بازدید 15191

رکورد اعجاب آور غول گرجی در قرنطینه؛ تالاخادزه ٢٧٠ کیلو!

غول گرجی در روز‌های اخیر وزنه ٢۶٩ کیلوگرمی را در حرکت دوضرب مهار کرده است که این وزنه رکورد عجیب و جدیدی در فوق سنگین محسوب می‌شود و فاصله او را با دیگر مدعیان بیش از گذشته می‌کند. البته باید دید این وزنه در رقابت‌های رسمی تکرار می‌شود یا خیر.
کد خبر: ۹۸۲۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹ 06 June 2020

قوی‌ترین مرد جهان باز هم رکورد تازه ای خلق کرد و در تمرینات خود در قرنطینه رکورد جدیدی در حرکت دوضرب دسته فوق سنگین به ثبت رساند تا نشان دهد تعویق المپیک به زیان او تمام شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، لاشا تالاخادزه، قویترین مرد جهان، که به واسطه تعطیلات به وجود آمده در مسابقات بین‌المللی تمرینات شخصی خود را در قرنطینه برگزار می‌کند، رکورد دوضرب دسته فوق سنگین را ۵ کیلوگرم افزایش داد.

تالاخادزه درحالی لقب قوی‌ترین مرد دنیا را در سال ٢٠١٩ از آن خود کرد که رکورد دوضرب جهان با مهار وزنه ٢۶٣/۵ کیلویی در اختیار حسین رضازاده بود اما این رکورد پس از ١۵ سال در تایلند و با مهار وزنه ٢۶۴ کیلویی توسط وزنه‌بردار گرجستانی شکسته شد.

این غول گرجی در روز‌های اخیر وزنه ٢۶٩ کیلوگرمی را در حرکت دوضرب مهار کرده است که این وزنه رکورد عجیب و جدیدی در فوق سنگین محسوب می‌شود و فاصله او را با دیگر مدعیان بیش از گذشته می‌کند. البته باید دید این وزنه در رقابت‌های رسمی تکرار می‌شود یا خیر.

این وزنه بردار ٢۶ ساله مدال طلای المپیک ریو و تمامی قهرمانی‌های مسابقات ۴ سال اخیر جهانی و اروپایی را در کارنامه دارد و علی داودی ملی‌پوش ٢١ ساله ایران یکی از رقبای احتمالی تالاخادزه در المپیک توکیو خواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار