بازدید 5274
مذاکره با استراماچونی در آستانه دربی چه معنی دارد؟

برومند: سعادتمند در ایتالیا آب و هوا عوض کند و برگردد

اصلا مگر الان به ایتالیا پرواز وجود دارد که سعادتمند به آنجا رفته است؟ مگر کرونا نیست؟ مگر جلسات خیلی مهم در اکثر کشور‌ها به صورت اینترنتی انجام نمی‌شود؟ طبعا برای این سفر برنامه ریزی و ویزا و اینگونه مسائل از چند هفته قبل تدارک دیده شده...
کد خبر: ۹۹۸۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳ 22 August 2020

دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال استقلال از سفر ناگهانی مدیرعامل این باشگاه در آستانه دربی حساس جام حذفی انتقاد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، پرویز برومند ضمن انتقاد از سفر احمد سعادتمند به کشور ایتالیا اظهار داشت: وقتی این خبر را شنیدم تعجب کردم. چرا باید مدیرعامل استقلال در این شرایط راهی ایتالیا شود؟ شاید او می‌خواسته آب و هوا عوض کند که البته توصیه من به او همین است!

وی افزود: من می‌دانم که حضور مربی خارجی در فوتبال ایران ممنوع شده، اما از گوشه و کنار می‌شنوم که هنوز این موضوع به تصویب نرسیده است. وقتی این شایعات مطرح می‌شود سفر سعادتمند به ایتالیا چه معنی می‌دهد؟ من همین الان حس کردم مجیدی فصل بعد در استقلال کاره‌ای نیست!

دروازه‌بان اسبق استقلال تصریح کرد: بهتر است مدیرعامل استقلال و تیم چند نفره‌ای که به ایتالیا رفته همانجا آب و هوایی عوض کنند و برگردند، چون از حالا تمرکز مجیدی را بر هم زدند. مگر می‌شود مدیرعامل در آستانه دربی حساس جام حذفی به سراغ کسی برود که یک فصل اسم او بالای سر استقلال بوده است؟ اگر آقایان می‌خواستند با این مربی برای توافق مالی مذاکره کنند بهتر بود او را رسما دعوت می‌کردند یا در همین کشور‌های نزدیک با او قرار می‌گذاشتند.

برومند خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و در نیم فصل دوم حتی بهتر از استراماچونی نتیجه گرفته است. آیا باید تمرکز او با این سفر گرفته شود؟ نمی‌شد سعادتمند این سفر را بعد از دربی جام حذفی انجام می‌داد؟ من به عنوان یک شنونده وقتی این خبر را شنیدم اولین فکرم به این سمت رفت که باشگاه می‌خواهد استراماچونی را برگرداند، اما اگر نیت هم این نباشد در فاصله ۳-۴ روز به حساس‌ترین بازی این فصل، نباید چنین سفری انجام می‌شد.

وی ادامه داد: اصلا مگر الان به ایتالیا پرواز وجود دارد که سعادتمند به آنجا رفته است؟ مگر کرونا نیست؟ مگر جلسات خیلی مهم در اکثر کشور‌ها به صورت اینترنتی انجام نمی‌شود؟ طبعا برای این سفر برنامه ریزی و ویزا و اینگونه مسائل از چند هفته قبل تدارک دیده شده، شما تصور کنید سازمان لیگ چند روز پیش حضور مربی و بازیکن خارجی را ممنوع نمی‌کرد، در آن صورت آیا مجیدی به عنوان سرمربی استقلال بعد از سفر سعادتمند به ایتالیا یک لحظه می‌توانست به دربی فکر کند؟

سنگربان اسبق استقلال یادآور شد: آقای سعادتمند! نمی‌دانم از چه کسانی مشورت می‌گیرید، اما آن‌هایی که به شما مشاروه می‌دهند اسم این باشگاه برای شان بزرگ است. آن افرادی که به عنوان پیشکسوت هر روز در باشگاه استقلال جولان می‌دهند و ۲ سال بیشتر در این تیم بازی نکرده‌اند مطمئنا شما را به سمت این تصمیمات می‌برند. مدیرعامل باشگاه استقلال بداند اگر خدای ناکرده اتفاق بدی رخ بدهد مسئولیتش با او است. اینکه مدیرعامل باشگاه برای مذاکره با یک مربی ۳ روز قبل از مهمترین بازی فصل به اروپا سفر می‌کند چیزی جز شائبه ایجاد کردن ندارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی