بازدید 9370
اجاره خودرو، جزء خدماتی است که امکان دارد بنا به دلایل مختلف به آن نیاز پیدا کنید و متقاضی رنت ماشین باشید. مطمئنا عدم آشنایی با دریافت خدمات اجاره خودرو در ایران، موجب ایجاد دردسرهای مختلف خواهد شد؛ این درحالی است که می توانید در ایران، از خدمات car rental (اجاره خودرو)، به سبک جهانی بهره مند شوید! یعنی، بدون نیاز به چک، سفته یا هر مدرک ضمانتی ماشین دلخواهتان در هر نقطه از ایران برای یک ساعت تا هر چند ساعت به آسانی اجاره کنید.
کد خبر: ۱۰۰۹۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹ 14 October 2020

راهنمای رزرو بهترین هتل های تبریز از نظر مسافران

اجاره خودرو، جزء خدماتی است که امکان دارد بنا به دلایل مختلف به آن نیاز پیدا کنید و متقاضی رنت ماشین باشید. مطمئنا عدم آشنایی با دریافت خدمات اجاره خودرو در ایران، موجب ایجاد دردسرهای مختلف خواهد شد؛ این درحالی است که می توانید در ایران، از خدمات car rental (اجاره خودرو)، به سبک جهانی بهره مند شوید! یعنی، بدون نیاز به چک، سفته یا هر مدرک ضمانتی ماشین دلخواهتان در هر نقطه از ایران برای یک ساعت تا هر چند ساعت به آسانی اجاره کنید.

برای دریافت خدمات فول سرویس اجاره ماشین بدون راننده به سبک جهانی، به همراه لیست قیمت مجاز اجاره ماشین می توانید از طریق تنها سامانه مجاز اجاره ماشین در ایران (برای مشاهده لیست ماشین ها و قیمت اجاره ماشین روی سامانه مجاز کلیک کنید). البته، پیشنهاد می کنیم در ادامه نیز، همراه ما باشید تا علاوه بر بررسی راهنمایی جامع درخصوص اجاره خودرو در ایران، با خدمات فوق العاده و انحصاری تنها سامانه رسمی اجاره خودرو ایران و مزیت های آن، آشنا شوید.

آنچه که در راهنمای اجاره خودرو در ایران، بررسی خواهیم کرد:

1- چگونه با آسان ترین شرایط ماشین اجاره کنیم؟

2- نکته ها و دغدغه های مهم متقاضیان، برای اجاره خودرو

2- مشکلات اجاره خودرو از افراد متفرقه

3- وب سایت های واسطه و بدون مجوز برای اجاره خودرو!

4- راه های اجاره ماشین با بهترین قیمت در ایران!

6- معرفی خدمات و مزیت های تنها سامانه مجاز ایرانی 

1- چگونه با آسان ترین شرایط ماشین اجاره کنیم؟

مجموع نکات اشاره شده، برای مثال، اجاره خودرو با شرایط آسان، امکان تحویل و عودت خودرو در ساعت و محل دلخواه، امکان رزرو و اجاره ماشین به صورت کاملا آنلاین، عدم وجود محدودیت زمان برای کرایه خودرو در کنار وجود پشتیبانی و امداد رسانی های جاده ای و خصوصا ارائه بهترین قیمت اجاره ماشین در ایران، تماما با تنها سامانه رسمی اجاره ماشین در ایران ((www.NAVARAN.com، امکان پذیر است.

***در خصوص این سامانه (ناواران) بیشتر بدانید:

سامانه رسمی اجاره خودرو ایران، تحت عنوان تجاری ((ناواران)) به عنوان اولین و تنها شرکت اجاره خودرو مجاز ایرانی، در حوزه car rental به سبک جهانی و با آسان ترین شرایط و بهترین قیمت اجاره خودرو، خدمات کرایه ماشین را در سرتاسر ایران مطابق با استانداردهای بین المللی، ارائه می دهد.

راهنمای رزرو بهترین هتل های تبریز از نظر مسافران

2- نکات و خواسته های متقاضیان برای اجاره خودرو

خدمات اجاره خودرو، بنا به دلایل مختلف ممکن است نیاز شود. مثلا برای یک مسافرت چندروزه، شرکت در یک مراسم خاص یا قرار کاری مهم، انجام رفت و آمدهای روزانه یا مسافرت های کوتاه مدت،  و یا ممکن است بخواهید برای تجربه رانندگی باماشین ها لوکس و تست آن ها، از خدمات اجاره  خودرو استفاده کنید.

اگر بنا به هر دلیلی، نیاز به خدمات اجاره ماشین بدون راننده داشته باشید، چند نکته برای اجاره خودرو بسیار مهم است و دغدغه بسیاری از متقاضیانی رنت ماشین است:

1- امکان اجاره خودرو با شرایط آسان، بدون نیاز به چک، سند، سفته یا هر ضمانت دست و پاگیر دیگری

1- اینکه ماشین در محل و ساعت دلخواه به متقاضی تحویل داده شود و نیازی به هیچ مراجعه حضوری نباشد.

2- در کوتاه ترین زمان، امکان رزرو و اجاره خودرو، ترجیحا به صورت کاملا آنلاین فراهم باشد.

3- هیچ محدودیتی برای مدت زمان اجاره خودرو وجود نداشته باشد. (بتوانند از یک ساعت تا هر چند روز، ماشین اجاره کنند.)

4- امداد رسانی های جاده ای، خدمات پشتیبانی 24 ساعته و پوشش های بیمه ای برای ماشین های اجاره به طور کامل ارائه شود.

2- مشکلات اجاره خودرو از افراد متفرقه!

دقت کنید در زمان اجاره خودرو از اشخاص متفرقه و حقیقی، در واقع شما از یک فرد که هیچ شناختی از او ندارید ماشین اجاره می کنید و ممکن است ده ها مشکل مختلف برای شما ایجاد شود.

در بسیاری از موارد شما مجبور هستید به افرادی که نمی شناسید تا چند برابر قیمت ماشین چک یا سفته ارائه دهید و همچنین سند منزل و... را نیز در اختیار این افراد قرار دهید. از طرفی، اینکه این ماشین ها سالم باشند یا نه، از پوش بیمه برخوردار هستند و... مواردی هستند که باعث می شوند اجاره خودرو از افراد متفرقه، معتبر نباشد.

برخی از معایب و مشکلات اجاره خودرو از افراد متفرقه:

 • ارائه مدارکی مانند، سند،چک و سفته و... به افرادی که نمی شناسیدشان.
 • عدم مشخص بودن سلامت خودرو و وضعیت بیمه
 • عدم تعهد فرد درخصوص ارائه خودرو در ساعت و روز مقرر
 • عدم وجود قرار داد رسمی و مجاز بودن قیمت اجاره ماشین
 • عدم وجود پشتیبانی و خدماتی مانند امدادرسانی
 • و...

به همین خاطر است که اجاره خودرو با شرکت های مجاز و دارای نماد اعتماد، تنها انتخاب درست و قابل قبول برای اجاره ماشین است.

3- درگیر وب سایت های واسطه ای و غیرمجاز نشوید!

کافی است اجاره خودرو را در گوگل، جستجو کنید؛ با لیست بلند بالایی از وب سایت های مختلف رو به رو می شود که نه تنها یک شرکت معتبر و دارای مجوز نیستند، بلکه، تنها واسطه هایی میان صاحبان خودرو و متقاضیان اجاره ماشین می باشند؛ این وب سایت ها، علاوه بر ارائه قیمت های بالا، خدمات حرفه ای و پشتیبانی های مناسبی نیز، ارائه نمی دهند.

راهنمای رزرو بهترین هتل های تبریز از نظر مسافراناجاره ماشین با بهترین قیمت

قیمت اجاره ماشین، از اهمیت بالایی برخوردار است و انتخاب مناسب، کاهش چشمگیر در هزینه ها را برای شما فراهم می کند. شرکت اجاره خودرو ناواران، به عنوان تنها سامانه معتبر اجاره ماشین ایرانی، ارائه بهترین قیمت اجاره خودرو در تهران و سایر شهرهای ایران را برای شما فراهم می کند.

4- نکات مهم درخصوص قیمت اجاره خودرو!

اینکه خدمات اجاره خودرو را از یک شرکت مجاز ایرانی دریافت نمایید، دارای مزیت های مختلفی است. مهم ترین آن ها، علاوه بر دریافت خدمات و پشتیبانی های ویژه، درخصوص قیمت اجاره خودرو است.

برای مثال، تمامی خودروهای ناواران، تحت مالکیت رسمی این شرکت بوده و به همین خاطر واسطه ای در کار نیست. نبود واسطه تا حد زیادی سبب کاهش چشمگیر قیمت ماشین های اجاره ای می شود. این درحالی است که بسیاری از وب سایت های اجاره خودرو، تنها واسطه هایی بین شما و صاحب اصلی خودرو بوده. این واسطه بودن باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و تعهدات و ایجاد محدودیت هایی برای حداقل مدت زمان اجاره خودرو می شود.

این درحالی است که هنگام اجاره خودرو با یک شرکت معتبر مانند ناواران، در زمان اجاره خودرو، قرارداد و فاکتور رسمی صادر شده و ارائه آن ها نشان از معتبر بودن قیمت اجاره خودرو ارائه شده است.

5- مزیت های اجاره خودرو با تنها شرکت مجاز اجاره ماشین در ایران

راهنمای رزرو بهترین هتل های تبریز از نظر مسافران

خدمات ویژه ارائه شده توسط سامانه رسمی اجاره خودرو ایران

بسیاری از خدماتی که توسط شرکت اجاره ماشین ناواران ارائه می شوند، انحصاری بوده و تنها توسط این مجموعه درحال اجرا است. مجموع ای از خدماتی که بیانگر یک اجاره خودرو با شرایط آسان با بهترین قیمت و به سبک جهانی است. پیشنهاد می کنیم، برای بررسی خدمات ویژه تنها سامانه اجاره خودرو دارای مجوز، در ادامه همراه ما باشد:

 • اجاره خودرو بدون نیاز به چک، سند و...

مهم ترین مزیت شرکت ناواران، اجاره ماشین بدون نیاز به چک، سند، سفته یا هر مدرک ضمانتی دیگر است. تهیه و ارائه مدارک ضمانتی برای ماشین های اجاره ای، همیشه یکی از بزرگ ترین دغدغه های متقاضیان اجاره ماشین بدون راننده بوده و هست. سامانه رسمی اجاره خودرو ناواران، به منظور رفع این دغدغه و ارائه خدمات اجاره ماشین با آسان ترین شرایط، ارائه هرگونه مدرک ضمانتی را به طور کامل حذف کرده است.

 • عدم محدودیت زمانی برای اجاره خودرو

اینکه بتوانید از یک ساعت تا هر چند روز ماشین اجاره کنید، یک امکان ویژه هنگام رنت ماشین است. از طرفی، اصلی ترین خواسته درصد بالایی از متقاضیان خدمات اجاره خودرو بدون راننده، امکان کرایه ماشین به صورت روزانه است. شرکت ناواران، خدمات اجاره خودرو بدون راننده را برخلاف بسیاری از وب سایت های اجاره خودرو، از یک ساعت تا هر چند ساعت، بدون محدودیت ارائه می دهد.

 • ارائه خدمات رنت ماشین، به صورت کاملا آنلاین

در دنیا امروز تمام خدمات به صورت آنلاین، ارائه می شود. خدمات اجاره خودرو با سامانه ناواران نیز، به صورت شبانه روز و کاملا آنلاین ارائه می شود. با مراجعه به وب سایت www.NAVARAN.com پس از انتخاب شهر و خودرو دلخواهتان، درخواست رزرو خود را ثبت می کنید. پس از تایید درخواست رزرو شما (در کوتاه ترین زمان – کمتر از 20 دقیقه)، درخواست رزرو شما ثبت نهایی می شود و در ساعت و محل دلخواهتان، ماشین آماده تحویل خواهد بود. به همین سادگی!

 • امکان تعیین محل تحویل و عودت خودرو به انتخاب شما

مهم ترین ویژگی اجاره خودرو، امکان دریافت و عودت خودرو در ساعت و محلی به انتخاب شما است. با کمک خدمات ناواران، شما می توانید در هر ساعت شبانه و در هر نقطه ای به انتخاب خودتان (فرودگاه، هتل محل اقامت یا هر مکان دیگری) ماشین را از نماینده ناواران در شهرهای مختلف ایران تحویل بگیرد.

 • امکان ویژه ناواران

علاوه بر امکان دریافت و عودت خودرو در ساعت و محلی به انتخاب شما، این امکان برای شما فراهم است که بتوانید ماشین را حتی در شهر دیگری عودت دهید. برای مثال، شما می توانید از خدمات اجاره ماشین در تهران استفاده کنید و خودرو را در تهران تحویل بگیرد. سپس با ماشین اجاره ای به مشهد سفر کنید و ماشین را در مشهد تحویل دهید!

 • پوشش بیمه مناسب

یکی از نگرانی های اصلی متقاضیان اجاره خودرو بدون راننده، درخصوص بیمه ماشین های اجاره ای است. تصور کنید ماشینی اجاره کنید که از پوشش بیمه ای مناسبی برخوردار نباشد. در این صورت هنگام بروز حادثه، خسارت های سنگینی شامل حال شما می شود.

از طرفی، اجاره خودرو با شرکت های دارای مجوز که قرار دارد رسمی به شما ارائه می دهند، باعث می شود تا در زمان تصادف و دیگر حادثه های احتمالی، با پوشش های بیمه ای مناسب، خسارتی شامل حال شما نشود.

به همین منظور، تمامی ماشین های ارائه شده توسط شرکت ناواران، دارای پوشش های بیمه ای مناسب و کامل بوده. تمامی موارد در این خصوص در قرار دارد رسمی ما بین متقاضی و سامانه اجاره خودرو ناواران، قید می شوند و در زمینه بیمه و خسارت های احتمالی، نگرانی باقی نخواهد ماند.

 • امدادرسانی و پشتیبانی 24 ساعته

اینکه در زمان اجاره خودرو، یک شرکت معتبر با ارائه پشتیبانی های 24 ساعته در هر نقطه از کشور در کنار شما باشد، مطمئنا موجب افزایش آرامش خاطر شما در زمان اجاره خودرو می شود.

برای مثال، تنها سامانه مجاز اجاره خودرو ایرانی (ناواران)، درصورت بروز هرگونه نقص فنی در کوتاه ترین زمان ممکن، درهر نقطه ایران، امداد رسانی های لازم را به شما ارائه می دهد. از طرفی، درصورت وجود مشکلی جدی، خودروی شما با خودرویی مشابه، جایگزین می شود.

درخصوص پشتیبانی، شما می توانید با اجاره خودرو ناواران، تنها با یک درخواست آنلاین یا تماس تلفنی مدت زمان اجاره خودرو را تمدید کنید، بدون هرگونه محدودیت خاصی!

و درپایان،

آنچه که لازم است رعایت کنید!

 برای اجاره ماشین، به هیچ عنوان از اشخصاص و یا وب سایت های نامعتبر ماشین اجاره نکنید! چرا که اجاره خودرو در چنین شرایطی، نه تنها موجب آسایش و رفاه بیشتر شما نمی شود، بلکه باتجربه خدمات بی کیفیت و ایجاد دردسرهای مختلف، مشکلات فراوانی برای شما ایجاد خواهد شد.

از طرفی فریب قیمت های ارزان برای اجاره ماشین را نخورید و مطمئنا باشید مناسب ترین گزینه برای اجاره خودرو، دریافت بهترین خدمات در کنار قیمت مناسب است نه قیمت ارزان!

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محدودیت های کرونایی کایلی مور گیلبرت جمعه سیاه محسن فخری زاده پرویز پورحسینی