صفحه نخست

آی تابناک

تابناک با تو

تابناک جوان

استان ها

صفحات داخلی

۲۷۹۰بازدید

دومین دوره مسابقات بدنسازی عراق ماسل شو ifbb pro در مورخ ۲۵/ ژانویه / ۲۰۲۳ در شهر سلیمانیه عراق برگزار شد که اکبر خزایی از سوی مسئولین Ifbb pro یا همان بدنسازی حرفه ای جهان بعنوان یکی از پنج قاضی در این دوره از رقابتها به قضاوت پرداخت ، او در سال ۲۰۲۲ در اولین دوره برگزاری رقابتهای عراق ماسل شو نیز بعنوان داور در آن مسابقه حضور داشت .

سر داور این دوره از رقابت ها سرج ساریک از کشور آمریکا و سایر داوران لیونا از هلند ، امی از آمریکا ، الیا از روسیه و مسئولین برگزاری آن محمد برکات و خالد المحسیناوی بودند.

اکبر خزایی در سال 2022 داوری ifbb آماتور را ترک کرد و به IFBB PROFESSIONAL رفت ‌و پس از آن بعنوان اولین قاضی حرفه ای ifbb pro از ایران در آن تشکیلات مشغول به فعالیت شد و تا پیش از آنکه وارد حوزه داوری حرفه ای شود بعنوان سرداور و داور رقابتهای متعدد تحت نظارت ifbb و فدراسیون بدنسازی ایران قضاوت نموده بود.

اکبر خزایی طی شش ماه اول سال 2022 در رقابتهای بدنسازی ifbb pro به شرح عاشور کلاسیک لیبی ، مستر المپیا تونس ، عراق ماسل شو ، مستر المپیا پاکستان و در ۶ ماه دوم سال 2022 مجدد در رقابتهای عاشور کلاسیک لیبی ، مستر المپیا تونس و در ژانویه 2023 در رقابت عراق ماسل شو به قضاوت پرداخت.

اکبر خزایی در حال حاضر اولین و تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb pro از کشور ایران است که در مسابقات npc به قضاوت میپردازد همچنین او در کارنامه خود در حوزه مربیگری و امور پژوهشی و علوم بدنسازی موفق عمل کرده بود و قهرمانان حرفه ای بین المللی زیادی از ایران و سایر نقاط جهان با مربیگری او به قهرمانی رسیده بودند ، ضمن آنکه طی گفتگوهای مکرر با رسانه های ملی و خبرگزاری‌های رسمی همیشه سعی در سالمسازی ورزش و آگاه سازی ورزشکاران از عوارض مصرف داروهای نیروزا و آگاه شدن به علوم نوین ورزشی را داشت .

در زیر به برخی از افتخارات و مدارک اخذ شده اکبر خزایی که در سال های گذشته اخذ شده میپردازیم:

_اولین و تنها داور حرفه ای بدنسازی ifbb_pro از ایران
_داور بین المللی بدنسازی کمیته ملی المپیک
_ مربی اسبق تیم ملی فیتنس ایران (سال ۹۲)
_ مربی حرفه ای بدنسازی npc
_ مربی برتر بدنسازی ایران در سال ۱۳۹۰
_تکنسین استعدادیابی ورزشی انجمن ایساک استرالیا
_مربی بین المللی بدنسازی کنفدراسیون آسیا
_داور بین المللی بدنسازی کنفدراسیون آسیا
داور بین المللی بدنسازی جهانی ifbb
_مربی بین المللی ifbb
_داور بین المللی ifbb
_مربی بدنسازی دانشگاه فیما انگلستان
_ مربی فیتنس دانشگاه فیما انگستان
_عضو هیئت رییسه کمیسیون داوران فدراسیون بدنسازی ایران
_مربی بین المللی بدنسازی وزارت ورزش و فدراسیون بدنسازی ایران
_مربی درجه ۱ بدنسازی فدراسیون بدنسازی ایران

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
سعید
|
|
۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
افتخار ایران
نظر شما
تعداد کاراکترهای مجاز:1200