بازدید 4411
۱

ختم رسیدگی دادگاه هفت سنگان اعلام شد

کد خبر: ۱۰۰۱۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱ 07 September 2020

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات هفت نفر از متهمان پرونده موسوم به هفت سنگان به صورت علنی به ریاست قاضی اوصانلو برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،صبح امروز دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات هفت نفر از متهمان پرونده موسوم به هفت سنگان به صورت علنی به ریاست قاضی اوصانلو که با ابلاغ ویژه ریاست قوه قضاییه مسئولیت رسیدگی به این پرونده را بر عهده دارد، برگزار شد.

در این جلسه قاضی از تعدادی از متهمان خواست تا در جایگاه قرار گرفته و آخرین دفاع خود را بیان کنند.

در پایان قاضی این ختم جلسه را اعلام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رییسی رییس قوه قضاییه پیشتر در گفت‌وگوی تلویزیونی به مناسب هفته قوه قضاییه درباره پرونده هفت سنگان گفت: هفت سنگان قزوین موضوعی مطرح بود که برخی از همکاران قضایی سابق ما زمینی را گرفته‌اند و اختلافی در مورد آن هست. آقایانی که اراضی را گرفته‌اند، دلایل و مدارکی دارند که سیر قانونی طی شده و از آن طرف هم کسانی هستند که معترض هستند و می‌گویند که سیر قانونی طی نشده و استفاده از جایگاه قدرت اتفاق افتاده است. در این رابطه قاضی ویژه تعیین شده و اسناد طرفین ماجرا مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین افراد مختلفی مورد بازجویی و تحقیق قرار گرفته‌اند. این پرونده در اختیار قاضی و در حال رسیدگی است. هم افرادی که زمین‌ها را خریداری کرده اند و هم کسانی که معترض هستند، باید منتظر تصمیم قاضی بمانند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
این جه جور خبر رسانی است. بالاخره حق با کدوم بود و دادگاه به نفع کدام گروه حکم کرد؟
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی