بازدید 4651

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی پزشکان متخصص

کد خبر: ۹۷۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷ 12 April 2020

کارنامه نتایج اولیه آزمون استخدامی ویژه پزشکان متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش ایسنا، سازمان اداری و استخدامی کشور جزییات نتایج اولیه آزمون ویژه پزشکان متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۸ را اعلام کرد.

آن دسته از پزشکان متخصصی که در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام در دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور ثبت نام و در تاریخ ۲۷ دی ماه ۹۸ در آزمون آن شرکت کرده‌اند، می‌توانند نتایج اولیه آزمون خود را بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مشاهده کنند.

طبق اعلام سازمان سنجش داوطلبان متقاضی هریک از دانشکده‌ها یا دانشگاه‌های مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که ب اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای بررسی مدارک باشند، باید برای اقدامات بعدی به آدرس سایت دانشکده‌ها یا دانشگاه‌های اعلام شده مراجعه و بر اساس توضیحات مندرج در سایت اقدام کنند.

این نتایج برای ۳۱ دانشکده‌ یا دانشگاه علوم پزشکی کشور اعلام شده است که داوطلبان می‌توانند اسامی آن را بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو