بازدید 7625

آیت‌الله مکارم: از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنید

مرجع تقلید شیعیان در آستانه سال نو در پیامی از ملت ایران خواست تا نسبت به رعایت موارد درخواست‌شده از سوی مسئولان بهداشت و درمان از جمله ماندن در خانه و پرهیز از هرگونه سفر غیرضروری توجه کنند.
کد خبر: ۹۶۶۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸ 18 March 2020
به گزارش تابناک به نقل از تسنیم از قم، در پیام آیت‌الله مکارم‌شیرازی خطاب به ملت ایران آمده است: در این ایام که مردم ما در تلاش و تکاپوی تحویل سالی نو و تدارک دید و بازدید‌ها بودند، بلیه‌ای عالم‌گیر، آرامش همگان را سلب کرد. در این شرایط ویژه همه شما عزیزان را به توجه جدی به خطر این بیماری با حفظ خونسردی کامل جلب می‌کنم.

در ادامه این پیام آمده است: از تلاش ایثارگرانه و مجدّانه جامعه پزشکی و پرستاری و دیگر تلاشگران عرصه بهداشت و درمان و نیرو‌های جان‌برکف نظامی و انتظامی و همیاری‌های مردمی از صمیم قلب تشکر و قدردانی می‌کنم. از همه ملت عزیز تقاضا دارم نسبت به رعایت تمام موارد درخواستی از سوی مسئولان بهداشت و درمان، از جمله ماندن در خانه و پرهیز از هرگونه سفر غیرضروری، دقت ویژه کنند.

از مسئولان محترم نیز می‌خواهم با تلاش‌های بی‌وقفه و اتخاذ روش‌های علمی، مردم کشور را (خاصه در استان‌های به‌شدت درگیر) یاری کنند. مردم عزیز ما با توبه به درگاه الهی و طلب عفو و توسلات و دعا‌های خود در آستانه سال نو به‌خصوص در شب جمعه آخر سال، امیدوار به لطف خداوند و عنایات امام زمان عجّل اللّه تعالی فرجه الشریف باشند.

در پایان این پیام خاطرنشان شده است: در پایان، با دعا و تضرع به درگاه ذات اقدس احدیت و توسل به ارواح طیبه حضرات معصومین (ع)، دفع و رفع این بلیه را مسألت می‌نمایم.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم