بازدید 7414
۱

فرانسه در شمار قربانیان کرونا از اسپانیا پیشی گرفت

تعداد کل قربانیان بر اثر ابتلا به کرونا در فرانسه از اسپانیا پیشی گرفته است که این کشور را در رتبه‌ی چهارمین کشور جهان از لحاظ شمار جان‌باختگان قرار می‌دهد.
کد خبر: ۹۷۸۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶ 13 May 2020

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا از رویترز شمار قربانیان کرونا در فرانسه به ۲۶ هزار و ۹۹۱ تن افزایش یافت که موجب شد فرانسه از اسپانیا در شمار جان‌باختگان کرونا پیشی گرفته و پس از ایالات متحده، انگلیس و ایتالیا در رتبه چهارم جهان قرار بگیرد.

تعداد کل جان‌باختگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده بیش از ۸۰ هزار تن، در انگلیس بیش از ۳۲ هزار تن و در ایتالیا بیش از ۳۰ هزار تن گزارش شده است. اسپانیا نیز با ۲۶ هزار و ۹۲۰ فوتی پس از فرانسه جای می‌گیرد.

در روز دوم کاهش محدودیت‌های سختگیرانه در سراسر کشور امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که آماده است در صورت لزوم مجدداً محدودیت‌ها را اعمال و قوانین پیشگیرانه را تشدید کند.

تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در فرانسه به بیش از ۱۴۰ هزار نفر افزایش یافته است. تخمین زده می‌شود که حدود۳۸ هزار نفر نیز ناقل این ویروس همه‌گیر هستند.

دولت فرانسه اعلام کرده است که در صورت افزایش مجدد شمار مبتلایان و قربانیان دوباره اقدام به اعمال قرنطینه در کشور خواهد کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ویروس یکی است اینکه آمار متفاوت است بدلیل شفافیت و کارایی نظام بهداشت هر کشور است. جایگاه ایران بد نیست.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم