بازدید 5502

هشدار پلیس درباره کلاهبرداری با وعده تحویل ارز دولتی

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در خصوص کلاهبرداری با وعده تحویل ارز دولتی هشدار داد و از هموطنان خواست ارز مورد نیاز خود را از مسیرهای مشخص شده از سوی بانک مرکزی تهیه کنند.
کد خبر: ۹۹۲۶۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱ 25 July 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سرهنگ شهاب امینی با اشاره به دستگیری فردی که با ادعای تحویل ارز با نرخ دولتی از شهروندان کلاهبرداری می کرد، اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی ناجا پس از دریافت اخبار و گزارش های مربوط به فعالیت یک صرافی غیرمجاز، موفق شدند فردی که اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود را شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کنند.

وی افزود: متهم دستگیر شده هیچ گونه مجوزی برای انجام فعالیت خود نداشته و با روش های متقلبانه، مبالغی را از مردم کلاهبرداری کرده است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، امینی با بیان اینکه نباید صرفا با مشاهده تبلیغات و وعده های وسوسه انگیز در جراید و فضای مجازی، سرمایه خود را به دست افراد متقلب سپرد، گفت: پلیس همواره پیروی از دستورالعمل ها و مقررات صادره از سوی بانک مرکزی را در خصوص ارز به هم‌میهنان توصیه و از آنان می خواهد تا از خرید و فروش ارز از دلالان خودداری کنند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در راستای تأمین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت چارچوب های قانونی، هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه