به تصمیمات مسؤولین نامسؤول، به گسترش دهشتناک همه گیری و جان دادن افراد بیشتر منجر شده است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ظاهرا جناب حریرچی مرگ و میر 800 نفری را برای دو هفته آتی برآورد کرده اند؟
اگر این درست است، با چه رویی اینها خود را متولی مهار همه گیری می نمایند؟ و اگر به خانه هایشان بروند و سکوت پیشه کنند، آیا اتفاق بدتری خواهد افتاد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دکتر حسن روحانی:
شمه یکشمه پنشمه جمه
اول ماه آخر ماه وسط ماه
علی برکت الله
کار احتیاطی کردیم برای ارز برای کرونا برای تولید برای پول ملی برای مردم و با عبور از خیابان توی خودروی ضدگلوله، از مردم نظر سنجی می کنم و همه از تلاش دولت و من و اینکه شب و روز نمی خوابیم، خیلی راضی هستند و خوشی به دلشان زده و رهبران اروپا با من تماس می گیرند و می گن حسن، این همه خوبی چطوری می شه آخه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
حالا تا اول آذر بمیریم
فرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آقا یه نفر حرفهای اینا رو ترجمه کنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نرود میخ آهنین در سنگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
کاهش تعداد پرسنل ادارات یعنی معطلی بیشتر ارباب رجوع و در نتیجه تجمع طولانی تر / دوهفته قبل قرار شد برای مدتی با دو سوم نیرو در محل کار حاضر شویم " بانک ملی " اما بواسطه کثرت مشتری و شلوغی بیش از حد این دستورالعمل اجرایی نشد / یا کاملا تعطیل کنید ویا بگذارید روال عادی باشد . در خلوت ترین حالت هم آنکه کرونا داشته باشد منتقل خواهد کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
گل گفتی، انگار بانکی ها آدم نیستن، یک روز شعب رو شیفتی یک روز درمیون کردن آقای یوسف سلامت در خبر بیست و سی اومد گفت آی بیایید که مردم نمی تونن کاربانکیشون رو امجام بدن، فرداش هم لغو کردن هر روز بانکی ها باید تو شعبه باشن علاوه بر ازدحام سر وکله با مشتری ها بزنن که آقا ماسک بزن و فلان، "بانک ملت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
14:21
یوسف سلامی نه سلامت
فک کنم اهوازی هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
من كه نفهميدم چي شد. اول ميگه تو مناطق قرمز كليه مشاغل تعطيله؟ بعد ميگه يك سوم ادارات بايد حاضر بشن. يك بام و دو هوا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
به نفعتون نبود تعطیل کنین اره فقط ما موش آزمایشگاهی هستیم ستاد بدرد نخوره کرونا با مدیران نا لایق
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
به خدا اینا یا نمیفهمند یا خودشون رو زدن به نفهمیدن. وقتی یک سوم کارکنان اداره ها و بانک ها برن سر کار، قاعدتا ازدحام بیشتر میشه. اینکه بدتر میشه!!!
پاسخ ها
اشتباه
| United States |
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
!همه کارمندان و‌ادارات که ارباب رجوع ندارن
کارمند پست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
میشین جلسه میگیرین وبخشنامه صادر میکنین ولی اخر کار واگذار میکنید به مدیران
انگار هیچ کارنکردین
کارکنان بیچاره پست همه درگبر شدن ولی باز میگن ستادی واجرایی باید سرکار باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
این بیماری عجب بهانه ای برای مسئولین درست کرد انواع جریمه ها و درآمد، چرا مسئولین دنبال افزایش کمیت و کیفیت بهداشت و درمان نیستند چرا دنبال افزایش کمیت و کیفیت حمل و نقل غمومی نیستند .......
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
همه موافق تعطیلی هستندامارییس جمهورآقای روحانی نه. آقای روحانی همانطور که پاسخگوی این آشفته بازارقیمتهانیستش پاسخگوی مرگ ومیر مردم بدبخت ایران نیستش.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اقا ادارت رو تعطیل کنید صبح و عصر کلا مترو پر کارمند اداره و بانک هست و چرا اینقدر تعلل می کنید برای انجام کاری
ناشناس
|
Finland
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
با این فرمونی که دارید در کشور برای کنترل کرونا تشریف میبرید، نه تنها کرونا کنترل نمیشه بلکه وضعیت روز به روز بد و بدتر هم میشه. ۹ ماهه نشون دادید توانایی کنترل را ندارید و صرفا اهل شعار هستید. وای به حال ما مردم بیچاره که دلمون خوشه اونم الکی.
اون از اوضاع اقتصادی عالیمون و اینم از وضعیت کنترل سلامتمون. دمتونم گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دکتر برو دکتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دولت خرج مردم رو میده دیگه؟؟!!!
پاسخ ها
صالح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خير دوست عزيز
!!مردم دارن خرج دولت رو ميدن
چه مالي چه جاني
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
!!یه ماسک هزارتومنی ندادن به مردم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نه برادر ....دولت مشغول خالی کردن جیب ملته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خلاصه این طرح مانند دیگر طرح ها محدودیت و جریمه و بدبختی های بیشتر برای مردم و درآمدهای بیشتر ......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خسته مون کردید
همه چیز با کنایه و غیر مستقیم
بالاخره تهران و شهرستان های آلوده تعطیل هستند یا خیر؟
بخش خصوصی چطور؟
همیشه به مردم تکلیف می کنید چه کار بکنند و چطور غذا بخورند ولی تا پای نعطیلات می شوند و صحبت از بخش خصوصی، بلافاصله رویتان رو به سمت آسمان می کنید و سوت می زنید و...
همه اش هم می گویید اهمیت جان مردم بالاترین است برای شما!!!!
به مردم کمک نمی کنید.
برای تعطیلی ها نیز دو پهلو صحبت می کنید!
بالاخره یک بار هم که شده روراست و بدون ایهام با مردم سخن بگویید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
صف گوشت مرغ روغن و پوشک را چکار کنیم آقای رییس جمهور آیا ازین صفها خبرداری آیا خبر داری اکثراداره ها و بانکها فقط باید شخص مراجعه کنه و این مصوبات شمارا قبول ندارن اصلا شمادرایران زندگی میکنید یا خیر؟ مشکلی دردناکتر و بدتر از کرونا رخ داده خبرداری، گرانی، نبود جنس و دارو اصلا خبر داری،میدونی شیر یهو دوبرابر شد و........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
جناب آقای دکتر رئیسی و سایر دوستان حاضر در کمیته ملی مبارزه با کرونا! شما خودتون رو مسخره کردید یا ما رو؟؟؟ کرونا بعد از ساعت 6 از خونه اش میاد بیرون؟! مطمئن هستید اون یک سومی که میرن سرکار کرونا ندارند؟! مطمئن هستید با این طرح خنده دار میشه جلوی شب نشینی رو گرفت؟! به گفته همین جناب آقای دکتر حریرچی عامل اصلی چرخه انتقال ویروس وجود میزبانه که یا میمیره و یا از دسترس خارج میشه. شما مطمئنی که با این طرح کشکی میشه چرخه انتقال رو قطع کرد؟؟؟ راستی شما مطمئن هستید که تا اول آذر میزان تلفات و انتقال ویروس کرونا متوقف میشه که تا اون زمان روی کارهای جانبی متمرکز میشید؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
هشدار قرمز یک سوم هشدار دوم یک دوم کارمندان قرمز نارنجی !! جمع کنید این مسخره بازیارو روزی صدجور قاعده و مصوبه سر میدید. کرونا بتازون ک خوب دولت بی کفایت و ملت بیچاره ای گیر آوردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
باز هم شعار و طرح های آبکی و اقدامات نمادین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
این همه گفت اما بازم با قاطعیت نگفت تعطیل هست یا نه!
بازم با مداد رنگی سطح بندی کرد که خودمون چندماهه میدونیم قرمز نارنجی زرد سبز یعنی چی!
حتی در سطح قرمر بازم قراره 33 درصد کارکنان حاضر بشن! یعنی بازهم مثل فصل بهار 33 درصد تردد های کارمندا و حقوق بگیرای شهر پابرجاست و علی القاعده مترو و اتوبوس ها و تاکسی ها با همون روند ادامه میدن!
طنز تلخ ماجرا اینجاست که اگر برفرض با کلی رعایت و سفت و سخت گیری از سطح قرمز به نارنجی رسیدیم این تردد به 50 درصد افزایش پیدا میکنه و این یعنی بازهم سرعت انتشار ویروس بالاتر میره! وبازهم بعد 1 ماه دوباره به حالت قرمز برمیگرده و این چرخه باطل تکرار میشه!
این طرح رو اول سال آزمودین و به نتیجه ای که نرسید هیچ مردم خسته هم شدن و طرح رو گذاشتن کنار! این شد که از موج اول رفتیم تو موج دوم ! با همین طرح مستهلک کننده از 50 کشته در روز الان رسیدیم به 450 کشته!!!
آقا خدایی کس دیگه ای نیست تو این ستاد به اینا کمک و راهنمایی و طرح جدید بده؟؟
چه ایرادی داره مثل چین 1 ماه لاک دان کنین شهر ها رو این قائله بخوابه بره پی کارش؟؟ چین 1 ماه به خودش سختی داد اما الان 9 ماهه که دارن راحت زندگیشونو میکنن! شما 10 ماهه که شل کن سفت کن درمیارین کلی هم هزینه رو دست میذارین اما آخرش نتیجه ای که از این روش هاتون گرفتین 10 برابر شدن کشته هاست!
آقا فکر کنین 1 ماه تعطیلات عید نوروزه!
گیر افتادیم بخدا!
محمد ب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مشخصه در ستاد مقابله با کرونا که واقعا اسم خنده داری داره کم اهمیت ترین موضوع جان مردمه. روزانه صدها کودک یتیم میشن و صدها پدر و مادر بی فرزند. تا کی باید در کشور ما جان انسانها فدای مدیران و تصمیم گیران نالایق بشه. آقای وزیر بهداشت به جای اینکه در سخنرانی های مختلف گله و شکایت بکند باید در ستاد از حفظ جان مردم دفاع کند و اگر نمی تواند استعفا کند. در کل بود و نبود این ستاد هیچ تاثیری در مهار کرونا نداشته و بهتره اعضای این ستاد بیش از این وقت خودشونو تلف نکنند و این ستادرو تعطیل کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خدا بگیره جون اونایی را که اهمال میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اختراع پول برای راحت شدن زندگی انسان ها بوده است ولی بعدها انسان دوستدار این مخلوق خود شد و کم کم در نظام سرمایه داری شروع کرد به پرستش آن . اوج این پرستش را در ایالت متحده می بینیم. در نظام سرمایه داری همه چیز پول است، پس نباید کارها را تعطیل کرد، چون روند تولید پول متوقف می شود . در بحران کرونا دیدیم که ایالت متحده آمریکا چگونه در برابر قرنطینه مقاومت کرد و چه بر سر خودش و دنیا آورد اما در چین با قرنطینه کامل و تامین حداقل جیره خانوارها چگونه ببماری کنترل شد.
امروز نیز چاره قرنطینه کامل سراسر کشور با تعطیلی کلیه بنگاه های مالی است . نمی توان به کاسب گفت که تعطیل کند اما بانک ها باز باشند تا چک های او را برگشت بزنند و تاخیر در قسطش را محاسبه کنند . دادگاه ها بازباشند تا مالکین برای اجاره عقب افتاده حکم بگیرند .
چاره قرنطینه کامل و ممنوعیت تردد از در منازل با قطع کامل حقوق کارمندان و دادن حداقل جیره غذایی توسط نیروهای نظامی با همان بودجه حقوق کارمندان در منازل و پلاک به پلاک به مدت شش هفته و تعویق قراردادها و اجاره ها و اقساط و.... است . دیگر نه بهانه عدم تامین مالی در میان است و نه هیچ چیز دیگر، فقط اگر پول پرستی بگزارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بفرموده «محدودیت تردد‌ها ... خودرو‌های بومی با پلاک بومی این شهرستان‌ها نمی‌توانند از شهر خود خارج شوند و به شهر دیگر هم نمی‌توانند وارد شوند»
سوال: در این وضعیت، آیا شخص می تواند بجای مسافرت با اتومبیل شخص (که ممنوع اعلام شده است) از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند؟
چون دستورالعملی در محدودیت قطارها و هواپیماها و اتوبوسها اعلام نشده است بنابراین جواب این سوال مثبت است.
سوال دوم: چگونه چنین دستورالعملی (استفاده از حمل و نقل عمومی بجای شخصی) در کاهش موارد ابتلا موثر است!!!؟
سوال سوم: آیا همه تصمیمات ستاد کرونا و وزارت بهداشت، اینگونه است!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مردم تا اول اذر بايد چكاركنند شاخص تصميم گيري شما دوميليون نفر كاركنان دولت هستند كه اگر نصف ونيمه به سر كاربروند از شيوع كرونا جلوگيري ميشه بقيه مردم وكاسب وكارگر و.....چكاركنند بگيد نمي توانيد بخاطر بي پولي تصميم بگيريدمردم رو الاف خودتون نكنيدنيازي به جلسات هم نسيت چون نتيجه جلسات ميشه جوك محافل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بالاخره تهران سطح ۳ هستش؟ تعطیل باید بشود یا کارکنان تقلیل پیدا کنند ؟
کارمند بیچاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
قرار بود ادارات تهران حداقل 2 هفته تعطیل شود ولی در این طرح جدید به هیچ عنوان ادارات تعطیل نخواهد شد و در بدترین شرایط یک سوم کارکنان باید حضور داشته باشند. روحانی متشکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
حالا که بحث ابتلا ومرگ ومیر هست اول میرن سراغ امار امریکا واروپا بعد امارخودشونو میدن یعنی وضع ما ازاونها بهتره !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
در حالی که ویروس کرنا طوفان به پا کرده تاریخ اعلام محدودیت ها دائم عقب میافتد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بابا شماها خیلی طنزید
من دیگه کم آوردم
چی میگید ؟؟؟ چیکار میکنید ؟؟؟؟ دلار میخواید ، دوست دارید ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خودشون هم میدونند از این محدودیت تردد خودروها هیچ نتیجه ای گرفته نمیشه وقت می‌خوان بگن داریم یه کاری میکنم براشون هم مهم نیست این کار بی حاصل باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
چرادرست فكر نمي كنيد مردم دارند ميمرند برايتان مهم نيست اين قوانينمن دراوردي چه ثاتير ي داشته ودارند
s
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
2 هفته قرنطینه کامل بفرمایید روزانه چند نفر باید بمیرند!!!!!؟؟؟؟ راه حلش فعلا 2 هفته هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ما كه نفهميديم بلاخره سطح 3 تعطيله ادارات يا با يك سوم بايد برن؟ خودشونم نميدونن چي ميگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
لطفا از اذر ماه دو هفته به جز بیمارستان و مراکز درمانی و مایحتاج ضروری و مراکز فروش مواد غذایی فروشگاه و میادین کلیه دستگاه ها غیر ضروری و کلیه کارمندان و مشاغل غیر ضروری درست مثل فروردین ماه امسال تعطیل گردد و خوتهی دید که میشود بر کرونا و امار مرگ و میر کنترل داشت و همینطور کادر درمانی بیمارستانها درگیر با کرونا هم کمی استراحت خواهند کرد مسلما نتیجه بخش خواهد بود منتها به مردمی که محتاج هستند اذوقه کافی رسانده شود و این به عهده سپاه بسیج مردمی و ارتش گذاشته شود تا در بحرانهای مختلف سیل و زلزله و جنگ و بحرانها اپیدمی همه گیر اینچنینی اموزش و تجربه کافی بدست خواهند اورد و این سرمایه گرانقدری برای نیروی نظامی در مراحل بحران و بخصوص جنگ در بر خواهد داشت
که میشود این را به صورت سندی کارا و انجام یافته با نتیجه خوب در اخیتار دیگر کشورها گذاشت به خود بالید که همت همکاری و هماهنگی و یکدلی توانست جواب داهد
کرونایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
لطفا همه جا را تعطیل کنید خیلی بیماری بدی حتی فیلم اسکن دیگه گیر نمی اید
کرونایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
لطفا همه جا را تعطیل کنید خیلی بیماری بدی حتی فیلم اسکن دیگه گیر نمی اید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
همه چی شده مسخره بازی رنگ بندی مناطق و حذف چهار صفر و کمرنگ شدن صفرها دست بردارید. کار رو بدین دست چند تا کار بلد شما هم حقوق و مزایای خودتان را بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
من که کل مطلب را خواندم چیزی عایدم نشد باید یک نفر این مصوبات را ترجمه کند تنها چیزی که متوجه شدم ستاد عالی کرونا قصد دارد با مدادهای رنگی قرمز و زرد و نارنجی و مشکی و سفید نقاشی کنند اگر اشتباه می گویم راهنمایی کنید نمی دانم چرا لقمه را دور سرشان می چرخانند و شفاف با مردم سخن نمی گویند
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
هر چه ادارات به طرح ۵۰ درصدی گوش کردند به این طرح هم گوش می کنند. کاش تلفنی اعلام میشد که نام مراکزی که طرح را اجرا نمیکنند را به گوش آقایان مسول رسانید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
افراد زیادی درباره افزایش ناگهانی نرخ حامل های انرژی تذکر داده بودند و من نیز بارهااز تریبون های مختلف در مورد افزایش ناگهانی قیمت بنزین تذکر داده بودم و ، اما آنهایی که می بایست برنامه ریزی می کردند تا روز شنبه اطلاعی از آن نداشتند، آن مساله به فاجعه ختم شد و تنها در سه روز مطابق آمار رسمی نزدیک ۲۵۰ نفر کشته شدند و عدم اطلاع رسانی باعث شد تا رسانه ها حدود هزار و سیصد نفر را اعلام کنند.
امروز مجددا در مورد مساله ی کرونا مانند همه کسانی که دغدغه دارند، تذکر می دهم تا جلوی فاجعه گرفته شود.
کسانی که خبر نداشتند که هیچ، اما کسانی که مسولیت هماهنگی و کل مساله ی آبان ۹۸ روی دوششان افتاد، در مقابل پرسش نمایندگان مجلس و مردم و در خصوص حوادث ، متهم به اقدام علیه امنیت ملی نشدند!
در خصوص مساله ی کرونا نیز از ابتدا تا کنون مسائل زیادی وجود داشته و وزارت بهداشت حتی برای تهیه ماسک برای پرسنل بیمارستان ها دچار مشکل بوده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
افراد زیادی درباره افزایش ناگهانی نرخ حامل های انرژی تذکر داده بودند و من نیز بارهااز تریبون های مختلف در مورد افزایش ناگهانی قیمت بنزین تذکر داده بودم و ، اما آنهایی که می بایست برنامه ریزی می کردند تا روز شنبه اطلاعی از آن نداشتند، آن مساله به فاجعه ختم شد و تنها در سه روز مطابق آمار رسمی نزدیک ۲۵۰ نفر کشته شدند و عدم اطلاع رسانی باعث شد تا رسانه ها حدود هزار و سیصد نفر را اعلام کنند.
امروز مجددا در مورد مساله ی کرونا مانند همه کسانی که دغدغه دارند، تذکر می دهم تا جلوی فاجعه گرفته شود.
کسانی که خبر نداشتند که هیچ، اما کسانی که مسولیت هماهنگی و کل مساله ی آبان ۹۸ روی دوششان افتاد، در مقابل پرسش نمایندگان مجلس و مردم و در خصوص حوادث ، متهم به اقدام علیه امنیت ملی نشدند!
در خصوص مساله ی کرونا نیز از ابتدا تا کنون مسائل زیادی وجود داشته و وزارت بهداشت حتی برای تهیه ماسک برای پرسنل بیمارستان ها دچار مشکل بوده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مهم نیست که اسمش طب مدرن سنتی و یا حتی اسلامی بزاریم.مهم اینه که ادعایی که میشه طبق یک استانداردی تایید بشه خارج تز تعصب.و اگر نتایج مطلوب و قابل اثبات نداره کنار گذاشته شود
دراابین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شنیدی که میگن چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ؟؟؟ بله عزیز . اول اسفند باید قم رو یکماه قرنطینه میکردین . همه هشدار دادن اما دستگیرشون کردین . الانه کل مملکت رو باید تعطیل کنین. نمیشه چون مردم نون شبشون رو خرج زندیگشون رو محتاجن . قم رو قرنطینه میکردی و بهشون بهشون حقوق میدادی و غذا و میوه رایگان . یکماهش میشد هزار میلیارد تومن اما در عوض کل مملکت اینجوری فاسد کرونایی نمیشد . قم رو نتونستی قرنطینه کنی چجوری میخایی تهران 12 میلیونی رو تعطیل کنین ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آقا شتر سواری که دولا دولا نمیشه
تعطیل کنید از همین فردا تا 3 هفته
توی این مدت کار آموزشی و زیر ساخت ها رو اصلاح کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دور هم می شینند تصمیماتی می گیرند که خودشون هم می دونند هیچ ضمانت اجرائی نداره فقط برا خودشون مبلغ خوبی بابت حق حضور در جلسات کرونا رو داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دور هم می شینند تصمیماتی می گیرند که خودشون هم می دونند هیچ ضمانت اجرائی نداره فقط برا خودشون مبلغ خوبی بابت حق حضور در جلسات کرونا رو داره.
محمد
|
Switzerland
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سلام به سایت خوب تابناک
یعنی ناکارامدتر از این رییس جمهور و دوربریاش وجود نداره همه دارن میگم کشور و تهران باید دو هفته تعطیل باشه باز ی سری محدودیت مسخره دیگه تصمیم گرفتن شبیه بازی فکری درست کردن اصلا براشون جون ادما مهم نیست روزی پونصد نفر که خیلی بیشتر میمیرن اقایون گذاشتن اول اذر تجرا کنن اونم ی چیزه مسخره به حرف هیچ کارشناسی گوش نمیدن .تابناک اگه واقعا حرف مردم برات مهمه نظر منو پخش کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بابا یک کلام اعتراف کنید مدیریت بلد نیستید و دسته جمعی بکشید کنار! دسته دسته مردم دادند جون میدن شماها با بخشنامه ها و تصمیمات نپخته و نسنجیده خودتون تیشه به ریشه این مملکت میزنید! فروردین امسال بهترین فرثت مهار رو از دست دادید و هنوز هم بدون اعتراف به اشتباه و شکست دارید زنجیره تصمیمات اشتباه و بدون فکرتون رو ادامه میدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
در بیمارستان های مراکز استان ها، برای پزشک و پرستار حتی ماسک هم به اندازه ی کافی وجود ندارد، آمار بالای شهادت کادر بهداشت و درمان گویای این امر است. آمار فزاینده ی کشته شدگان کرونا که روزانه نزدیک به ۴۵۰ نفر است و مقدار واقعی آن نزدیک دوبرابر برآورد می شود، و نسبت به سایر کشورهای دنیا، نرخ بسیار بالایی است. همگی گویای فاجعه به ویژه در فصل زمستان و همراهی آن با آنفولانزا هستند. مردم روزانه می میرند و ما افتخار می کنیم که بهشت زهرا هنوز ظرفیت دارد و با غسل و کفن دفن می کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
در بیمارستان های مراکز استان ها، برای پزشک و پرستار حتی ماسک هم به اندازه ی کافی وجود ندارد، آمار بالای شهادت کادر بهداشت و درمان گویای این امر است. آمار فزاینده ی کشته شدگان کرونا که روزانه نزدیک به ۴۵۰ نفر است و مقدار واقعی آن نزدیک دوبرابر برآورد می شود، و نسبت به سایر کشورهای دنیا، نرخ بسیار بالایی است. همگی گویای فاجعه به ویژه در فصل زمستان و همراهی آن با آنفولانزا هستند. مردم روزانه می میرند و ما افتخار می کنیم که بهشت زهرا هنوز ظرفیت دارد و با غسل و کفن دفن می کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
وقتی ادارات باز باشند ارباب رجوع مراجعه خواهد داشت و کاری نداره که یک سوم پرسنل در محل کار حاضرند و نمی توانند به همه خدمت بدهند در نتیجه ازدحام جمعیت مراجعین خیلی بیشتر میشود
كامران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
معلوم نيست چرا بايد ملت تاوان اختلافات بين آقايون دست اندركار رو بدن.
لحظه به لحظه يكي دارن جون ميده،هي وعده سر خرمن ميدن.

- محدوديتها از اول آذر
- ارزان شدن كالا از بيست روز ديگر

ولي مرگ مردم آني
مصطفی قاسمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
فقط با کلمات بازی میکنید و به شعور مردم توهین میکنید...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اینا تو ایران زندگی میکنن!!!؟؟؟؟خدا خودت نجاتمون بده
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خوبه.با همین فرمون برید جلو احتمالا تا چند وقت دیگه آمار روزانه زنده ها رو اعلام میکنید..شما از کجا اومدید؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
جالبه از نظر شما فقط دانشگاه ها خطرناکند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سلام نه اقا از نظر اقایان فقط کلاسها مجازی است. اساتید و کارکنان باید در دانشگاه حاضر باشند. دانشجویان بدبخت هم به اجبار اساتید در دانشگاه ها حضور دارند
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خوبه ماهمچین بدنه ی کارشناسان خبره دربیرون از مراکز دولتی داریم که حرف آخررامیزنند فقط لطف کنند همون دوهفته یکبار از منبع فیض وجودی نمی بتراوانید باباکشورو آب برد ازسیل نظرات مشعشعتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آقا تورو خدا این حسن با دارو دسته استیضاح کنید بره...الان اگه یه رفراندوم اینترنتی برگزار کنن 80 درصد میگن تعطیل کنید ولی بازم اینا میگن تعطیله چی ؟؟
یعنی چی از شمبه آینده؟ چه عشقی این حسن به شمبه داره!
داداش مگه میخوای رژیم بگیری که بگب این هفته هم حالا بخورم از شمبه هفته بعد دیگه رژی میگیرم!!
یه حساب کتاب سرانگشتی با خودتون میکردین از این شمبه تا شمبه آذر حداقل 3هزار نفر رسمی و 10 هزار نفر غیر رسمی کشته میشن!!!
هزاران خانواده تو همین 1 هفته داغدار عزیزترین کسای زندگیشون میشن!!
بیخیالی هم حدی داره بخدا!
اگه تصمیمات یه ستاد با کلی معاون و وزیر و رییس جمهور تهش اینه که منو رفقای کوچمون از این تصمیمات قشنگ تر و خلاقانه ترشو بلدیم!
پاسخ ها
ناشناس
| Luxembourg |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
برای شما که از بیت المال ارتزاق میکنی تعطیلی یعنی تعطیلی برای منه بازاری تعطیلی یعنی جیب خالی و قسط و اجاره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دوست ساعت ۱۷
شما که شغل آزاد داری اگه نتونستی واسه دو هفته پس انداز جمع کنی بهتره شغلت رو عوض کنی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نزدیک به هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به مقابله با کرونا اختصاص داده شده است، تمامی ارگان ها برای همراهی با وزرات بهداشت بسیج شده اند، از ابتدا تا کنون همه ی نهادها طبق دستور وزرات بهداشت تصمیم گیری کرده اند، حتی حضور رئیس جمهور در مجلس نیز به تشخیص وزرات بهداشت بوده است، اما وزرات بهداشت به جای پاسخگویی در قبال عملکردش، تنها تقصیر را به گردن دیگران می اندازد.
در همه ی زمینه های اقتصادی و سیاسی و... فقط تقصیر را به گردن دیگران می اندازند.و حیف جان و زندگی انسان است که اسیر توجیهات شود و عملکرد فاجعه بار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نزدیک به هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به مقابله با کرونا اختصاص داده شده است، تمامی ارگان ها برای همراهی با وزرات بهداشت بسیج شده اند، از ابتدا تا کنون همه ی نهادها طبق دستور وزرات بهداشت تصمیم گیری کرده اند، حتی حضور رئیس جمهور در مجلس نیز به تشخیص وزرات بهداشت بوده است، اما وزرات بهداشت به جای پاسخگویی در قبال عملکردش، تنها تقصیر را به گردن دیگران می اندازد.
در همه ی زمینه های اقتصادی و سیاسی و... فقط تقصیر را به گردن دیگران می اندازند.و حیف جان و زندگی انسان است که اسیر توجیهات شود و عملکرد فاجعه بار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
کاش شسته رفته و شفاف توضیح می‌دادن
اینقدر گنگ و مبهم، راه در رو خواهد داشت
محمد شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
همین الان که مصوب شده یک دوم کارکنان دولتی بیان سر کار مدیران میانی موافقت نکرده و همه کارکنان سر کار هستن..... نکته جالبتر اینکه اگر کسی مرخصی استعلاجی بگیره و مشکوک به کرونا باشه و تست کرونا بده و بگن باید تو خونه بمونی و نیایی سر کار تا جواب تستت بیان این سه روز مرخصی استعلاجی رو هم جزو اون یک دوم عدم حضور میگیرن ومیگن باید هفته بعد رو کامل بیایی سر کار....
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سعید لیلاز گفت ما چهل ساله دچار سه عارضه در مدیریت کشور هستیم . بی تصمیمی -- دیر تصمیمی -- بد تصمیمی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
می گویند دانشگاه تعطیل و مجازی است. درحالیکه اساتید دانشگاه ها را مجبور به حضور در دانشگاه کرده اند و دانشجویان هم به اجبار استاد ها مجبور به حضور در دانشگاه شده اند. بازی مشابه برای ادارات هم می خواهنداجرا کنند.
واقعا مدیریت ستاد کرونا جالب است! یکباره بگید هر جی مدیران تصمیم میگیرند همان خواهدشد! اینجوری نیازی به ستاد و اضافه کاری و حق ماموریت و جلسه برای اقایان هم نخواهد بود!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
می گویند دانشگاه تعطیل و مجازی است. درحالیکه اساتید دانشگاه ها را مجبور به حضور در دانشگاه کرده اند و دانشجویان هم به اجبار استاد ها مجبور به حضور در دانشگاه شده اند. بازی مشابه برای ادارات هم می خواهنداجرا کنند.
واقعا مدیریت ستاد کرونا جالب است! یکباره بگید هر جی مدیران تصمیم میگیرند همان خواهدشد! اینجوری نیازی به ستاد و اضافه کاری و حق ماموریت و جلسه برای اقایان هم نخواهد بود!
حامد امانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بجز مسن های موجود در ادارات دولتی، تکلیف باقی مردم و فعالین در شرکت های خصوصی چیست؟ به نفع استراحت و سلامت خودشون قانون تصویب می کنند؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
طرح های غیر کاربردی و بی فایده مصوب ستاد مقابله با کرنا مگه کارمندان و کارگزان بخش خصوص می توانند سر کار حاضر نشوند همگی اخراج می شوند این طرح ها را برای راحتی کارمندان دولت تصویب میکنند.تا تعطیل کامل اجرا نشود و منع رفت و آمد و سفر زنجیره این بیماری قطع نخواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
باز هم تعطیل نکردید،نه؟؟؟!!!!!!
حالا ببینیم کدوم شرکت دو سوم کارمند هاش رو میذاره خونه بمونن!!!!!!! مثل تا امروز
ناشناس
|
France
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شماها که همه جوره دارید طرحهاتونو امتحان میکنید طرح زوج و فرد رو هم امتحان کنید شنیدم ویروس روزهای زوج دنبال شریکش میگرده بیشتر تلفات میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
قطعا تعطیلی کامل هزینه ای داره که شما حاضر به پرداختش نیستید اما حداقل می تونین تو سطح شهر کمی اعمال فشار کنین وقتی با صدور برگه جریمه اجازه عبور از گیت میدین دیگه اعمال محدودیت عملا معنای خودش رو از دست میده
به نظر من فقط برای پرسنل امدادی مثل اورژانس، پزشک یا آتش نشان با ارائه برگه ماموریت اجازه عبور داده بشه
مشاغل زوج و فرد بشن مثلا صنف پوشاک و چوب و لوازم برقی و ... تعدیل بشن و طبق یه برنامه فعالیت کنن تا جمعیت هم کم بشه
کار ادارات رو غیرحضوری کنین تا مردم مجبور به تردد در ادارات نشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تا زمانی که اعضای اصلی تصمیم گیرنده ستاد کرونا نظامیان و امنیتی ها باشند و رسانه های بی غیرت هم نوکرشان قتل عام مردم ادامه دارد
گرفتار
|
United States
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
چرا وزیر بهداشت استعفا نمیده! چرا همه ایستادن یه نفر برای جان‌همه تصمیم بگیره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نه ماه محدودیتهای بی اهمیت و طرح تو طرح ،تمام دنیا قرنطینه کردن و نتیجه گرفتند، شما مسئول جان مردم هستید
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
حالا باز بشین کامنت بنویس
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مهرداد میناوند علی انصاریان علی اصغر عنابستانی احمد جهان بزرگی نمایشگاه مجازی کتاب