به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال؛براساس اعلام اين سازمان تمامي رقابت ها در ماه رمضان راس ساعت 22 برگزار خواهد شد.
برنامه كامل رقابت هاي ليگ برتر در 5 هفته اول به اين شرح است:
هفته اول، سه شنبه 11/5/90،ساعت 22:00
پيروزي-ملوان،آزادي،تهران
داماش گيلان-نفت آبادان،شهيد عضدي،رشت
مقاومت شهيد سپاسي-نفت،حافظيه،شيراز
مس كرمان-شهرداري تبريز،شهيد باهنر،كرمان
سايپا-صنايع مس سرچشمه،انقلاب،كرج
تراكتورسازي تبريز-صباي قم،يادگار امام(ره)،تبريز
راه آهن-ذوب آهن،راه آهن اكباتان،تهران
فولاد خوزستان-شاهين بوشهر،تختي،اهواز
چهارشنبه 15/5/90،ساعت 22:00
فولاد مباركه-استقلال،ذوب اهن،فولاد شهر
هفته دوم يكشنبه 16/5/90 ،ساعت 22:00
ملوان-راه آهن،تختي،انزلي
شاهين-پيروزي،شهيد بهشتي،بوشهر
مس سرچشمه-فولاد خوزستان،شهيد باهنر،كرمان
ذوب آهن-تراكتور سازي،ذوب آهن،فولاد شهر
شهرداري تبريز-سايپا،يادگار امام،تبريز
دوشنبه 17/5/90،ساعت 22:00
نفت ابادان-مقاومت شهيد سپاسي،تختي،آبادان
صباي قم-فولاد مباركه سپاهان،يادگام امام (ره)،قم
استقلال-داماش،ازادي،تهران
نفت-مس كرمان،متعاقبا اعلام مي شود
هفته سوم پنجشنبه 20/5/90،ساعت 22:00
پيروزي-شهرداري تبريز،آزادي،تهران
ملوان –مس سرچشمه،تختي،انزلي
سايپا-ذوب آهن،انقلاب،كرج
تراكتورسازي –شاهين بوشهر،يادگار امام (ره)،تبريز
جمعه 21/5/90،ساعت 22:00
مقاومت شهيد سپاسي-داماش،حافظيه،شيراز
مس كرمان-استقلال،شهيد باهنر،كرمان
فولاد مباركه سپاهان-نفت آبادان،ذوب آهن،فولاد شهر
راه آهن-صباي قم،راه آهن اكباتان،تهران
فولاد خوزستان-نفت،تختي،اهواز
هفته چهارم سه شنبه 25/5/90،ساعت 22:00
شاهين بوشهر-ملوان انزلي،شهيد بهشتي،بوشهر
مس سرچشمه-پيروزي،شهيد باهنر،كرمان
نفت آبادان-مس كرمان،تختي،آبادان
داماش-تراكتورسازي،شهيد عضدي،رشت
ذوب آهن-فولاد خوزستان،ذوب آهن،فولادشهر
صباي قم-سايپا،يادگار امام(ره)،تبريز
استقلال-مقاومت شهيد سپاسي،ازادي،تهران
نفت –راه آهن متعاقبا اعلام مي شود
هفته پنجم سه شنبه 1/6/90،ساعت 22:00
پيروزي-نفت-آبادان،آزادي،تهران
ملوان-ذوب آهن،تختي،انزلي
شاهين بوشهر-صباي قم،شهيد بهشتي،بوشهر
مس كرمان-مقاومت شهيد سپاسي،شهيد باهنر،كرمان
فولاد مباركه-نفت،ذوب آهن،فولاد شهر
سايپا-داماش،انقلاب،كرج
راه آهن-مس سرچشمه،راه آهن اكباتان،تهران
چهارشنبه2/6/90،ساعت 22:00
تراكتورسازي تبريز-شهرداري تبريز،يادگار امام(ره)،تبريز
فولاد خوزستان-استقلال،تختي،اهواز