بازدید 8647
۵
ابلاغیه جدید به تاکسی‌ها:

فقط دو مسافر در صندلی عقب سوار شوند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران اعلام کرد: رانندگان تاکسی جهت پیشگیری از شیوع کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی فقط می‌توانند حداکثر دو مسافر در صندلی عقب سوار کنند.
کد خبر: ۹۷۰۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶ 06 April 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی در تاکسی‌های پایتخت اظهار داشت: این موضوع از هفته آخر اسفند سال ۹۸ در سازمان تاکسیرانی مورد توجه قرار گرفته و بر همین اساس این مساله را به تاکسیرانان اعلام کردیم.

وی افزود: رانندگان تاکسی مجاز هستند جهت پیشگیری از کرونا تنها دو مسافر را در صندلی عقب سوار کنند و کرایه تاکسی برای مسافران مشابه قبل در نظر گرفته شده و تغییری نکرده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی به همه تاکسی‌های خطوط مختلف پایتخت ابلاغ و اعلام شده است، خاطر نشان کرد: تاکسیران‌ها موظفند مبالغ درج شده بر روی برچسب نرخ را از مسافران بگیرند و هیچگونه افزایش نرخی پیش از طی شدن روال قانونی مجاز نیست.

قنادان بیان داشت: همچنین از طریق لینکی که به تاکسیرانان پایتخت اعلام کرده‌ایم در حال شناسایی دقیق آمار مبتلایان به کرونا در میان رانندگان تاکسی هستیم.

همچنین محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیز امروز اعلام کرد: اجرای طرح فاصله گذاری در اتوبوس‌های پایتخت انجام می‌شود و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه در دست اقدام است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۵
به علت بسته بودن و فضای کم تاکسی به راحتی بیماری بین دو مسافر هم انتقال می یابد
چه طرح هوشمندانه ای اونوقت ضرر راننده را چه کسی میدهد؟
آیا تاکسیرانی از پولهایی که از راننده ها میگیرد کسی میکند؟
چه طرح تشویقی برای تاکسی ها در نظر گرفته اید؟
چرا در اتوبوسها و مترو طرح خلاقانه ندارید و از جیب راننده های تاکسی که قشر ضعیف هستند بذل و بخشش میکنید؟
حالا اگر راننده ای خواست صندلی عقب ۳ نفر سوار کنه پیاده بشیم؟ پیاده شدیم کرایه ندیم؟ دونفر حساب کنیم؟ ازش تقاضا کنیم سوار نکنه؟دعوا کنیم؟ رسیدیم به مقصد شماره پلاکش رو بفرستیم براتون؟
صندلی جلو 1 نفر، صندلی عقب 1 نفر ، باربند 1 نفر ، صندوق عقب 1 نفر، چطوره؟!
خیلی هم ناثیر داره این کار در جلوگیری انتقال اینکار فقط باعث از بین رفتن راننده ها میشه
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار