بازدید 5547

استراماچونی بازهم ادعای سعادتمند را دروغ خواند!

کد خبر: ۱۰۰۵۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲ 29 September 2020

آندره آ استراماچونی در صفحه اینستاگرام خود متنی را منتشر و نسبت به اتفاقات پیرامون مذاکره با وی واکنش نشان داد.

متن منتشر شده به زبان فارسی در صفحه سرمربی سابق استقلال به شرح زیر است: 

قلب های آبی سلام

اگر ممکنه پرس و جو کنید چه کسی، چگونه، کجا و کی به من پیشنهاد 800 هزار یورو و بعلاوه یک میلیون و دویست هزار یورویی قرارداد جدید ا دادند؟

کدوم انسان عاقلی این پیشنهاد رو رد می کنه در حلی که من با مبلغ بسیار کمتر به ایران اومدم. چطور من از این پیشنهاد خبر ندارم؟ شاید از فدراسیون اجازه ندادند که من رو برگردونند که من احترام می ذارم.

شاید کسی دوست نداره که سرمربی تنها تصمیم گیرنده جذب بازیکنان باشه که من احترام می ذارم، شاید به طور کلی اصلا نمی خوان من برگردم که باز هم من احترام می ذارم. ولی تمام کنید این دروغ ها رو، طرفداران استقلال هم خسته شده اند!من هرگز پیشنهادی رو رد نکردم چون اصلا چیزی نیامد از سمتشون.فقط نشان دادند که می خواهند من برگردم در حالی که هیچوقت واقعا نمی خواستند!

ممکنه لطفا بپرسید اون فرد واسطه ایتالیایی که خود باشگاه در ماه جولای معرفی و وارد مذاکرات کرد کجاست؟ چرا ناپدید شد؟مذاکرات رو کلا رها کرد و وقتی متوجه شد( همانطور که همه ما متوجه شدیم) مذاکرات فیک و غیر واقعی است.

و اینکه چرا باشگاه بعد از فینال جام حذفی اسم من رو اعلام کرد و در مورد مذاکرات صحبت کردند ولی هیچکس از باشگاه حتی از مربی آینده و مورد نظرشون در مورد بازیکنان و برنامه تیم چیزی نپرسید و با بازیکنان قدیمی تمدید کرد و بازیکن جدید گرفت بدون هیچگونه مشورت؟

همه چیز فیک بود مثل اعدادی که دیروز در موردش صحبت شد.تمام هدفشون این بود و هست که فقط به مردم نشون بدن تمام تلاششون رو کردند که استراماچونی رو برگردونن ولی در واقع اقدام محکم و جدی در این 2 ماه نیفتاد و فقط حرف بود که به مردم بگویند داریم عمل می کنیم. دیگه این حرفها رو تمام کنید و لطفا از الان با من یا بدون من فقط تمرکز کنید برای ساختن یک تیم فوق العاده و تلاش برای قهرمانی.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم