بازدید 6056

تلفات کرونا در ایتالیا از ۲۰۰۰ نفر فراتر رفت

مقامات ایتالیا روز دوشنبه اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته شمار قربانیان ویروس کرونا ۳۴۹ نفر بوده تا مجموع قربانیان کرونا در ایتالیا به ۲۱۵۸ نفر برسد.
کد خبر: ۹۶۶۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۰ 18 March 2020
به گزارش تابناک به نقل از فارس، مقامات ایتالیا روز دوشنبه از مرگ ۳۴۹ نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند تا شمار قربانیان این ویروس در این کشور اروپایی به ۲۱۵۸ نفر برسد.

از سوی دیگر، طی ۲۴ ساعت گذشته تست ابتلا به کرونای ۲۲۳۳ نفر دیگر در ایتالیا مثبت اعلام شد تا شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۲۷ هزار و ۹۸۰ نفر برسد.

این آمار در حالی منتشر می‌شود که «جوزپه کونته» نخست‌وزیر ایتالیا روز گذشته (یکشنبه) در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی «کوریره دلا سرا» هشدار داد که ویروس کرونا در کشورش هنوز به اوج خود نرسیده است و هفته‌های پیش‌رو روز‌های خطرناکی در انتظار این کشور است و نیاز به حداکثر اقدامات احتیاطی است.

ایتالیا بعد از چین، دومین کشوری است که بیشترین آسیب و ضرر را از شیوع ویروس کرونا متحمل شده است و روزنامه انگلیسی «دیلی تلگراف» روز گذشته (یکشنبه) به استناد یک سند رسمی گزراش کرد که مقام‌های ایتالیایی در پی تشدید شیوع ویروس کرونا، در صددند از ارائه خدمات مراقبت‌های ویژه به مبتلایان بالای ۸۰ سال سن یا بیمارانی با وضعیت وخیم دارند، خودداری کنند.

هفته گذشته، دولت ایتالیا، محدودیت‌هایی را برای کل کشور به منظور جلوگیری از شیوع کرونا وضع کرد و مدارس، فروشگاهها، رخداد‌های ورزشی را تعطیل کرد و به مردم دستور داد که در خانه‌های خود بمانند و فقط رفت و آمد‌های ضروری را انجام دهند.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی