بازدید 23225
۱

یک نکته مهم در حاشیه درگذشت استاد

تجمع برخی از علاقمندان به محمدرضا شجریان در مقابل بیمارستان محل بستری این هنرمند، کادر درمان را با نگرانی‌هایی جهت گسترش و شیوع ویروس کرونا مواجه کرده است.
کد خبر: ۱۰۰۷۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴ 08 October 2020

ساعاتی پس از تایید خبر درگذشت شجریان، فرزندش ـ همایون شجریان ـ با حضور در جمع تجمع کنندگان توضیحاتی را ارائه کرد تا شاید با رفع ابهامات درباره جزییات تشییع این هنرمند فقید، نگرانی‌های کادر درمان که ماه‌ها وقت و زمان خود را صرف مراقبت از محمدرضا شجریان کردند تا حدودی برطرف شود.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، عصر امروز ـ پنجشنبه ـ ۱۷ مهر ماه پس از اعلام رسمی خبر درگذشت محمدرضا شجریان ـ استاد آواز موسیقی ایران ـ گمانه زنی‌هایی درباره محل دفن پیکر این هنرمند مطرح شد و خبر‌ها حاکی از این بود که قرار است با توجه به وصیت محمدرضا شجریان، پیکر او در کنار آرامگاه مهدی اخوان ثالث به خاک سپرده شود. بیمارستان جم هم با انتشار خبری همزمان با تایید خبر درگذشت، از انتقال پیکر این هنرمند به بهشت زهرا (س) خبر داد. با این حال تجمع علاقمندان به استاد آواز ایران در مقابل بیمارستان محل بستری، اتفاق قابل پش بینی بود که بیش از همه کادر درمان را به دلیل گسترش ویروس کرونا نگران کرده است و البته انتظار می‌رود که این مهم از سوی دوستداران استاد شجریان هم مورد توجه قرار گیرد.
یک نکته مهم در حاشیه درگذشت استاد
ساعاتی پس از انتشار خبر درگذشت، همایون شجریان با حضور در جمع علاقمندان پدرش خبر خاکسپاری در مشهد را تایید کرد و در عین حال گفت: «مسئله کرونا جدی است. شما خودتان صاحب عزا هستید. نه می‌توانم از هیچکس دعوت به آمدن کنم و نه می‌توانم به کسی بگویم نیاید. پیکر پدرم به بهشت زهرا (س) منتقل شده است و فردا در بهشت زهرا نماز می‌خوانیم و سپس پیکر ایشان به مشهد منتقل می‌شود. ما می‌خواهیم ایشان در جوار فردوسی به خاک سپرده شوند.»
یک نکته مهم در حاشیه درگذشت استاد
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۱
رعایت پروتکل در این ازدحام جمعیت چسبیده به هم آیا معنی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟
بستن ورودی بیمارستان عمومی برای ورود بیماران آیا معنی دارد؟؟؟؟؟؟؟
این دوگانگی برخورد در سطح جامعه مسلما حاصلش اشتباهات در راس جامعه را قابل پذیرش می نماید متاسفانه!!!!
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو