بازدید 14189
۲

واکنش سازمان نظام پزشکی به مدعی طب اسلامی

سازمان نظام پزشکی ضمن انتقاد نسبت به رفتار ناپسند یک مدعی طب اسلامی بر بالین بیماران مبتلا به کرونا، نوشت: مصداق بارز تشویش اذهان عمومی چیست؟
کد خبر: ۹۶۷۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹ 22 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، سازمان نظام پزشکی در کانال اطلاع‌رسانی خود در واکنش به اقدام یک مدعی طب اسلامی که بدون وسایل حفاظت شخصی بر بالین بیماران مبتلا به کرونا حاضر شده است، نوشت:

«این شخص به اعتبار لباس خود وارد بیمارستان شده، بر بالین بیماران مظلوم حاضر شده و خلاف‌های شبه تبریزیان خود را به سبک زیر رقم زده است و کسی هم جلو او را نگرفته‌است.

بدون حفاظت شخصی وارد شده و طبیعتاً شانس گرفتاری خود را بالا برده‌است و چه بسا الان ناقل است و در سطح جامعه در حال تردد است.

با انگشت غیربهداشتی خود در ظرفی می‌زند که شاید با همین انگشت به صدها نفر دیگر هم زده‌است. سپس همین انگشت را دور لب و بینی بیمار بی‌دفاع کشیده، همین انگشت پر از عفونت را مجدداً به اطراف دهان و بینی بیمار مظلوم دیگر می‌کشد!

از این حرکت غیر اصولی خویش فیلم می‌گیرد و در شبکه‌های اجتماعی توزیع می‌کند تا تظاهر کند همه پزشکان و مسئولین اشتباه می‌کنند و ایشان با طب خودساخته اسلامی مسئول مداوای بیماران کرونایی است!
مصداق بارز تشویش اذهان عمومی چیست؟»

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۳۷
انتشار یافته: ۲
چه کسی این آقا را به بیمارستان راه داده ؟ اون آدم را باید محکوم کرد آیا هر کسی اجازه داره بیاد با بیماران ملاقات کنه ؟!
چرا و چرا و چرا و چرا این جماعت دستگیر نمیشن و یا کنار کرونایی ها نمیگذارید ؟!!! چرا و چرا و چرا راحت دارن میچرخن ؟!! چرا سکوت میکنید و جوابی ندارید ؟!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی